نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: isa و مودم adsl

نام حقيقي: Pegah,Montazeri

خواننده شناسه تصویری sezartah
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    21

Icon14 isa و مودم adsl

سلام
    اول اینکه من کل تاپیک ها رو خوندمو دنبال کردم اما جواب نگرفتم واسه همین سوالمو مطرح می کنم.
    سرور isa من دو تا کارت شبکه داره که یکیش به شبکه داخلی وصله یکی دیگه از طریق سوئیچ به مودم adsl
    برای دسترسی isa به اینترنت هم رول مربوطه نوشته شده. اما چیزی که هست خود isa به اینترنت وصل نمی شه کنار کارت شبکه اش علامت تعجب میاد و در واقع نمی تونه از مودم ip بگیره!!!
    مودم درست کار میکنه بقیه سیستم ها که مستقیم به سوئیچ وص هستند از مودم adsl آی پی می گیرند و به اینترنت وصل میشن. در ضمن تو قسمت wan setting مربوط به مودم : (pvc-0 (mode: ppoe هستش.

چی کار باید بکنم تا isa به اینترنت وصل بشه؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mohamad

عضو غیر فعال شناسه تصویری spiro
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezartah نمایش پست ها
    سلام
    اول اینکه من کل تاپیک ها رو خوندمو دنبال کردم اما جواب نگرفتم واسه همین سوالمو مطرح می کنم.
    سرور isa من دو تا کارت شبکه داره که یکیش به شبکه داخلی وصله یکی دیگه از طریق سوئیچ به مودم adsl
    برای دسترسی isa به اینترنت هم رول مربوطه نوشته شده. اما چیزی که هست خود isa به اینترنت وصل نمی شه کنار کارت شبکه اش علامت تعجب میاد و در واقع نمی تونه از مودم ip بگیره!!!
    مودم درست کار میکنه بقیه سیستم ها که مستقیم به سوئیچ وص هستند از مودم adsl آی پی می گیرند و به اینترنت وصل میشن. در ضمن تو قسمت wan setting مربوط به مودم : (pvc-0 (mode: ppoe هستش.

چی کار باید بکنم تا isa به اینترنت وصل بشه؟؟؟
    خوب شما خودت به سرور آيزا دستي IP بده. مثلا اگه IP مودمت 192.168.1.1 هستش IP 192.168.1.2 رو به كارت شبكه آيزا كه مستقيم به مودم وصله بده و اون يكي كارت شبكه ISA هم يه IP ديگه تو رنج شبكه داخلي بايد داشته باشه. (بايد رنج اين دو تا با هم فرق داشته باشه!)

نام حقيقي: Pegah,Montazeri

خواننده شناسه تصویری sezartah
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    21
    ممنون از جوابتون.
    این کارو کردم وقتی دستی ip میدی ارتباط برقرار میشه اما به اینترنت وصل نمی شه یعنی هیچ صفحه ای باز نمی شه.

من یه کاری کردم تو قسمت system policy واسه dhcp > به جای internal ، گزینه externalo انتخاب کردم و به نظر میآد که مشکل حل شد :-)

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نه اشتباه شما توی تعریف نتورک ست ها هستش در حقیقت توی تعریف رنج اینترنال مشکل دارید که ایزا اینترنت نداره .برای اینکه ایزا هم از مودم ایپی بگیره توی سیستم پالیسی ها2 پالیسی به نامهای Allow DHCP requests from ISA Server to all networks و Allow DHCP replies from DHCP servers to ISA Server بایید enable باشند

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب به نظر من بهتر شما اول قسمت nat رو توی مودم disable کنید . با اینکار مودم به کل زیر مجموعه شما IP نمی دهد .

بعد از اینکار روی isa یک dhcp نصب کنید و اجازه بدید که سرور isa به کاربران ip اختصاص بدهد .

بعد از این کار یک ip دستی هم رنج با مودم adsl خودتون به isa سرور تون بدید . و اگر صفحه باز نکرد این دوتا ip رو به عنوان dns وارد کنید .
    217.218.127.105
    217.218.155.105
    بعد از انجام این تنظیمات به صورت کلی مشکل شما هم در برقراری ارتباط isa با مودم حل میشه هم ارتباط کاربران با isa

با تشکر

کلمات کلیدی در جستجوها:

adsl isa server

قسمت pvc مودم adsl

modem adsl و isa server

Adsl install isa 2006

ارتباط مودم adsl و سرور و سوئیچ

isa server adsl شبکه

تنظیمات مربوط به ایزا سرور با adsl

pvc0 در مودم ADSL

مودم spiro

مودم adsl به isa اینترنت نمی دهد