نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: سوال لطفا کمک کنید!

نام حقيقي: Maysam,Gamini

عضو غیر فعال شناسه تصویری mit.gemini
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4

سوال لطفا کمک کنید!

سلام دوستان من یه سرور دارم با دو تا کارت شبکه، یکی برای LAN داخلی و دیگری برای اینترنت شیرینگ می باشد و حالا سوال:
    من می خواهم از طریق Lan Internet ام به کاربر هام اینترنت بدم ولی میخوام این اینترنت شیرینگ را واگذار کنم به یک شرکت که از طریق وایر لس این لینک را در اختیار من گذاشته! توضیح بیشتر: یعنی افراد داخل شبکه بتواننند از منابع شبکه استفاده کنند و از امکانات شبکه مانند FTPو غیره و همچنین اگه خواستند اینترنت استفاده کنند یا با VPN یا با PPPoe به اینترنت دسترسی پیدا کنند این عملی می باشد.

لازم به ذکر است که من از اتفاقاتی که روی LAN INTERNET می افتد بی اطلاع هستم و شرکت به من گفته من کاربر هاتو مدیریت می کنم و اینترنت می دم.
    در واقع من می خوام وقتی افراد VPNیا PPPoeاتصال پیدا کردند از شبکه من مسیر دهی بشوند به سرور ISDP سرویس دهنده اینترنت .
    امیدوارم خوب توضیح داده باشم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    شما مي تونيد با نصب كردن isa server و تنظيم اون بعنوان vpn server خودتون اين كار رو انجام بديد. احتياجي هم به مديريت اون شركت كه بهتون اينترنت ميده نيست و خودتون هم مي تونيد از اتفاقات خبر دار بشيد !

نام حقيقي: Maysam,Gamini

عضو غیر فعال شناسه تصویری mit.gemini
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.g نمایش پست ها
    شما مي تونيد با نصب كردن isa server و تنظيم اون بعنوان vpn server خودتون اين كار رو انجام بديد. احتياجي هم به مديريت اون شركت كه بهتون اينترنت ميده نيست و خودتون هم مي تونيد از اتفاقات خبر دار بشيد !
    دوست عزیز شما ظاهرا متوجه نشدید منظور بنده را!
    من پهنای باند اختصاصی ندارم که بخوام پخش کنم و یک شرکت دیگر قرار کار پشتیبانی و سرویس دهی رو روی سایت خودش انجام دهد!

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    دوست عزيز
    شما اگر توي شبكه خودت يك vpn server داسته باشي كه اينترنتش هم از اون شركت isdp باشه. وقتي كه كاربران به شما vpn مزنند و اينترنت دار ميشن و از اينترنت اون شركت دارن استفاده مي كنند مشكلتون حل ميشه ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

pppoeاتصالات

اینترنت شیرینگ در شبکه با کمک vpn

برچسب برای این موضوع