نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 1سپاس

موضوع: اینترنت محدود

عضو غیر فعال
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3

Icon14 اینترنت محدود

سلام.
    ما الان n تا Access Point داریم که همه با کابل به switch(ها) وصل هستن؛ یک سرور به اون switch(ها) وصل هست که به اینترنت هم وصله؛ ISA Server هم رو اون سرور نصب هست و فقط به یه سری از MAC Addressها اجازه*ی استفاده از اینترنت رو می*ده و بقیه فقط می*تونن به شبکه وصل بشن. (راستش به طور دقیق از جزئیات شبکه خبر ندارم، اما کلیات همون هست که گفتم! / +راستی مسئول*های شبکه می*تونن بگن که هر MAC Addressی چقدر[MB] از اینترنت استفاده کرده)
    حالا می*خوایم به همه اجازه*ی استفاده از اینترنت رو بدیم؛ اما خیلی محدود. یعنی مثلاً هر MAC Address در هر روز فقط بتونه 10MB از اینترنت استفاده کنه. (و البته نیازی نباشه که از قبل بیاد و MAC Addressش رو بده تا ثبت کنیم و با اولین استفاده به شکل خودکار ثبت بشه) این کار ممکن هست؟(البته کار که نشد نداره!) هزینه*ای داره؟ روش این کار رو ممکنه توضیح بدید؟
    متشکر.

عضو غیر فعال
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    به نظر من بهتره از نرم افزارهایی مثل "وین پراکسی"و "وین گیت"استفاده کنید چون مدیریت کابر راحته در ضمن زمان هم تعریف میشه و دو کاربر در شبکه را هم جلویش را میگیره البته اگه پول اوکی باشه خرید اورجینال یعنی پشتیبانی

عضو غیر فعال
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahador_h نمایش پست ها
    به نظر من بهتره از نرم افزارهایی مثل "وین پراکسی"و "وین گیت"استفاده کنید چون مدیریت کابر راحته در ضمن زمان هم تعریف میشه و دو کاربر در شبکه را هم جلویش را میگیره البته اگه پول اوکی باشه خرید اورجینال یعنی پشتیبانی
    متشکر؛ اما ممکنه بخشی رو که Bold کردم، توضیح بدید؟!

+ترجیح بر این هست که با همون ISA مشکل حل بشه، ممکنه؟ / با این برنامه*هایی که گفتید، می*شه کاری رو که می*خوام انجام داد؟ (هر MAC Address در هر روز 10MB بتونه دانلود کنه و ضمنا نیازی به ثبت دستی MAC Address نباشه و به شکل خودکار و با اولین اتصال اون MAC Address ثبت بشه)

پ.ن. راستی به نظر میاد که دو برنامه*ای که شما معرفی کردید Proxy Server هستن. ما به هیچ وجه نمی*خوایم که کاربرها مجبور باشن یه ip : port واسه proxy رو تنظیم کنن و می*خوایم بلافاصله بعد از وصل شدن به wireless به اینترنت هم وصل باشن. با این برنامه*ها ممکنه؟

ویرایش توسط Hoom@n : 2009-10-04 در ساعت 11:26 PM

نام حقيقي: مطهر عرب دشتی

عضو غیر فعال شناسه تصویری Arabdashti
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    6
    با استفاده از ISA و یک ADD- in به نام Bandwidth Splitter میتوانید این کار را انجام بدهید .
    باید یک Rule در Isa درست کنید که ترافیک مبدا را از یک رنج IP خاص مجاز ( یا غیر مجاز ) می داند و یا کامپیوترهایی خاص( IP , Netbios name ) و دیگر نیازی به ست کردن پروکسی در Browser نیست اما باید Gateway کلیه ایستگاههای خود را بر روی ISa ست کنید . برای این منظور باید DHCP کلیه Acces Point های خود را به درستی ست کنید .

