صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 25 از مجموع 25

موضوع: MikroTik يا ISA Server

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    البته روي صحبت من از متعصب بودن روي يه نرم افزار با شما دوست عزيز نبود. اينو كلي عرض كردم.
    ميتونيد در آينده از يه سيستم خيلي سطح پايين براي مديريت و فايروال با نصب نرم افزار ميكروتيك استفاده كنيد و سيستمي رو كه در حال حاضر براي آيزا استفاده ميكنيد رو بذاريد براي Squid و عمليات كشينگ رو از اون بخواهيد

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    حرف جناب سکاکی واقعا درسته.
    منم خودم اولا که certified شده بودم خیلی تعصب داشتم روی مایکروسافت. ولی کار خیلی اشتباهیه. همین باعث شد دیر با لینوکس کار کنم و الان ضعف داشته باشم.

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    آقایون بحث تعصب و غیر و ذالک، ارتباط چندانی با این موضوع نداشته و ندارد. ولی محض اطلاع به شخصه ترجیح میدهم حوضی به عمق 50 متر باشم تا استخری به عمق 2 متر. همانطوری که قبلا" هم اشاره کردم اختلاف این دو نرم افزار بسیار زیاد بوده و در مقام مقایسه Firewall بعید به نظر میرسه که میکروتک بتونه یک IDS و یا حتی App فایروال خوبی باشه. در مقام وجوهات مشترک هم بسته به نظر و توانائیهای درخواست کننده بایستی سنجیده بشه که موردی ممکنه متفاوت باشد.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    APP فایر وال هم هست. مثلا خیلی قشنگ نرم افزار های P2P رو فیلتر میکنه. اما حق با شماست. چون میکروتیک در لایه های پائین کار میکنه اما isa در لایه 7.

عضو غیر فعال شناسه تصویری jaavid
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    3
    توي ورژن 3 كه البته هنوز نسخه پايدارش نيومده لايه 7 اضافه شده . فكر ميكنم در آينده شاهد فايروال خيلي كاملي روي ميكروتيك باشيم.

ویرایش توسط jaavid : 2007-11-30 در ساعت 12:45 PM

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    خوب همه ماشاالله استاد من هستند و قطعاً خیلی بیشتر از من فنی تر هستند . ولی خوب به نظر من بهتر بود جواب اون بنده خدایی که این تاپیک رو زده بدید تا تعصب و اینجور چیزا من که خودم همیشه ویندوز رو ترجیح می دم چرا شو خیلی از دوستان می دونن ولی در مورد اینکه کدوم نرم افزار بهتر و یا بدتر است باید درست و حسابی صحبت بشه و بحث کارشناسی صورت بگیره دوتا سیستم رو کنار هم قرار بدیم در شرایط یکسان و بار کاری یکسان اونوقت بشینیم و کارکردشون رو محاسبه کنیم .

من خودم بشخصه پیرو اون نظریه ای هستم که میگه به صورت قطع وسیله ای رو انتخاب کن که خوب بلدی ازش استفاده کنی سراغ ابزاری نرو که برای استفاده از اون نیاز به کمک گرفتن باشه .

پس دوست من ، من از ISA استفاده می کنم چون به همه چیزاش واردم البته در حد برطرف کردن نیاز های شبکه ی خودم شما هم ببین توانایی کنترل کامل روی کدوم رو دارید از همون استفاده کن تفاوتی نیست بین ISA و یا microkit تنها تفاوتی که مهم هست توانایی شما در استفاده بهتر از این دو ابزار است که برای شما و شبکه شما مهم است .

توصیه واسه اون دوستی که پینگلیش پست داده بود . لطفاً فارسی بنویسید تا دوستان اعتراض نکنند و من هم مجبور نباشم که خدای نکرده پست شما رو حذف کنم .

با تشکر

ویرایش توسط meysam22us : 2007-12-01 در ساعت 07:57 AM علت: غلط املائی
    milad22، irarkh و hadish سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Pooya

عضو عادی شناسه تصویری professor
    نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    اگر واقعاً فایروال فقط میخواید نصب کنید یه SmoothWall Corporate server بزارید کار کردن باهاش راحت هم هستش.
    البته این فقط در حد یک نظر بود.
    با گفته میثم خان هم کاملاً موافقم :

شما هم ببین توانایی کنترل کامل روی کدوم رو دارید از همون استفاده کن تفاوتی نیست بین ISA و یا microkit تنها تفاوتی که مهم هست توانایی شما در استفاده بهتر از این دو ابزار است که برای شما و شبکه شما مهم است .

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    259
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    15
    میکروتیک واقعاً عالیه
    ولی از گفته های شما اینجور معلومه که هدف اصلی تون کش کردن هستش که در این مورد جای حرف نداره و آیزا بهتر عمل میکنه

عضو غیر فعال شناسه تصویری haj mohsen
    نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام به همه ي دوستان به خصوص آقاي پورهاشمي عزيز
    بعد از مدتها اين اولين باري هستش كه چيزي توي اين سايت كامنت ميزارم. اين هم نه خداي نخواسته براي پاسخ دادن ( چون من نه certificate جديدم نه قديم D بلكه براي تبريك به آقاي پورهاشمي گل كه ادمين شدن (گفتم خيلي وقته نيومدم...) آقا واقعاً برازنده ي شماست و بس. اميدوارم هميشه موفق باشين چون همه از نيت خير شما در جهت آموزش خبردار هستند.
    يا حق

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    سلام به شما

ممنون از لطف تون خوب البته بنده شایستگی نداشتم در مقابل این همه استادان این فن که همشون واقعاً استاد من هم هستند مدیر بشم و تنها با عنایت و لطف همین استادان این بنده حقیر چند وقتی هستد عهده دار این مسئولیت شدم و صد البته در مقابل همه دوستان و استادان گرامی تنها با زانوی ادب نشیته ایم و خوشحال از اینکه دوستانی دارم که بسیار از من آگاه تر و با دانش تر هستند .

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

معایب isa

مزایا و معایب isa server

استفاده از ISA Serve يا ميكروتيك

مزایای ISA Server

میکروتیک یا ISA

mikrotik routerboard مزایای

مقايسه ميكروتيك و isa

دستگاه mikrotik

http://forum.persiannetworks.com/f80/t18561-2.html

معایب isa server

mikrotik server دستگاهmikrotik دستگاهمیکروتیک یا ایزا سرورمیکروتیک یا ویندوز معایب آیزامزایای استفاده از آیزافایروال بهتر از isaمزایای دستگاه میکروتیکمزایای tmg بر isamikrotik معايبmikrotik یا isaمقایسه میکروتیک و آیزامقایسه isa با mikrotikمزایای میکروتیکمزاياي استفاده از mikrotik

برچسب برای این موضوع