نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط masterweb
  • 3 توسط meysam22us

موضوع: چطور مبشه یک آدرس رو Redirect کرد.

خواننده
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    62

چطور مبشه یک آدرس رو Redirect کرد.

در DNS سرور به راحتی میشه که یک آدرس رو به هر جایی که خواستیم منتقل کنیم

میخواستم ببینم این کار در آیزا شدنی است بدون دخالت DNS سرور

منظورم از Redirect اینکه که مثلا بجای Google سایت دیگری بیاد و یا وب سایت داخلی شبکه نمایش داده بشه.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ساسان ب

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    138
    سپاسگزاری کرده
    35
    اگر روی آیزا GFI داشته باشی یه کلک میتونم یادت بدم که این کار رو بکنی ولی اگر نداری فکر کنم با استفاده از Publish بتونی این کار رو بکنی به اینصورت که روی آیزا آدرس Google رو پابلیش کنی به یک آدرس دیگه البته نمیدونم این قضیه در جایی که آیزا نقش Gateway داره جواب میده یا نه چون در حالت سروری دی ان اس اون آدرس که شما پابلیش کردی به آدرس آیزا اشاره میکنه و آیزا با خوندن Header و تطبیق با رول اونرو پابلیش میکنه البته در حالت گیت وی همون پکیت حاوی لینک گوگل از آیزا میگذره و فکر میکنم جواب بده اما اینرو باید تست کنی ...
    اگر جواب نداد یک راه حل دیگه هم هست که میگم بهت البته خیلی موافق نیستم باهاش

al_bozorgi سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    62
    ممنونم GFI دارم اما نمیخوام با پلاگینهای خود آیزا این کار رو انجام بدم میخوام فقط با امکانات اصلی آیزا بشه.

راستش بیشتر منظورم پابلیش هست اگه به صورت فارسی مقاله ای شما سراغ دارین یا خودتان کار کردین ممنون میشم توضیح بدین.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب این خیلی ساده است
    اول باید در قسمت toolbox و در قسمت network object و زیر مجموعه urls set یک فایل درست می کنی و بعد آدرس سایت مورد نظر که نی خواهی باز بشه رو داخلش وارد می کنی.

بعد یک rule درست کن که خاصیت deny داشته باشه در قسمت فایروال ایجاد کنید . خوب بعد از این کار باید فایل ساخته شده در network object رو وارد این rule در قسمت to کنیم .
    خوب بعد روی rule راست کلیک کنید و وارد properties و tab action وارد شده و گزینه ridirect http رو تیک بزنید و آدرس دلخواهتون رو که کاربر باید بعد از درخواست ببینه رو وارد می کنید .
    خوب با این کار دیگه ساخت اول دیده نشده و سایت دوم دیده میشه

SADEGH65، mgholami و masterweb سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ساسان ب

عضو عادی
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    138
    سپاسگزاری کرده
    35
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    خوب این خیلی ساده است
    اول باید در قسمت toolbox و در قسمت network object و زیر مجموعه urls set یک فایل درست می کنی و بعد آدرس سایت مورد نظر که نی خواهی باز بشه رو داخلش وارد می کنی.

بعد یک rule درست کن که خاصیت deny داشته باشه در قسمت فایروال ایجاد کنید . خوب بعد از این کار باید فایل ساخته شده در network object رو وارد این rule در قسمت to کنیم .
    خوب بعد روی rule راست کلیک کنید و وارد properties و tab action وارد شده و گزینه ridirect http رو تیک بزنید و آدرس دلخواهتون رو که کاربر باید بعد از درخواست ببینه رو وارد می کنید .
    خوب با این کار دیگه ساخت اول دیده نشده و سایت دوم دیده میشه
    بسیار عالی ، من این خصوصیت رو نمیدونستم
    اما یک سوال با پابلیش هم میشه این کار رو کرد ؟ همونطور که در پست قبل گفتم اگر آیزا در نقش GateWay باشه ؟

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نقل قول نوشته اصلی توسط masterweb نمایش پست ها
    بسیار عالی ، من این خصوصیت رو نمیدونستم
    اما یک سوال با پابلیش هم میشه این کار رو کرد ؟ همونطور که در پست قبل گفتم اگر آیزا در نقش GateWay باشه ؟
    نمیشه, پابلیش کردن اصلا قضیه اش یه چیز دیگست واسه زمانی هست که شما یه سرور داخلی پشت ایزا دارین که میخواین از بیرون ببیننش راه حل سادهاش همینی هستش که جناب پورهاشمی(استاد بنده) فرمودند.راه های دیگهای هم داره ولی این ساده ترین و بهترین هستش

کلمات کلیدی در جستجوها:

نقش gateway

پابلیش سایت با iptables

برچسب برای این موضوع