نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: surfcontrol webfilter و Allowance

عضو غیر فعال
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2

surfcontrol webfilter و Allowance

با سلام
    مشكلي كه من دارم اين است كه زماني كه چند تا Allowance زماني (مثلا كابر A بتواند در طول روز فقط 1 ساعت از اينترنت استفاده كند.) براي تعدادي از كاربران درست مي كنم بعد از اين كه زمان آنها تمام مي شود كاربر مربوطه باچندين بار Refresh كردن (صفحه اي كه پيغام تمام شدن زمان استفاده را به كاربر نشان مي دهد ) مجددا وصل مي شود و دوباره مي تواند بدون هيچ پيغامي به كار خود ادامه دهد.
    ممنون ميشم مرا راهنمايي بفرماييد

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط re1385 : 2007-07-25 در ساعت 11:28 AM

نام حقيقي: Alireza,Heidarinejhad

خواننده
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوست عزیر، احتمالا مشکل شما به نحوه و یا طرق ارتباطی Client به ISA مربوط میباشد . شاید با محدود کردن نحوه ارتباط (Web Proxy , NAT , FWClient ) بتوانید مشکلتان را حل کنید.

عضو غیر فعال
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط aheidarine نمایش پست ها
    دوست عزیر، احتمالا مشکل شما به نحوه و یا طرق ارتباطی Client به ISA مربوط میباشد . شاید با محدود کردن نحوه ارتباط (Web Proxy , NAT , FWClient ) بتوانید مشکلتان را حل کنید.
    ضمن تشكر از شما دوست عزيز
    اگر امكان داره بيشتر توضيح بدهيد.

نام حقيقي: Alireza,Heidarinejhad

خواننده
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon1

منظورم این بود که یک Client میتواند به سه روش به Isa متصل شود که در آن واحد یکی از آنها غالب میباشد.
    به احتمال زیاد Surf control از طریق Fw client با client در ارتباط است ، لذا اگر client شما امکان برقراری ارتباط به مدلSnat و Web Proxy را نیز داشته باشد ، زمانی که Surf control از طریق Fw client مسیر Client را سد میکند ، Client از دو طریق دیگر میتواند ارتباط خود را با Isa برقرار کند و بعد از چند بار Referesh کردن مسیر دیگری را انتخاب کرده و Webfilter را دور میزند . البته حدس من بر این است چون چند سال پیش با ابن نرم افزار کار کرده بودم.

ویرایش توسط aheidarine : 2007-07-29 در ساعت 02:57 PM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط re1385 نمایش پست ها
    با سلام
    مشكلي كه من دارم اين است كه زماني كه چند تا Allowance زماني (مثلا كابر A بتواند در طول روز فقط 1 ساعت از اينترنت استفاده كند.) براي تعدادي از كاربران درست مي كنم بعد از اين كه زمان آنها تمام مي شود كاربر مربوطه باچندين بار Refresh كردن (صفحه اي كه پيغام تمام شدن زمان استفاده را به كاربر نشان مي دهد ) مجددا وصل مي شود و دوباره مي تواند بدون هيچ پيغامي به كار خود ادامه دهد.
    ممنون ميشم مرا راهنمايي بفرماييد
    !!!!
    من چنین چیزی ندیده ام. حتما یک جای تنظیمات مشکل دارد.
    دسترسی را فقط برای کاربران Authenticate شده مجاز کنید و Rule آخر را به صورت Deny تعریف کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

surfcontrol نحوه كار

برچسب برای این موضوع