نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mehdi.g
  • 1 توسط hraeissi

موضوع: راه اندازی Web Server

نام حقيقي: Farbod

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    30

Icon14 راه اندازی Web Server

با سلام خدمت دوستان
    من می خواستم توی یک شبکه داخلی یک Web Server ,Mail Server راه اندازی کنم که این شبکه داخلی به هیچ عنوان دسترسی به اینترنت در حال حاضر نداره و یک سرور خیلی قوی هم بعنوان DC,Domain اصلی شبکه است که می خوام روی همون این Web server را راه اندازی کنم که یک Web app را روش Run کنند و استفاده کنند.اگر من را راهنمایی کنید ممنون میشم آیا باید از Isa server استفاده کنم؟یا باید از Exchange Server استفاه کنم؟با توجه به اینکه تمام این کار ها داخلی و اصلا Public نیست.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    دوست عزیز
    اولا" که اصولا" کار exchange و web server یکی نیست که بخواهید بجای هم ازشون استفاده کنید. با توجه به اینکه استفاده public هم از سرورتون ندارید ، فکر نمی کنم احتیاجی به publish کردن اون از طریق isa server هم داشته باشید.

farbodkain سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodkain نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من می خواستم توی یک شبکه داخلی یک Web Server ,Mail Server راه اندازی کنم که این شبکه داخلی به هیچ عنوان دسترسی به اینترنت در حال حاضر نداره و یک سرور خیلی قوی هم بعنوان DC,Domain اصلی شبکه است که می خوام روی همون این Web server را راه اندازی کنم که یک Web app را روش Run کنند و استفاده کنند.اگر من را راهنمایی کنید ممنون میشم آیا باید از Isa server استفاده کنم؟یا باید از Exchange Server استفاه کنم؟با توجه به اینکه تمام این کار ها داخلی و اصلا Public نیست.
    دوست من سلام

برای اینکار کافیه سرویس IIS را روی سرورت راه اندازی کنی تا مشکل نرم افزارت حل شود و برای میل هم راهترینش Mdemon است

farbodkain سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Farbod

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    30
    یکم میشه راجع به این Mdemon ـوضیح بدی چیه؟

نام حقيقي: Mah.joneidi

عضو غیر فعال شناسه تصویری mah.joneidi
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    56
    سپاسگزاری کرده
    1
    WAMP Server نصب کن براي ايميل هم هرچي خواستي روش نصب ميشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی web server

نصب web server

راه اندازی http server

آموزش راه اندازی web server

آموزش راه اندازی http serverweb server راه اندازیhttp://forum.persiannetworks.com/f80/t21017.htmlنحوه publish کردن win2008 website راه اندازی webserverطریقه راه اندازی صثذ serverدر شبکهراه اندازی exchange serverچگونگی راه اندازی web serverآموزش نحوه راه اندازی یک web server web serverراه اندازی exchange server 2007آموزش Publish کردن Web Server در isaweb نحوه نصب سرور کب نصب web serverآموزش پیکربندی web serverPublish کردن Web Server در tmgهزینه راه اندازی web serverراه اندازي web server 2003راه اندازی web server با آرمچگونگي راه اندازي exchangeراه اندازی یک web server

برچسب برای این موضوع