نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 1سپاس

موضوع: آيا ISA 2006 را مي توان به اين صورت نصب كرد ؟؟

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505

آيا ISA 2006 را مي توان به اين صورت نصب كرد ؟؟

با سلام خدمت دوستان

ما يه آيزا 2006 استاندارد داريم كه بدليل توپولوژي خاص شبكه ما فقط يك كارت شبكه دارد كه آن هم IP INVALID روي آن تنظيم شده. ( به اين علت كه آيزا پشت فايروال سخت افزاري Juniper Netscreen قرار گرفته است.)

حالا ما مي خواهيم آيزا 2006 enterprise رو بصورت server array نصب كنيم و در نهايت network load balance رو هم فعال كنيم.

حالا مي خواهم بدونم با اين وضعيت امكان نصب به اين صورت براي ما وجود دارد ؟ با چه شرايطي ؟

ممنون ميشم جواب بديد.

موضوعات مشابه:

نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    اينطور كه به نظر ميرسه هنوز كسي در اين مورد اطلاعي نداره يا اينكه كسي در اين مورد زمينه كاري نداشته. فكر مي كردم توي فروم غير دنبال كرك گشتن بشه جواب سوالات تخصصي رو پيدا كرد...

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    دوست من سلام

اولاً کرک هایی که توی این انجمن پیدا میشه مربوط به برنامه هایی هست که FULL VERSION این برنامه ها دست کم بالای 500 هزار تومان قیمت دارد .

خوب حالا بر گردیم سر سوال شما خدایی خودتون یک بار سوالتون رو بخونید ببینید اگر کسی خواست جواب بدهد باید به کجای این سوال گنگ جواب بدهد . در ثانی لزوم بدست آوردن اطلاعات رایگان که به تلاش دوستان اینجا منتشر می شود تحمل و شکیبایی است . نه تا اینکه شما سوالی پرسیدید هزاران جواب بی معنا زیر پست شما ظاهر شود .

در مورد سوالتان نکات زیر را روشن کنید :
    1- این آیزا قرار است چه کاری را انجام دهد .
    2- شما می خواهید ISA enterprise رو بعد از سرور اول نصب کنید یا قبل و این ISA enterprise قرار چه کاری رو انجام بدهد .

mhsnrah سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    مهندس یکم صبر کن اگر جواب نگرفتی بعد شلوغ کن.
    شما هم اگر فروم تخصصی تر ازاینجا سراغ داری بگو ما هم بریم چند تا سوال بپرسیم.
    یا حد اقل خودت بپرس معطل نشی.
    سوالتون رو دقیق بگو تا بفهمیم کجا به کجاست.

نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    سلام مجدد
    دوستان من شلوغ نكردم فقط اينطوري به نظر ميرسه.

و اما در مورد سوال :

1- شما خودتون مي دونيد وقتي آيزا بصورتي نصب مي شه كه فقط يه كارت شبكه داره بايد از template موجود يعني single network adaptor استفاده بشه. در اين حالت آيزا خاصيت فايروال و vpn خودش رو از دست ميده و فقط بعنوان proxy server عمل مي كنه. پس اين آيزا كه الان نصب شده فقط پراكسي سرور هست.

2- قراره كه يه آيزا ديگه به اين آيزا كه enterprise هست join بشه و هر دو تا با هم حالت load balance روشون ايجاد بشه كه اگر يكي از كار افتاد كاربرا از اون آيزا اينترنت بگيرن.

حالا سوال اينه كه با اين شرايط ( يعني تك كارت بودن آيزا و قرار گرفتن پشت juniper . آيزا امكان داره كه بصورت load balance كار كنه ؟ و به چه صورتي ؟

نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    با اينكه فكر مي كردم توي اين فروم هنوز ميشه سوالات تخصصي پرسيد و جواب گرفت ‘ با گذشت زمان متوجه اين موضوع شدم كه انتظار بيهوده اي بوده.

در جواب دوستان هم بايد بگم كه در مورد آيزا فروم isaserver.org كه بيشتر سوالات رو خود آقاي shinder جواب ميده ‘ كه خب اليته از نظر با ر فني هرگز به اين فروم كه نميرسه !!!!!!!!!!! مثلا" توي اونجا زياد كرك نرم افزار يا آپلود شده خود آيزا توي سايتهاي ديگه رو نميشه پيدا كرد !

ولي ميشه جواب سوالات رو توش پيدا كرد !!!‘

اميدوارم دوستان از حرفهاي من ناراحت نشده باشند...

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    می دونم تماس شیندر چرا خودش بیشتر جواب ها رو میدهد .

اولاً فوق العاده بیکار هستند ایشون و واسه خوش گذرانی توی فروم خودش مطلب می نویسه .
    دوماً اگر isp داشتند ایشون عمراً جواب به کسی نمی دادند
    سوماً اگر توی ایران بود 100 سال دنبال نصب isa نبود و چون مخابرات دیونش کرده بود و ساید سایتش تا الان 10000000000000 بار ف ی ل ت ر شده بود
    چهارماً بخدا خودتون نصب کنید اگر به مشکلی بر خوردید اونو دقیق مطرح کنید

دوست من حرف های شما اصلاً به کسی و یا چیزی توهین نکرده ولی خدایی کاشکی خودتون رو هم به جای دوستان بزارید و کمی به مشکلات ایشان احترام بزارید .

جواب شما هم داده خواهد شد عجله نکنید و صبور باشید

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    منظورتون از load balance چیه؟یعنی 2 تا proxy server که روی یه پهنای باند کار میکنن؟منم کتابمو با کپی رایت اینجوری میفروختم بهتر از اون جواب میدادم.مرد مومن یه مقاله مینویسی فردا صبحش میتونی مقالتو توی 30 تا سایت که به اسم خودشون بیرون دادن ببینی.فروم هم یعنی یه جواب بدی یه جواب بگیری...

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    آقای گلپایگانی، شما که راه های بهتری برای پیدا کردن پاسخ پرسشها می شناسی چرا معطل این انجمن میشی؟
    این انجمن بدرد کسانی می خوره که راه بهتری نمیشناسن و از این راه استفاده می کنن.

مطمئن باش اگر از نظر مالی امکانش رو داشتیم، فرد یا افرادی رو استخدام می کردیم که به پاسخگویی بپردازند. ولی متاسفانه از نظر مالی امکاناتش رو نداریم.
    تصمیم داشتیم که با تبلیغات، منبع کافی برای چنین کاری رو فراهم کنیم که متاسفانه هنوز به نتیجه نرسیده.

نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    سلام دوستان عزیزم

دوستان عزیزم ، محمد حکیمی ، میثم پور هاشمی و همینطور آقای شاهین غرقی...

من خودم رو همیشه مدیون این فروم می دونسته و می دونم. چون از اول که با اصول شبکه آشنا شدم با این شبکه بوده و الان هم که مدیر پشتیبانی شبکه شرکت ساپکو شدم ، هنوز خودم رو جدا از اطلاعات این فروم نمی دونم.

آقا اصلا" این دو تا آیزا که بصورت پراکسی سرور هستند ، اگر بصورت server array هم در نیومدند هم هیچ اشکالی نداره. مهم اینه که رابطه دوستی و همکاری ما بهم نخوره...

در مورد پاسخ به سوالات هم آقای حکیمی عزیز ، درسته که من چیزی بلد نیستم ولی هر روز فروم رو چک می کنم و اگر بتوم به سوالی جواب بدم ، مطمئن باشید حتما" جواب میدم.

با تشکر از همه دوستان عزیزم در فروم

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع