نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 8سپاس
  • 1 توسط f_2006ir
  • 1 توسط hajir2k
  • 2 توسط Hakimi
  • 1 توسط al1p0ur
  • 1 توسط HP-SERVER
  • 1 توسط al1p0ur
  • 1 توسط vadood

موضوع: باز نشدن برخی از سایت ها

نام حقيقي: f_2006ir

عضو غیر فعال
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

باز نشدن برخی از سایت ها

سلام
    پس از نصب isa در clientها بعضی از سایتها مثلwww.uast.ac.irیا www.freedownload.ir باز نمی کنه.و خطای زیر رو میده

Network Access Message: The website cannot be found
    Explanation: There was no response to the name resolution request. As a result the IP address for the website you requested could not be found.

Try the following:
    • <LI id=L_11002_6>Refresh page: Search for the page again by clicking the Refresh button. The timeout may have occurred due to Internet congestion. <LI id=L_11002_7>Check spelling: Check that you typed the Web page address correctly. The address may have been mistyped.
    • Access from a link: If there is a link to the page you are looking for, try accessing the page from that link.
    If you are still not able to view the requested page, try contacting your administrator or Helpdesk.

Technical Information (for support personnel)
    • <LI id=L_11002_11>Error Code 11002: Host not found <LI id=L_11002_12>Background: This error indicates that the gateway could not find an authoritative DNS server for the website you are trying to access. <LI id=L_11002_13>Date: 2010/02/17 05:37:24 ق.ظ [GMT] <LI id=L_11002_14>Server: ClassServer
    • Source: DNS problem

من هیچ سایتی رو فیلتر نکردم!!!!!!!!!!

موضوعات مشابه:
    hosseini-n سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حسینی

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    80

پیام عدم دسترسی به شبکه روی کلاینت

سلام
    منم همین مشکل رو دارم با این تفاوت که کلاینت هیچ سایتی رو باز نمی کنه و تماما همین ارور رو می گیره.
    از isa برای کشینگ استفاده کردم و کاری به فیلترینگ هم نداشتم.
    ممنون میشم جواب بدید

نام حقيقي: هژیر کریمی

عضو عادی شناسه تصویری hajir2k
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    29
    میشه بگی چه رول هایی تو آیزا تعریف کردی؟
    اگه کلا" کاربرها روی کلاینتها اینترنت ندارن فقط میتونه از بسته بودن پورت ها باشه که در حالت پیش فرضISA

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    این مشکل از DNS Server است. ISA Server نتوانسته DNS سایت مربوطه را Resolve کند.

hosseini-n و HP-SERVER سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    80
    سلام
    ممنون که تو بحث شرکت کردید
    قبلا هم localhost و هم internal ، اینترنت رو داشتن و مشکلی نبود اما جدیدا اینجوری شده یعنی ارور host not found 11001 رو می گیره.
    رول هایی که اضافه کردم به این صورت هستن :
    1- مجوز پروتکل های dns + dns server + http+https+https server +http proxy +ftp از internal , localhost به internal , external برای allusers.
    2- مجوز All outbound traffic از internal به external برای allusers.
    3- مجوز All outbound traffic از localhost به external برای allusers.
    4- مجوز َAll outbound traffic از external به localhost برای allusers (با اینکه فکر نمی کنم نیاز باشه)
    5- مجوز پروتکل های http+https+https server از external به localhost برای allusers.
    6- رول پیش فرض آیزا

سلام مجدد
    چون فکر میکردم مشکل از dns باشه تمام تنظیمات رو چک کردم انگار هیچ مشکلی نیست . به نظرتون اگه مشکل از dns باشه چطور میتونم مشکلم رو حل کنم.
    پیشاپیش ممنونم از جوابتون

ویرایش توسط hosseini-n : 2011-01-05 در ساعت 12:39 AM

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    یه رول all to all مینوشتی ، خودتو راحت میکردی دیگه !!!

شما بفرمایید dns کلاینت هات چیه ؟
    dns خود آیزا چیه ؟
    کلاینت هات پروکسی رو browser ست میکنن ؟

آیا سایت ها رو با ip باز میکنید ؟
    نتیجه ping yahoo.com روی کلاینت ها و آیزا چیه ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    80
    این کارا مربوط به پروژه پایانی دانشگاهمه و از بس ارور و مشکل زیاد تو کارم داشتم و وقتمم کمه که ترجیح دادم تمام مجوزها به تمام کاربرا داده بشه .

1- نتیجه پینگ به yahoo.com روی هر دو : pinging request could not find host yahoo.com. please check the name and try again.

2- نتیجه باز کردن سایت yahoo با ip از کلاینت و از سرور: error 502proxy error-the host server is unreachable.

3- هم روی browser سرور و هم رویbrowser تنها کلاینت موجود تنظیمات proxy رو ست کردم .

4- AD رو روی همون سروری که آیزا روش نصبه نصب کردم و DNS ای بنام hosseini.net ساختم و تنها کلاینت شبکه رو بهش وصل کردم .defualt gateway و preferred DNS Server هر دو رو چه در کلاینت و چه در کارت شبکه داخلی سرور آیزا ، ipآدرس سرور رو روشون ست کردم.

ویرایش توسط hosseini-n : 2011-01-05 در ساعت 11:51 AM

نام حقيقي: رهگذر

عضو غیر فعال شناسه تصویری HP-SERVER
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseini-n نمایش پست ها
    این کارا مربوط به پروژه پایانی دانشگاهمه و از بس ارور و مشکل زیاد تو کارم داشتم و وقتمم کمه که ترجیح دادم تمام مجوزها به تمام کاربرا داده بشه .

