نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: Routing در آیزا 2006

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon13 Routing در آیزا 2006

سلام خدمت تمام دوستان
    یک سوال من در محل کارم سه سرور 2003 سرویس پک 2 دارم که یکی سرور دومین اصلی هست و دو تای دیگه به صورت ادیشنال به اون متصل هستند چیزی که مهمه اینکه در این مجموعه یه تعداد ویدئو سرور هست که من با استفاده از سروی RRas در ویندوز و یک Ip ولید که در مجموعه موجود هست و یک پورت که خودم انو تعریف میکنم میتونم از طریق اینترنت اون ویدئو سرور رو و دوربینهای متصل بهش رو ببینم مثلا اینجوری xxx.xxxx.xxxx.xxxx:8010 که اینو سرویس RRas تو ویندوز روت میکنه به 192.168.0.120 که Ip یکی از ویدئو سرورهای مننه حالا اگه من ISA 2006 رو نصب کنم این قسمت روتینگ کجاست و چه چوری میشه انو کانفیک کرد در ضمن این جا چند شعبه در شهرهای دیگه هم داره که کلاینت های اونا به صورت vpn به این مجموعه متصل هستند
    ممنون میشم اگه منو کمک کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    دوست عزيز
    در ISA SERVER به اينكار ROUTING گفته نميشه. اگر شما مي خواهيد با IP VALID كه به ISA SERVER اختصاص مي ديد و از طريق پورتهاي خاص كه خودتون تعريف مي كنيد بتونيد از اينترنت به سرورهاي ديگه تون دسترسي داشته باشيد . اينكار در ISA به دو صورت PUBLISH WEB SERVER و PUBLISH NONE WEB SERVER انجام ميشه كه اولي براي سرور هائي هستند كه بصورت WEB BASE كار مي كنند و دومي هم مشخصه كه براي سرور هائي هستش كه بصورت WEB BASE عمل نمي كنند.

حالا اينكه اين مبحث و CONFIG اون براي سرورهاي شما چطوريه ديگه خيلي طولاني ميشه و در يك تاپيك جا نميشه. پيشنهاد مي كنم خودتون از طريق مقالات فروم جلو بريد و اگر مشكلي داشتيد بگيد تا بچه ها كمكتون كنند.

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام
    ممنون که وقت گذاشتید و منو راهنمایی کردید مواردی رو که فرمودید بررسی میکنم و اگه مشکلی پیش اومد باز مطرح می کنم امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشد

نام حقيقي: Hamed Ghodrat

عضو غیر فعال شناسه تصویری powergap81
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام
    من يادمه زماني كه آيزا رو روي كامپيوتري كه از اول روش RRAS نصب بود ، نصب مي كردم يك سوال مي پرسيد كه آيا ميخواهي تنظيمات RRAS*رو در ISA ، import كنم !؟! و يادمه كه خودش اين كار رو اتوماتيك مي كرد.
    پيشنهاد مي كنم كه از سرورت يك image تهيه كني و آيزا رو نصب كني و ويزارد رو بري جلو ، اگر مشكلي پيش اومد اون رو برگردوني .
    البته بايد بدوني كه حتما مقالات آيزارو بايد مطالعه كني ، چون اولش كه با آيزا كار مي كني كمي سخته ولي ممكنه !!!
    ( به تجربه من با همون RRAS كارت رو راه بينداز مگر اينكه اضطرار امنيتي داشته باشي...)
    به هر حال به جمع آيزا كارا خوش اومدي و موفق باشي ...

کلمات کلیدی در جستجوها:

روتینگ در آیزا سرور

تعریف روتینگ در آیزا

روت ایزا 2006

routing در آیزا

برچسب برای این موضوع