نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: داشتن چند آیزا سرور در شبکه

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon4 داشتن چند آیزا سرور در شبکه

سلام دوستان خسته نباشید
    میخواستم بدونم میشه دو سرور آیزا در یک شبکه داشت یا نه چون من یه شبکه دارم که در دو نقطه متفاوت هستن و توسط یک لینک بیسم به هم مرتبط هستن و در طرف آیزا دارم و آی پی ولید و در طرف دیگه هم آپی ولید دارم و میخواست اگه بشه اینور هم یه آیزا راه بندازم در ضمن هر دو شبکه تو یک رنج آی پی هستن ( خودکشی مگه نه !!!)

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اگه کارتون با یکی میشه، به نظر من هزینه کردن و راه اندازی یه سرور جدید، چندان کار درستی نیست؛
    اما اگه لینک ارتباطی از کار میافته، و ISA Server شما سرویس بخصوصی رو ارائه میکنه که در نبود این لینک ارتباطی، اهمیت ویژه ای داره، راه اندازی ISA Server دوم، با کمی فکر بیشتر، کار معقولی به نظر میرسه .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام
    ممنون از توجه شما
    اما الان به نظر شما من آیزا رو یک سرور مستقل نصب کنم یا اون سرور رو ادیشنال دومین کنم وبعد آیزا چون در اون سمت شبکه آیزا روی یه سرور ادیشنال دومین نصبه که به نظر خودم چون رنج آپی ها یکسان هست اگه سرور دوم ادیشنال نباشه و مستقل باشه بهتره چون در اون صورت منطقا باید بین فایروال رولها تداخل پیش بیاد بازم ممنون و منتظر نظر تخصصی شما هستم

نام حقيقي: naderpour

خواننده
    نوشته
    742
    سپاسگزاری شده
    381
    سپاسگزاری کرده
    245
    بستگی به میزان ترافیک و نوع ترافیک تون داره ، مثلا اگه دارید Voip انتقال می دید ، نصب ISA دوم کارایی چندانی نخواهد داشت اما اگه رو HTTP ترافیک دارید خوب مسلما می تونه مفید باشه البته با توجه به نوع استفاده . به هر حال اگه از ترافیک link تون گراف تهیه کنید بهتر می تونید تحلیل کنید

کلمات کلیدی در جستجوها:

داشتن دو آیزا روی شبکه

برچسب برای این موضوع