نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: Route یا NAT در ISA Server

نام حقيقي: Eiaoko

خواننده شناسه تصویری Eiaoko
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon14 Route یا NAT در ISA Server

سلام . لطفا شکل زیر رو که مجبور شدم تو bitmap رسم کنم با دقت نگاه کنید :

من یه همچین شبکه ای دارم . اصل مطلب یک ISA Server هستش ( ISA 2004 ) که 2 تا کارت شبکه داره که رنج IP هاش رو شکل مشخص شده . من تو این شبکه 2 تا کار می خوام انجام بدم . اول اینکه به کاربرای داخل شبکه 192.0.0.0/24 دسترسی اینترنت بدم که این کار با تعریف یک Access Rule روی ISA انجام شد .
    دوم اینکه من یک Web Server دارم که یک سایت روش تعریف شده . تو این سایت یک لینک هست که به این شکل تعریف شده :
    http://85.185.20.2/pls/guest/billserv$1.startup
    (این لینک برای دسترسی به یک Database هستش ، دقت کنید که IP 85.185.20.2 یعنی IP سرور ISA به عنوان Web Server داده شده!!! )
    مشکل من اینه که از اینرنت کسی نمی تونه این لینک رو ببینه که دلیلش هم روشنه ، چون احتمالا باید Route یا Path Map صورت بگیره که ISA Server هر درخواستی برای این آدرس دریافت کرد برای Web Server اصلی یعنی 192.0.0.3 بفرسته . چطور این کار رو انجام بدم . اگه همین کارو برای Hostهای داخل شبکه ( 192.0.0.0/24 ) بخوام انجام بدم باید چی کار کنم ؟

:: لطفا منو راهنمایی کنید . با تشکر از همه دوستان ::

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Eiaoko : 2008-09-10 در ساعت 11:11 PM

نام حقيقي: Saeed Alkhamiss

عضو عادی
    نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    70
    سپاسگزاری کرده
    9
    نوشته های وبلاگ
    5

ISA

سلام دوست عزيز
    اولين سؤال آيا شما Web Server Publish Role ايجاد کردين ؟
    اگه اين رول رو ايجاد کردين آيا واسه وب server تون ISAرو بعنوانGateway ست کردين يا نه ؟

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    بنده هم با نظر جناب آل خمیس موافق هستم شما اول باید web server publish rule ایجاد کنید و در این حالت باید حتماً ISA شما به صورت ترانسپرنت نصب شده باشه ( یعنی ارتباطات از طریق تعیین gateway انجام شود ) .

در این صورت فکر نکنم مشکل خاصی در جهت انتقال ارتباطات باشه .

جناب آل خمیس بنده چند باری با شماره تلفن همراه شما تماس گرفتم اگر لطف کنید جواب ما رو بدید خیلی خوشحال میشم .

کلمات کلیدی در جستجوها:

forum.persiannetworks.com t22004

nat در isa چیست؟

آموزش nat در Isa

nat در isa server

کاربرد nat در isaآیزا سرور natطریقه نت کردن ip در isa servernat در هسشpublish serverکاربردروش nat در isa servernat در isanat بر روی آیزا سرورآموزش publish كردن در 2006 isaنحوه تعریف role در ایزا سرورنحوه كار natnat در tmg سرورمفهوم route در tmg rulenat pool در isanat کردن یوزرها در isaمفهوم nat در شبکهnat در آیزاroute روش کارnatserverمفهومroute یا nat در isa server نقش nat در isa server

برچسب برای این موضوع