نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: اشكال در باز شدن google ,yahooدر isa

نام حقيقي: el

عضو غیر فعال
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

اشكال در باز شدن google ,yahooدر isa

1-يك شبكه workgroup است كه روي سرورش ويندوز سرور 2003 نصبه و isa نصب شده و كلاينتها isafirewal قبلا مشكلي نبود و همه سايتها باز ميشد و تغييري در رولها داده نشده و لي اخيرا سايتهاي google , yahoo. yahoomail, gmail باز نميشن . توي سرور وقتي ميخوام google رو باز كنم بعد از يه مدت معطلي پيغام certificate ميده و يه دكمه instal داره من نميدونم چكار كنم لطفا راه نمايي كنيد.
    2-من isa رو پپاك كردم و از اينترنت شيرينگ استفاده كردم ولي اكثر سايتها رو ي كلاينته باز نميشن ولي تو سرور 2003 باز ميشن و براي باز شدن توي كلاينت اول بايد روي سرور همون سايت رو باز كنم بعد كلاينت بتونه اونرو باز كنه ميشه راهنمايي كنيد.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط north نمایش پست ها
    1-يك شبكه workgroup است كه روي سرورش ويندوز سرور 2003 نصبه و isa نصب شده و كلاينتها isafirewal قبلا مشكلي نبود و همه سايتها باز ميشد و تغييري در رولها داده نشده و لي اخيرا سايتهاي google , yahoo. yahoomail, gmail باز نميشن . توي سرور وقتي ميخوام google رو باز كنم بعد از يه مدت معطلي پيغام certificate ميده و يه دكمه instal داره من نميدونم چكار كنم لطفا راه نمايي كنيد.
    2-من isa رو پپاك كردم و از اينترنت شيرينگ استفاده كردم ولي اكثر سايتها رو ي كلاينته باز نميشن ولي تو سرور 2003 باز ميشن و براي باز شدن توي كلاينت اول بايد روي سرور همون سايت رو باز كنم بعد كلاينت بتونه اونرو باز كنه ميشه راهنمايي كنيد.
    من دیده بودم که قبلا سایت های https مثل mail yahoo , gmail باز نمیشن و پیغام certificate میدن . (البته روی بعضی از کلاینت ها)
    مشکل از تاریخ سیستم بود که 2005 بود . با تغییرش درست شد . تاریخ سیستمتون رو چک کنید

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب میتونه مربوط به این هم باشه ولی بیشتر مربوط میشه به تغییرات DNS ها هم هست . اون ها رو چک کنید

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    سلام
    سایت هایی که گفتی رو پینگ داری؟
    با ایپی امتحان کن ببین وارد میشه یا نه...

کلمات کلیدی در جستجوها:

باز شدن فقط سایت google بعد از نصب isa

اشكال در google

برچسب برای این موضوع