اگه ممکن هست یه راهنمایی فوری و ساده واسه کانفیگ یه شبکه می خواستم البته امیدوارم باز اخطار نگیرم از مدیران واسه تاپیک بی مورد.تو یه workgroup می خوام اینترنت رو share کنم بین سیستم ها. سرور آیزا رو نصب کردم از روی کتاب های مختلف و سایت ها. همونطوری که گفته شده بود. ولی اینترنت رو نتونستم به اشتراک بذارم. مشخصات به اینصورت هست:کارت داخلی: 100.100.100.20gateway:--------کارت خارجی: IP از ISP با DNS و Gateway کامل وارد شدهروی بقیه کامپیوتر ها هم آدرس از رنج 100.100.100.0-100.100.100.60آدرس پروکسی کامپیوترها: 100.100.100.20فقط یه مسئله ای که داشتم این بود که واسه قسمتی که آدرس DNS رو میخواد نمیدونم چه آدرسی باید بدم؟ چون روی workgroup که Dns ندارم روی خود آیزا هم که می خوام کانفیگ کنم DNS رو میگه یه آدرس شبیه دومین باید باشه!! یه راه ساده فقط واسه برقرار کردن ارتباط این شبکه و یه رول واسه اینکه هر کاربری فقط بتونه 12k دانلود داشته باشه معرفی کنید لطفا.تقریبا 8-9 ساعت هست که دارم با این سرور و شبکه سر و کله می زنم! 2-3 روزه باید این شبکه راه اندازی بشه. واقعا گیج شدم. اگه این کارها جواب نده کسی می تونه اعلام هزینه کنه واسه راه اندازی یه آیزا؟! هرچند بیشتر مایل هستم تا خودم یاد بگیرم