نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: چگونگي تعريف كاربران در isa

نام حقيقي: حامد

عضو غیر فعال شناسه تصویری hamed_bati
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon9 چگونگي تعريف كاربران در isa

سلام
    شايدبعضي از شما دوستان الان بگوييد اه باز اين پيداش شد(از جوابهاي پشت سرهمتان در پستهاي قبليم اينو مي گويم)ولي خيالي نيست من سوالم را مي پرسم شما هم مثل تمام آن سوالاتم كه بي جواب سالهاست اينجا مونده اينم مي توانيد جواب نديد.
    بعد از گله گذاري از شما كه واقعاً نمي دانم چرا به سوالات من جواب نمي ديد و اگر هم من تحريم هستم بگوييد خودم هم بدانم ، اين يكي سوال را مي گويم.
    چطوري بايد آن دسته از كاربراني كه مي خواهيم به اينترنت دسترسي داشته باشند را به isa2006 معرفي كنيم؟
    جايي خواندم كه گفته بود از گزينه firwall policy روي new بزنيد و بعد از پنجره اي كه ظاهر مي شود add بزنيد و از گزينه ها windows user & group را بزنيد و از active directory كاربرها را انتخاب كنيد و در اصل اينجوري منظورش بود كه group policy تعريف كنيم.ولي من روي سرورisaمactive directory ندارم يعني راه اندازي نكردم چون گفته بودند كه روي isa نبايد domain باشد.حالا اين كار من درست هست يا نه و دركل چكار بايد بكنم براي تعريف كاربران موردنظرم در isa.درستكه isa از طريق يك كارت شبكه به domain من وصله ولي چطوري بايد userهاي روي domain را رو isa بياورم ؟
    مطلب ديگه اينكه من براي نمونه isa را الان جمع كردم و بر روي يكي از كلاينتها هم سرويس اينترنت را از طريق isa گرفتم با تمام امكانات كار مي كنه ولي به cpanel و webmail ام وارد نمي شود.چرا؟همچنين outlook express ام هم با isa روي اين كلاينت كار نمي كند ولي وقتي مودم را به سوييچ مي زنم مشكلي ندارم.چرا؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    دوست من کسی شما رو تحریم نکرده بعضی وقتها جواب سوال های شما در پست های مشابه هست و کسی جواب سوال جدید رو نمیدهد .

واسه سوال اولی باید بگم اگر مایل به استفاده از active directory هستید باید این سرویس رو روی یک سیستم جدا گانه نصب کنید سپس isa رو به domain وارد کنید . سپس در مرحله آخر ساخت rule به جای all user باید گزینه system and network رو انتخاب کنید و یوزر ها رو وارد کنید از AD به isa .

در مورد سوال دوم من فکر می کنم که نگارش ISA شما موردی داشته باشه در ضمن شما نحوه تنظیم rule رو توضیح ندادید

با تشکر

hamed_bati سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حامد

عضو غیر فعال شناسه تصویری hamed_bati
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon11

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    دوست من کسی شما رو تحریم نکرده بعضی وقتها جواب سوال های شما در پست های مشابه هست و کسی جواب سوال جدید رو نمیدهد .

واسه سوال اولی باید بگم اگر مایل به استفاده از active directory هستید باید این سرویس رو روی یک سیستم جدا گانه نصب کنید سپس isa رو به domain وارد کنید . سپس در مرحله آخر ساخت rule به جای all user باید گزینه system and network رو انتخاب کنید و یوزر ها رو وارد کنید از AD به isa .

در مورد سوال دوم من فکر می کنم که نگارش ISA شما موردی داشته باشه در ضمن شما نحوه تنظیم rule رو توضیح ندادید

با تشکر
    با سلام و تشكر از شما آقا ميثم كه اينقدر با جواب دادن به پست ام مرا خوشحال كرديد
    در مورد تحريم گفتيد كه بنظرم اگر همچين پستي شبيه به سوال من باشد بدنيست اگر مرا ارجاع به آن پست بدهيد چون به هر حال شما بهتر از ما بازديدكنندگان اينجا را مثل كف دست ميشناسيد.
    سوال اولم را پاسخ داده بوديد كه بايد تست كنم و بعد جوابش را مي دهم ولي راجع به سوال rule بايد بگويم كه من از يك rule كه بتواند تمام امكانات را داشته باشد استفاده كردم كه فعلاً اينترنت را به پشت كامپيوترم بياورم و بعد محدوديتها را ايجاد كنم.تا جايي كه يادم هست كل داستانها را allow گذاشتم و ruleاي ساختم كه همه كار بتواند بكند.درضمن ايرادي كه بود فكر كنم از ssl ميگرفت.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تعریف isa

تعریف rule در isa

تعریف کاربر در isa

http://forum.persiannetworks.com/f80/t21998.html

تعریف یوزر در isa

ساختن rule در isa

تعریف user در ایزا سرور

تعریف کاربران در isa proxy

دیدن یوزرها در آیزا سرور

تعريف كاربر در isa server

تعریف کاربر در ایزا سرور

ساختن یوزر در isa

ایجاد یوزر در ایزا سرور

دیدن کاربران در سرور isa

تعریف کاربر در ISA serverراهنمای ایجاد کاربر برای ISA Proxyنحوه تعریف rule در آیزاطریقه ساخت rule درisa 200 4ایجاد یک rule https جدید در tmgتعريف كاربران isa serverتعريف يوزر در سرور ايزاچگونگی تعریف کاربران در tmgتعريف كاربر در isaساختن user در isa serverایجاد کاربر در آیزا سرور

برچسب برای این موضوع