صفحه 2 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 71

موضوع: مشکل ISA 2004 و ویندوز 2003 - "the rpc server is unavailable "

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    یک پیشنهاد ساده و خیلی ابتدایی و آماتوری که البته بیشتر مواقع راه حل های آماتور ها بهترین جواب رو میدهد من دیروز با یک دوستی صحبت کردم در مورد یک مشکل توی شبکه خود یک راه حل ساده و ابتدایی رو ایشون برای خطا یابی به من ارائه کردند .

شما از تنظیمات سیستمی که درست هست یک Export تهیه کن و بعد توی سیستم مورد دار Import کن اگر درست کار کنه که معلومه تنظیمات مورد داشتن و اگر دوباره بهم ریختیگی نشون داد فقط باید دست به دعا بشی .

نظر جناب گلپایگانی هم کاملاً درست هست شما ISA رو توی دمین تعریف کردید نمی خواد پریمت کنین ترافیک رو نیازی نیست شما چند عنصر رو در کنار هم قرار دادین اکتیو دایرکتوری - ISA خوب حالا من اینطوری میگم باید DHCP هم فعال شده باشه Domain contoroler هم باید فعال شده باشه خوب حالا اگه موردی پیش بیاد باید دونه دونه چک بشه و این کار باید با حوصله انجام بشه نه با اعصاب بهم ریخته چون اینطوری 100 سال هم موردش پیدا نمیشه . حالا سعی کن پیشنهاد اول رو چک کنی ببینی نتیجه آزمون چی میشه

m_golpayegani سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    یعنی شما میگید که احتیاجی به prmite ترافیک نیستش
    لطفا این رو بخونید این با این قظیه فرق داره و فرقش توی اینه که اونجا هردو DC هستن
    http://rapidshare.com/files/16534764/ISA_DC.doc

نام حقيقي: ali rezei

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us نمایش پست ها
    یک پیشنهاد ساده و خیلی ابتدایی و آماتوری که البته بیشتر مواقع راه حل های آماتور ها بهترین جواب رو میدهد من دیروز با یک دوستی صحبت کردم در مورد یک مشکل توی شبکه خود یک راه حل ساده و ابتدایی رو ایشون برای خطا یابی به من ارائه کردند .

شما از تنظیمات سیستمی که درست هست یک Export تهیه کن و بعد توی سیستم مورد دار Import کن اگر درست کار کنه که معلومه تنظیمات مورد داشتن و اگر دوباره بهم ریختیگی نشون داد فقط باید دست به دعا بشی .

نظر جناب گلپایگانی هم کاملاً درست هست شما ISA رو توی دمین تعریف کردید نمی خواد پریمت کنین ترافیک رو نیازی نیست شما چند عنصر رو در کنار هم قرار دادین اکتیو دایرکتوری - ISA خوب حالا من اینطوری میگم باید DHCP هم فعال شده باشه Domain contoroler هم باید فعال شده باشه خوب حالا اگه موردی پیش بیاد باید دونه دونه چک بشه و این کار باید با حوصله انجام بشه نه با اعصاب بهم ریخته چون اینطوری 100 سال هم موردش پیدا نمیشه . حالا سعی کن پیشنهاد اول رو چک کنی ببینی نتیجه آزمون چی میشه
    من که در ابتدا گفتم. من یک ویندوز جدید 2003 روی سیستم جدید نصب کردم. یک export گرفتم از ISA 2004 و در سیستم جدید Import کردم. اما بعد از حدود 3 یا 4 ساعت کاربرا در ISA خراب میشن. و بجای اونا اسامی اجق وجق می نویسه!

نام حقيقي: مهدی گلپایگانی

عضو غیر فعال شناسه تصویری m_golpayegani
    نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط ir_program نمایش پست ها
    من که در ابتدا گفتم. من یک ویندوز جدید 2003 روی سیستم جدید نصب کردم. یک export گرفتم از ISA 2004 و در سیستم جدید Import کردم. اما بعد از حدود 3 یا 4 ساعت کاربرا در ISA خراب میشن. و بجای اونا اسامی اجق وجق می نویسه!

پس دیگه باید بری دست به دعا بشی....

حالا جدا از شوخی ، یه یوزر جدید تعریف کن بعد ببین این یوزر جدید هم توی آیزا بعد از چند ساعت به همین بلا دچار میشه ؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    بله ... با یوزر جدید هم همین مشکل هست ... دقیقا من مشکل جناب ali rezei رو دارم ...
    اما خوب بیشتر احتمال میدم از تنظیمات خود آیزا باشه ... با بهترین کار اینه که پله پله آیزا از اول کانفیگ بشه
    بدون اکسپورت و این حرفا ...

نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    دوست من
    اگر از اول این تاپیک رو دنبال می کردی ، می دیدی که من و آقای پورهاشمی هم گفتیم اول آیزا رو چک کن بعدش برو سراغ جاهای دیگه !

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_golpayegani نمایش پست ها
    دوست من
    اگر از اول این تاپیک رو دنبال می کردی ، می دیدی که من و آقای پورهاشمی هم گفتیم اول آیزا رو چک کن بعدش برو سراغ جاهای دیگه !
    من خودم قبلا ISA رو نصب کردم و الان هم داره کار میده.
    اما الان نمی تونم این ISA رو جابجا کنم.

نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    با تشکر از شما و همه دوستانی که این تاپیک رو تا اینجا ادامه دادند ،

آقای پورهاشمی عزیز ، فکر می کنم دیگه این تاپیک با ادامه بحث به جای مثبتی نرسه ، خواهش می کنم تاپیک رو قفل کنید.