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maryam zandi

عضو غیر فعال
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

محدودیت وصل شدن به اینترنت

سلام
    من یه راهنمایی میخواستم
    من یک lan دارم با 40 کاربر بر روی یک سیستم که عضو Domain کردم Isa server 2004 نصب کردم
    حلا میخوام که کاربران بعد از زدن وارد شدن به سیستم هایشان برای داشتن اینترنت user name va pasword استفاده کنند به همراه محدودیت زمانی
    نمیدونم از کجای Isa باید این کارو و چطوری انجام بدم
    با تشکر

عضو غیر فعال
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از توضیحاتتون اگه میشه تنظیمات مربوط به رولی که باید انجام شود را بگین با اینکه من all users حذف کردم ( گزینه دیگری جایگزینش نکردم ) مشکل از رولی که من تعریف کردم هست در این رول همه شبکه ها را انتخاب کردم
    اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایی
    خیلی ممنون از توضیحات ارزشمندتان

عضو غیر فعال
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    بعد از اینکه user & password را در محیط Client میزنم عبور نمیکنه
    کسی میدونه علت این موضوع چیه

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    در پاسخ به اون دوستمون که محدودیت برای مک آدرس می خواستند باید بگم که با توجه به هزینه ای که می خواهید انجام بدید ، هم اینکار با با Bandwidth splitter انجام پذیره و هم با نرم افزار Softperfect Bandwidth Mnager منتها فرشون در اینه که اولی با آیزا integrate هست و دومی یک نرم افزار standalone و اینکه دومی کرک کامل داره ولی اولی کرکش فقط تا 1000 تا کلاینت رو ساپورت می کنه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    یعنی هیچکسی نیست یه راهنمایی بکنه

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    نقل قول نوشته اصلی توسط maria5069 نمایش پست ها
    سلام
    من یه راهنمایی میخواستم
    من یک lan دارم با 40 کاربر بر روی یک سیستم که عضو Domain کردم Isa server 2004 نصب کردم
    حلا میخوام که کاربران بعد از زدن وارد شدن به سیستم هایشان برای داشتن اینترنت user name va pasword استفاده کنند به همراه محدودیت زمانی
    نمیدونم از کجای Isa باید این کارو و چطوری انجام بدم
    با تشکر
    پیشنهاد می دم از Kerio Winroute استفاده کنید برای این کار فوق العاده است .

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hoom@n نمایش پست ها
    سلام.
    ما الان n تا Access Point داریم که همه با کابل به switch(ها) وصل هستن؛ یک سرور به اون switch(ها) وصل هست که به اینترنت هم وصله؛ ISA Server هم رو اون سرور نصب هست و فقط به یه سری از MAC Addressها اجازه*ی استفاده از اینترنت رو می*ده و بقیه فقط می*تونن به شبکه وصل بشن. (راستش به طور دقیق از جزئیات شبکه خبر ندارم، اما کلیات همون هست که گفتم! / +راستی مسئول*های شبکه می*تونن بگن که هر MAC Addressی چقدر[MB] از اینترنت استفاده کرده)
    حالا می*خوایم به همه اجازه*ی استفاده از اینترنت رو بدیم؛ اما خیلی محدود. یعنی مثلاً هر MAC Address در هر روز فقط بتونه 10MB از اینترنت استفاده کنه. (و البته نیازی نباشه که از قبل بیاد و MAC Addressش رو بده تا ثبت کنیم و با اولین استفاده به شکل خودکار ثبت بشه) این کار ممکن هست؟(البته کار که نشد نداره!) هزینه*ای داره؟ روش این کار رو ممکنه توضیح بدید؟
    متشکر.
    نمی دونم بالاخره با چه راهی می خواهید دلتون رو به دریا بزنید اما فکر این رو کردید که بدون کنترل مک آدرس و حتی یه یوزر پسورد خشک و خالی چقدر دعا توسط همسایه ها برای خودتون می خرید که اینترنت مجانی بهشون می دید؟
    راستی جاتون کجاست ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت محدودیعنی چه

اینترنت محدود یعنی چی

اینترنت 10mb

اینترنت محدود یعنی چی؟

تنظیمات access point در isa

نحوه ست کردن 1000 یوزر و پسورد در ISA

username pass kerio winroute firewall نصب

اینترنت محدود client

اینترنت محدود

اینترنت محدود یعنی چه