نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 2سپاس

موضوع: سئوال در باره راه اندازی کش سرور isa

خواننده
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    59

سئوال در باره راه اندازی کش سرور isa

سلام دوستان عزیز
    اگر ممکنه راهنمای کنید مشکل شبکه اینترنت کم سرعت من با نصب کش سرور isa حل بشه.
    امکاناتی که من دارم یکدستگاه سیسکو 2610 که بوسیله acconting isp util تنظیم شده است.
    سئوال 1- می شه بدون از کارانداختن برنامه isp util کش سرور isa 2004 را نصب کرد؟
    سئوال 2- آیا تنظیماتی باید روی سیسکو انجام داد؟
    اساتید محترم اگر ممکنه راهنمایی کنید.
    ------------------------------------
    تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب البته من دقیقاً عملکرد برنامه ISP UTIL رو بلد نیستم ولی فکر نکنم به کش مرتبط باشه به خاطر اینکه هر کدام یک کار جداگانه می کنند . ولی یکسری سوال هست که باید جواب بدید
    1- یوزر ها dial-up مودمی هستند یا روی E1 به اینترنت شما متصل میشن
    2- اگر از RRAS استفاده می کنید این برنامه با سیستم اکانتیگ روی یک سیستم نصب شده اند .

بعد از اعلام این سوالات می توان بهتر جواب داد

خواننده
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    59
    با تشکر از شما
    ساختار استفاده کاربران هم در شبکه داخلی (lan) و هم از طریق خط dial up مودمی می باشد. در واقع یوزر ها هم از طریق dial up از خارج به اینترنت وصل می شوند و هم بصورت vpn از شبکه داخلی به اینترنت وصل می شوند. و تمامی آنها بوسیله برنامه Isp util اداره می شوند. یک عدد Ip valide که روی یک خط ADSL می باشد بر روی fastethernet 0/1 سیسکو تنظیم شده و یک عدد Ip داخلی شبکه که تنظیم شده بروی fastethernet0/0 ست شده است. کاربران داخلی هم از طریق VPN وصل می شوند؟ نمی دونم توضیحاتم کامل بود یا خیر؟
    کار Isp Util فقط دادن یوزر و پسورد و تخصیص زمان بر ای هر یوزر و حالا گزارش و ...

ویرایش توسط ks_habi : 2007-12-23 در ساعت 02:23 PM

خواننده
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    59
    با سلام
    احتمالا آقای پور هاشمی سرش جای دیگه گرمه و جواب من اصلا اونو راضی نکرد (چه کنیم نه دوره CCNA دیدیم نه کلاس رفتیم لوری یاد گرفتیم!!! کژ دار و مریض از دوستان ) بضاعت ما همینقدره .
    هم اکنون من ایزا سرور 2004 را طبق دروس آقای پورهاشمی روی یک سیستم نصب کردم و تنظیمات کش سرور را هم انجام دادم فقط مونده چجوری بگم کاربران از کش سرور عبور کنند.
    حالا اگر ممکنه کسی بیادراهنمایی کنه
    ممنون

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب بنده 10 روز مسافرت بودم . امام رضا ما رو طلبید و ما هم رفتیم پا بوس آقا .

خوب حالا کاری که شما باید بکنید این است که به من بگید INVALID IP روی شبکه شما از طریق برنامه ISP UTIL انجام میشه . اگر اینگونه باشد باید رنج IP های موجود بر روی ISP Util رو به رنج روی برنامه ISA تغییر بدید و gate way هم ip سرور isa باشه به اینگونه کل ترافیک شبکه شما به سادگی به سمت isa تغییر میکنه .

با تشکر

ks_habi و alihadian سپاسگزاری کرده‌اند.

خواننده
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    59

زیارت قبول
    انشاء ا... نایب الزیاره
    عرض شود که رنج Ip های Invalide درون شبکه رو از DHCP به کاربران می دم رنج 172.16 ولی وقتی بصورت VPN وصل می شن VPN آنها رنج 192.168 را دریافت می کنه اگر لازم بدونید من تنظیمات روتر را برای شما ارسال کنم.

خواننده
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    59
    جناب آقاي پور هاشمي عزيز
    با سلام
    ما را فراموش نكنيد

نام حقيقي: محمد

عضو غیر فعال شناسه تصویری deltapars
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام. به زبان ساده می توان گفت درخواست کاربرا به روتر و از اونجا به ایزا سرور . در اصل شما gateway باید ip ایزا تعریف کنید .
    طبق گفته اقای هاشمی . در اصل شما با این کار مسیر انحرافی درست کردید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی کش سرور

کش سرور isa

کش آیزا سرور

کش سرور ایزا

راه اندازی کش سرور برای ISP

راه انداز isp

jتنظیمات کش isaنصب کش سرور ISPاموزش راه اندازی سرور کشراه اندازی کش سرور در میرکروتیکنحوه ایجاد کش سرورکش سرور ایزا 2006استاندارد کش برای ایزا سروراندازه کش ایزا سرورآموزش راه اندازی کش سرور برای ispراه اندازی کش سرور isa 2004کش در isa server کش سرور در ایزا 2006isa 2006 کشاموزش راه انداری کش سرور برای ispایجاد isa کش سرورکش سرور ایزا سرورتنظیمات کش سرور isaisa هاشمینحوه راه اندازی کش سرور isp

برچسب برای این موضوع