نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 3سپاس

موضوع: Tcp Conection Exceed

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63

Tcp Conection Exceed

توضیحی یا لینکی برای راهنمایی در مورد Tcp Conection می خواستم و تنظیم مقدار آن. چون در مونیتورینگ آیزا اروور
    the nomber of Tcp Connection per minut from the Source Ip Adress .... exceed the configure limit .... زیاد شده و هم اینطور اروور Http Requests
    ضمنا آیزا 2006 ،اینترنت به صورت پروکسی و در رول اینترنت من هم فقط Http & Https رو آزاد گذاشتم + پابلیش وب سرور با استفاده از همون ip اینترنت ( یعنی ip دومی روی کارت شبکه من برای پابلیش ست نکردم که امیدوارم درست بوده باشه
    ممنون از صبر و حوصلتون

موضوعات مشابه:

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63
    آیا واقعا همچین مشکلی در آیزا به وجود نمیاد؟ سوال گستاخانه ای پرسیدم یا ..... که علی رغم این تعداد بازدید جوابی وجود نداره . یا اینکه سوال در محل مناسبی پرسیده نشده ؟
    اگر راهنمایی برای این پست یا این سوال وجود داشته باشه ممنون میشم

خواننده
    نوشته
    466
    سپاسگزاری شده
    94
    سپاسگزاری کرده
    187
    منم این مشکل رو دارم نمیدونم جریانش چیه
    کلا دیگه از هرچی isa server بدم اومده خیلی چیزه بیخودی فرت و فرت اررور میده بدون اینکه یه knowledge base درست و حسابی داشته باشه

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    دوست من شما باید در قسمت configuration وارد بشید و بر روی گزینه general کلیک کنید و از قسمت های داخل این قسمت روی define connection limits کلیک کنید بعد از باز شدن این قسمت تیک کنار گزینه limit the number of connection رو بردارید . با این کار دیگه به شما error نمیدهد و مانند یک پسر خوب به کار خودش ادامه می دهد .

این قسمت جز قسمت های امنیتی در isa server است و به صورت پشفرض تنها اجازه 1000 اتصال به TCP رو به هر IP می دهد . با غیر فعال کردن این قسمت در امنیت سیستم خللی وارد نمی شود و تنها یک محدودیت حذف می شود .

با تشکر

SADEGH65، mcmilad و parviz_p_t سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع