نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 3سپاس

موضوع: كاركرد ايزا

خواننده
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0

كاركرد ايزا

با سلام
    چطوري ميشه فهيد كه آيزا داره كارش رو درست انجام مي ده . گزارش گيري روزانه را براش فعال كردوم .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    می تونین از Performance Monitor استفاده کنین و Counter های مربوط به ISA رو Add کنین و وضعیتش رو کنترل کنین.

من برای ISA 2006 یک سری Counter به همراه توضیحات آماده کردم که همیشه برای نظارت بر صحت عملکرد از این استفاده می کنم. فایل رو Attach کردم. می تونین دریافت کنین.
    فایل HTML است. پس از باز کردن در IE، اجازه اجرای ActiveX را بدهید و سپس Counter ها را از حالت Freez خارج کنید. (با فشردن Ctrl + F)
    (نیازی به توضیح نیست که فایل رو باید روی ISA Server اجرا کنید که Counter های مورد نظر Valid باشند.)

بالای بعضی از Counter ها هم یک سری Comment قرار دادم که وضعیت نامناسب رو معین می کنه. مثلا اگر Worker Threads بیشتر از 100 باشه باید به فکر باشین که ممکنه مشکلی وجود داشته باشه.

البته همه Counter ها برای شما کار نخواهند کرد. مثلا Counter های کارت شبکه یا هارد باید توسط خود شما مجددا تعریف شوند. ولی در کل برای آشنایی با نحوه استفاده از Counter های Performance Monitor به شما کمک می کنه.

تکمیل:
    پیشنهاد می کنم همیشه پس از راه اندازی ISA برای اطمینان از درستی تنظیمات از Microsoft ISA Server Best Practices Analyzer Tool استفاده کنید:

The ISA Server Best Practices Analyzer is a diagnostic tool that automatically performs specific tests on configuration data collected on the local ISA Server computer from the ISA Server hierarchy of administration COM objects, Windows Management Instrumentation (WMI) classes, the system registry, files on disk, and the Domain Name System (DNS) settings.

The resulting report details critical configuration issues, potential problems, and information about the local computer. By following the recommendations of the tool, administrators can achieve greater performance, scalability, reliability, and uptime.

Attached Files Attached Files
    hyund، webgard3 و m_golpayegani سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع