نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تنظیمات outlook با ایزا

نام حقيقي: mohsen behnamian

خواننده
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    0

تنظیمات outlook با ایزا

سلام
    من تقریبا تمام موارد مربوط به تنظیمات outlook با ایزا رو خوندم ولی مشکل من همچنان باقی است
    و اونم این که با وجود باز کردن تمام پورتهای لازم رو ایزا ولی outlook کار نمی کنه عکس error رو می زارم یکی راهنمایی کنه من چه خاکی تو سرم بریزم
    محض رضای خدا یکی از اول تمام موارد تنظیم outlook رو ایزا رو با تمام پورتهای لازم بگه شاید چه چیزی ما جا انداخته باشیم
    ممنون
    log on to incoming mailserver (pop3) cannot find email server.verify the serverinformation in your account properties .
    اینم مشکل
    ما تو یه ساختمونه دیگه یه mailserver داریم که تو اینترنت publish شده قبل از نصب ایزا مشکلی نبود ولی الان نمیشه که نمیشه .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen90 نمایش پست ها
    سلام
    من تقریبا تمام موارد مربوط به تنظیمات outlook با ایزا رو خوندم ولی مشکل من همچنان باقی است
    و اونم این که با وجود باز کردن تمام پورتهای لازم رو ایزا ولی outlook کار نمی کنه عکس error رو می زارم یکی راهنمایی کنه من چه خاکی تو سرم بریزم
    محض رضای خدا یکی از اول تمام موارد تنظیم outlook رو ایزا رو با تمام پورتهای لازم بگه شاید چه چیزی ما جا انداخته باشیم
    ممنون
    log on to incoming mailserver (pop3) cannot find email server.verify the serverinformation in your account properties .

اینم مشکل

ما تو یه ساختمونه دیگه یه mailserver داریم که تو اینترنت publish شده قبل از نصب ایزا مشکلی نبود ولی الان نمیشه که نمیشه .

دوست من سلام

من نمی دانم در ISA چه رولی را برای Outlook ایجاد کرده اید ولی کافیه برای حل این مشکل یک رول را از Internal به external باز کنید که در ان porotocol های pop3,smtp,imap,pop3s,smtps, وکلاً بگم کلیه پورتهای مربوط به Email را باز کرده و سپس رول مربوطه را به ابتدای تمام رولها در ISA انتقال داده تا مشکل برطرف گردد

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    2

پاسخ

سلام
    ممنون
    اینم مشکل
    با سلام
    شما مسیر زیر را طی کنید؛ امیدوارم مشکلتون حل بشه
    در کنسول آیزا Configuration\General\Define Firewall Client Setting تب Application Settings قسمت outlook را باز کنید. مقدار آن را به 0 تغییر دهید.
    در ضمن با این روش باید برای Client ها برنامه firewall client نصب کنید
    موفق باشید.

نام حقيقي: mohsen behnamian

خواننده
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از توضیحات شما
    در مورد اول همه اون کارا رو دوباره انجام دادم ولی باز نمی شه
    در مورد توضیح دوم مقدار رو هم صفر کردم اما برنامه فایروال کلاینت رو نصب کردم ولی تست ارتباط با ایزا رو fail میزنه و یه علامت ضربدر روی ایکون بغل ساعت داره دوباره هم نصب کردم باز هم همونه

یه مشکل دیگه
    گفتم شاید اشکال در سرویس پک باشه ، اونم نصب کردم حالا دیگه صفحه سفید شده و رولا دیده نمیشه
    فقط منوهای سمت چپ دیده میشه و بس
    نمایش صفحات رو هم view کردم ولی باز رولها و کل زیر منوها دیده نمیشه

ویرایش توسط mohsen90 : 2008-06-29 در ساعت 12:10 PM

خواننده
    نوشته
    188
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    2

پاسخ

ممنون از توضیحات شما
    در مورد اول همه اون کارا رو دوباره انجام دادم ولی باز نمی شه
    در مورد توضیح دوم مقدار رو هم صفر کردم اما برنامه فایروال کلاینت رو نصب کردم ولی تست ارتباط با ایزا رو fail میزنه و یه علامت ضربدر روی ایکون بغل ساعت داره دوباره هم نصب کردم باز هم همونه

یه مشکل دیگه
    گفتم شاید اشکال در سرویس پک باشه ، اونم نصب کردم حالا دیگه صفحه سفید شده و رولا دیده نمیشه
    فقط منوهای سمت چپ دیده میشه و بس
    نمایش صفحات رو هم view کردم ولی باز رولها و کل زیر منوها دیده نمیشه
    1- آیزا شما 2004؟
    2- همان موقع که fail میده آیزا رو پینگ داری و آیا اینترنت وصله؟

نام حقيقي: Hamed Ghodrat

عضو غیر فعال شناسه تصویری powergap81
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    3
    كنسول آيزا رو روي يك كامپيوتر ديگه نصب كن و تست كن ، شايد ويندوزت خرابه...

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    سلام

دوست عزیز شما FW را روی ISA درست ست کردید؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیم proxy در outlook

پورت های outlook

outlookکار با

تنظیمات ISA برای outlook

تنظیمات آیزا برای outlook

اشكال در پورت outlook

http://forum.persiannetworks.com/f80/t21099.html

تنظیمات اوتلوک در آیزا سرور

تنظیمات outlook

پورت outlook

ست کردن پروکسی در outlook

تنظیمات outlook isa

برای ایزا چه لازم داریمتنظیمات ایزا سرور برای اوت لوکپورت هاي outlookخعفمخخن در isaانجام تنظیمات پروکسی در برنامه outlookاشکال در بازکردن outlookتنظیم اوت لوک برایyahoo درایزاتنظیم اوتلوک با ایزا تنظیم پروکسی outlook 2007تنظیم isa برای outlookپورت outlook isaoutlook 2007 تنظیمات پروکسی برای تنظیم پورت outlook 2007 pop3

برچسب برای این موضوع