1- نتیجه پینگ به yahoo.com روی هر دو : pinging request could not find host yahoo.com. please check the name and try again.

2- نتیجه باز کردن سایت yahoo با ip از کلاینت و از سرور: error 502proxy error-the host server is unreachable.

3- هم روی browser سرور و هم رویbrowser تنها کلاینت موجود تنظیمات proxy رو ست کردم .

4- AD رو روی همون سروری که آیزا روش نصبه نصب کردم و DNS ای بنام hosseini.net ساختم و تنها کلاینت شبکه رو بهش وصل کردم .defualt gateway و preferred DNS Server هر دو رو چه در کلاینت و چه در کارت شبکه داخلی سرور آیزا ، ipآدرس سرور رو روشون ست کردم.

برای تست DNS کلاینت را 4.2.2.4 کن و نتیجه رو بگو
    در خصوص رول هم بایستی بر طبق قاعده این کار را انجام دهید نه اینکه All to All

نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    یه رول all to all مینوشتی ، خودتو راحت میکردی دیگه !!!

شما بفرمایید dns کلاینت هات چیه ؟
    dns خود آیزا چیه ؟
    کلاینت هات پروکسی رو browser ست میکنن ؟

آیا سایت ها رو با ip باز میکنید ؟
    نتیجه ping yahoo.com روی کلاینت ها و آیزا چیه ؟
    خسته نباشید

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseini-n نمایش پست ها
    با توجه به فرمایشات جنابعالی باید عرض کنم شما ساختارتون اشتباهه . موارد ذیل رو انجام بدید تا نتیجه بگیرید :
    1- آدرس gw و dns1 رو در کلاینت سرور آیزا قرار بدید .(با توجه به اینکه روی آیزا ad هست و کلاینت join به اون) و dns2 رو 4.2.2.4 بگذارید .
    2-از روی کارت شبکه داخلی سرور آیزا gw رو بردارید و dns اون رو 127.0.0.1 قرار بدید .
    3- روی کارت شبکه خارجی آیزا که باید به اینترنت وصل باشه، gw ست کنید که اگه مودم adsl دارید میشه Ip مودم . و برای dns هاش هم 4.2.2.4 رو قرار بدید .

بعد از این هم با پروکسی و هم بدون اون ، هم از روی کلاینت ، هم از روی سرور میتونید اینترنت رو هم با نام و هم با ip ببینید .

نقل قول نوشته اصلی توسط HP-SERVER نمایش پست ها
    برای تست DNS کلاینت را 4.2.2.4 کن و نتیجه رو بگو
    دوست عزیز وقتی default gateway روی سرور اشتباه تنظیم شده و خود سرور هم اینترنت نداره ، چطور انتظار دارید کلاینت 4.2.2.4 رو ببینه ؟!!

در خصوص رول هم بایستی بر طبق قاعده این کار را انجام دهید نه اینکه All to All
    یعنی شما واقعا متوجه کنایه بنده در مورد all to all نشدید ؟!

خسته نباشید
    ممنون
    شما خسته نباشید با این همه زحمتی که میکشید .

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    و نظر من اینه که این کار را نکن
    نصب domain controller و فایروال روی یه ماشین رو مایکروسافت نه توصیه می کنه و نه پشتیبانی. بعدا کلی مشکل برات پیش می اد.

اگر به این کار اصرار داری از SBS استفاده کن

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    80
    mr.alipour
    مرسی عالی بود درست شد
    ببخشید اشتباه از خودم بود پست اشتباهی دادم

راست میگید باید مطالعه ام بیشتر بشه
    از پیشنهادایی که دادید همش رو انجام دادم بجز دستکاری کارت شبکه خارجی که چون os روی vmware نصب شده تنظیماتش تمام اتوماتیک هست.
    1- dns1 کلاینت رو 4.2.2.4 قرار دادم.
    2- از روی کارت شبکه داخلی GW رو برداشتم.
    3-dns1 رو 127.0.0.1 قرار دادم.

شما استادید ما شاگرد
    هزاران بار سپاس
    خیلی کمک کردید

ویرایش توسط hosseini-n : 2011-01-05 در ساعت 05:57 PM

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    80

ناسازگاری آیزا و AD

نقل قول نوشته اصلی توسط vadood نمایش پست ها
    و نظر من اینه که این کار را نکن
    نصب domain controller و فایروال روی یه ماشین رو مایکروسافت نه توصیه می کنه و نه پشتیبانی. بعدا کلی مشکل برات پیش می اد.

اگر به این کار اصرار داری از SBS استفاده کن

جالبه تا وقتی آیزا باز نشده internet دارم ولی به محض باز کردن کنسول آیزا و استفاده از start queryارور host not found میگیره.
    این SBS چیه؟چطور میشه ازش استفاده کرد؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

error 11001 proxifier

ارور11001

ارور 11002

رفع مشکل proxifierحل مشکل proxifierباز نشدن youtube با proxifierproxifier error 11002error 11001 proxifier را چگونه حل کنیم؟باز نشدن بعضي سايتها ايزا سرورارور 11001 پروکسیerror 11001 in proxifierعدم نمایش سایت isa 2006 خطا source firewallارور1100211001 اروررباز نشدن proxifiererror 11001 یعنی چیproxyfire error 11001ارور 11001 در ساکسحل مشکل باز نشدن سایتها با نرم افزار proxifierارور11001 proxifierproxifier ارورارور 11001مشکل در proxifierارور 11001 proxifierProxifier error 11001

برچسب برای این موضوع