نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: چند سوال در مورد وينوز سرور 2003

عضو غیر فعال
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    1

چند سوال در مورد وينوز سرور 2003

سلام

من چند تا سوال دارم ميشه كمك كنيد؟

1- چطور ميشه فقط از روي User ها و OU*ها Backup "رفت به صورتي كه در سرور جديدي كه نصب ميشه نيازي به تعريف دوباره اونها نباشه
    2- چطور ميشه از ساختار Active Directory ما Backup بگيريم كه در صورتي كه به هر دليلي مشكلي پيش اومد و مجبور به نصب مجدد ويندوز شديم... لازم نباشه سيستم ها Rejoin بشن؟
    3- چطور ميشه كاري كرد كه هر كاربري فقط در هر لحظه به يه سيستم Login كرده باشه... البته نه اينكه فقط بر روي سيستم خاصي بتونه Login كنه.. بلكه روي هر سيستمي ميره... اما فقط در هر لحظه از يه جا بتونه Login كنه
    4- من دنبال يه راه حل براي اين مورد ميگردم: كه هر كاربري كه پاي هر سيستمي Login ميكنه... يه روفايل ساخته ميشه براش... حالا اگه تغييري بده .. مثلا پشت زمينه عوض كنه.. فايل كپي كنه يا هر چي... اينها روي همون سيستمي كه Login*كرده ذخيره ميشن... حالا سوال اينه.. چه ميشه كرد كه اين تغييرات يه جايي متمركز ذخيره بشن كه وقتي كاربري از سيستم شماره 1 ميره روي سيستم شماره 2 و Login ميكنه.. همون تغييراتي كه قبل داده رو ببينه.. يعني اگه وقتي روي سيستم شماره 1 بوده و Background عوض كرده... وقتي روي سيستم شماره 2 بره هم همون background براش بياد
    5- من دوتا سرور 2003 دارم كه يكي PDC و اونيكي Additional هست .. ميخوام هر دوي اينها رو به دوتا سرور جديد كه تهيه شده انتقال بدم... چه بايد بكنم؟ آيا روش مرحله به مرحله اي هست؟ يا چي رو بايد در Microsoft جستجو كنم تا پيدا بشه؟

مرسي

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    1 ) امکان اینکه اطلاعات یک AD را به یک AD جدید ببرید نیست ولی برای BACKUP و RESTORE کردن قسمتی خاص میتوانید پس از گرفتن Backup از دستور ntdsutil استفاده کنید

نام حقيقي: b.kaveh

عضو غیر فعال
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    برای Backup از اکتیو می تونی از دستور Ntbackup استفاده کنی

نام حقيقي: JALAL KARIMI

عضو عادی
    نوشته
    72
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    17
    چطور امکان بردن اطلاعات یک دومین به دومین جدید دیگری نیست ؟ ؟؟؟

برای یوزرها میتونید از رومینگ پروفایل استفاده کنید ( در حالت رومینگ اطلاعات مربوط به کاربر بر روی یک پوشه به اشتراک گذاشته شده در شبکه قرار میگیره و یوزر از هر کدام از کلاینت ها لاگین کنه فرقی نمیکنه )
    برای اینکه یوزر نتونه در آن واحد روی دوتا کلاینت باشه انجمن رو جستجو کنید راه حل مایکروسافتی داره
    برای بک آپ کرفتن از اطلاعات دومین هم از دستور Ntbackup گزینه system state استفاده میشه ntdsutil هم امکانات کاملی داره

کلمات کلیدی در جستجوها:

وینوز

دستور ntbackup

دستور ntdsutil در ویندوز 2003 برای بکاپ

ntdsutil

وينوز سرور

دستور ntdsutil در restore

برچسب برای این موضوع