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_golpayegani نمایش پست ها
    با تشکر از شما و همه دوستانی که این تاپیک رو تا اینجا ادامه دادند ،

آقای پورهاشمی عزیز ، فکر می کنم دیگه این تاپیک با ادامه بحث به جای مثبتی نرسه ، خواهش می کنم تاپیک رو قفل کنید.
    من پس فردا ISA جدید رو بدون import تست می کنم. و نتیجه رو قرار میدم تا همه استفاده کنند. تا روز شنبه قفل نشود بهتره.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به همه

اولاً چشم من تا شنبه صبر می کنم ببینم نتیجه چی میشه ولی جا داره در اینجا یک نکته رو ذکر کنم واسه این دوستمون تا خدای نکرده فکر نکنن کسی قصد کمک موثر به ایشون رو نداره ببین دوست من دوستانی که به خوبی بر نرم افزارهای پراکسی احاطه دارند معمولا دو دسته هستند یا ISP دارند و یا در یک شبکه کوچک - متوسط و یا بزرگ اداری کار می کنند . خوب دسته اول مانند من اصولاً نیازی به نصب دومین بر روی ISA نداریم و با سرور های دیگر معمولاً کار کنترل کاربران را انجام می دهیم و دسته دوم هم در مواردی که من دیدم از VPN و یا سرورهایی که کار DC رو به صورت مستقل انجام می دهند و کاملاً مجزا از پراکسی کار میکنند .

خوب حالا این دو دسته بر اثر مرور زمان تسلت کافی خود رو بر روی قسمتهای مختلف برنامه ها از دست می دهند و یا دیگر تنظیمات رو به خوبی در یاد ندارند پس بروز یک مشکل به این ترتیب راه حلی طولانی پیدا میکند و یا اصلاً به نتیجه نمیرسه و این تنها کم شانسی برای کسی است که به مشکل برخورد کرده است .

یک نکته هم بگم بد نیست چرا از VPN استفاده نمیکنی البته اگر کار خاصی با DC انجام نمیدی .

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوستان همه محبت دارند و سعی در حل مشکل و مشکلاتی که برای بقیه هست ... در ضمن ِ اینکه، این یه حسنه که تاپیک فعاله و فعالیتش به جای پرتی نرفته ... همه دارن سعیشون رو میکنن ... هنوز تاپیک به راه حل مشکل نرسیده که دوستان پیشنهاد قفل تاپیک رو میدن ... و مهم اینه که تلاش داره انجام میشه و در این بین سایر دوستان هم چیز جدیدی یاد میگیرند تا اگه زمانی به مشکل برخوردند با همه راه های ممکن ِحل مسئله، از قبل آشنائی داشته باشند.
    در ضمن خود جناب آقای پورهاشمی استحضار دارند که در یک محیط عملیاتی صرفنظر از کوچک یا بزرگش چقدر پیش آمدن چنین ایراداتی مسئله ساز هست و آشنائی بیشتر برای حل اون به دوستان چقدر میتونه کمک کنه و در عین حال کمک میکنه دوستان بتونن روی فروم و اعضا بعنوان مرجعی برای حل مشکل حساب کنن، اینه که از دوستان می خوام که با سعه صدر سعی در حل مشکل داشته باشند.

نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    خب با این حساب که به نظر شما دوستان تاپیک داره به سمت خوبی پیش میره ، من هنوز هم حاضرم هر چیزی که عقل ناقصم میرسه کمک کنم. بلکه مشکل حل بشه...

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    امروز پنج شنبه هست.
    همونجوری که قول دادم انجام دادم.
    یعنی یک سرور جدید انتخاب کردم. البته بجای ISA 2004 Standard اینبار ISA 2006 Standard نصب کردم.
    بعد فقط یک رول تعریف کردم و حدود 60 کاربر را از DC انتخاب کردم و در آن قرار دادم.
    بعد سرور ISA 2004 قبلی رو Down کردم. بدون هیچ مشکلی انجام شد.
    اما بعدا ز حدود 1 ساعت اینترنت کاربرا قطع شد.
    وقتی هم وارد قسمت User در ISA می رم خطای زیرو نشون میده.
    جالب اینجاست که سرور قدیمیم بدون هیچ مشکلی کار میکنه و خودم اونو config کردم!

ویرایش توسط ir_program : 2007-07-12 در ساعت 12:09 PM

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    بعد از قطع ارتباط کاربرا توی event های ویندوز این خطا رو نشون میده:
    و سرویس NetLogin از کار می افته و stop میشه!
    Event Type: Error
    Event Source: NETLOGON
    Event Category: None
    Event ID: 5719
    Date: 2007/07/12
    Time: 10:48:28
    User: N/A
    Computer: SERVER-ISA
    Description:
    This computer was not able to set up a secure session with a domain controller in domain FANAVARANCO due to the following:
    The RPC server is unavailable.
    This may lead to authentication problems. Make sure that this computer is connected to the network. If the problem persists, please contact your domain administrator.

ADDITIONAL INFO
    If this computer is a domain controller for the specified domain, it sets up the secure session to the primary domain controller emulator in the specified domain. Otherwise, this computer sets up the secure session to any domain controller in the specified domain.

For more information, see Help and Support Center at http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.
    Data:
    0000: 17 00 02 c0 ...A

ویرایش توسط ir_program : 2007-07-14 در ساعت 01:33 PM

عضو عادی
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    شاید ارتباطی با firewall بین isa و dc داره. چطور میشه چک کرد؟

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

rpc

rpc server is unavailable server 2003 برطرف نمودن

the remote procedure call failed and did not execute این پیغام یعنی چی

پیغام rpc server is unavailable

rpc server is unavailable مشکل

پیغام the RPC server Unavailable

rpc server is unavailable یعنی چی؟

خطای the rpc server is unavailable

RPC SERVER راه هاي رفع خطاي

rpc server