نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 9سپاس
  • 4 توسط khashaiar
  • 1 توسط m_golpayegani
  • 1 توسط milad22
  • 1 توسط ahuray_mazdaa
  • 1 توسط milad22
  • 1 توسط meysam22us

موضوع: لینک دانلودکتاب آیزا 2004 کامل دکتر تام اشنایدر

نام حقيقي: babak,karimi

خواننده
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    28

لینک دانلودکتاب آیزا 2004 کامل دکتر تام اشنایدر

ali55، meysam22us، ataei و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی گلپایگانی

عضو غیر فعال شناسه تصویری m_golpayegani
    نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    دوست عزیزم ، Khashiar

لطف کن اول اسم خودت رو توی پروفایل بنویس تا بهتر بشناسیمت

دوم هم اینکه ، توجه کن که توی فروم هائی مثل این که بیشتر باید بحث رو رفع اشکال و موارد مهم و مبهم انجام بشه ، ایجاد لینک هائی برای دانلود Hotfix یا اینکه کتابها رو توی اینترنت براحتی آب خوردن پیدا میشه ، درسته که کار خوبیه ولی زیاد بدرد این فروم نمی خوره. توصیه من اینه که بیشتر سعی کن توان فنی و تجربی خودت رو توی آیزا و مخصوصا مواردی که زیاد تا حالا باهاش برخورد نکردی بالا ببری.

meysam22us سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به خشایار عزیز

من هم تا مقداری با گفته های آقای گلپایگانی موافق هستم کاشکی شما هم مانند ایشون و خیلی های دیگه پروفایل خودتون رو کامل می کردید که بیشتر با هم آشنا بشیم و در مورد HOTFIX هم باید بگم دیگه نیازی بهش نیست چون میکروسافت SP3 واسه ISA بیرون داده و با نصب اون مشکل بصورت کلی برطرف میشه و اما لینک کتاب جذاب بود من دانلودش کردم با اینکه اصولاً از دانلود بالای 10مگابایت خوشم نمیاد ولی متاسفانه در مورد ISA 2000 بود البته تا اونجایی که من خوندم . باز به نظر من خیلی بهتر اجازه بدید به خودمون که معلومات فارسی رو زیاد کنیم تا به منابع انگلیسی مراجعه کنیم زیرا من خودم اعتقاد دارم ما از اونها در علم میتونیم بیشتر پیشرفت کنیم چرا ما مطالب انگلیسی بخونیم اونا بیان مطالب فارسی بخونن .

موفق باشید

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    این یه کتاب عالی هست و داونلود اون رو به تمام دوستان که تو کار آیزا هستن توصیه میکنم.(البته داونلود نکردم ببینم همونی هست که من دارم یا نه)

ahuray_mazdaa سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_golpayegani نمایش پست ها
    دوست عزیزم ، Khashiar

لطف کن اول اسم خودت رو توی پروفایل بنویس تا بهتر بشناسیمت

دوم هم اینکه ، توجه کن که توی فروم هائی مثل این که بیشتر باید بحث رو رفع اشکال و موارد مهم و مبهم انجام بشه ، ایجاد لینک هائی برای دانلود Hotfix یا اینکه کتابها رو توی اینترنت براحتی آب خوردن پیدا میشه ، درسته که کار خوبیه ولی زیاد بدرد این فروم نمی خوره. توصیه من اینه که بیشتر سعی کن توان فنی و تجربی خودت رو توی آیزا و مخصوصا مواردی که زیاد تا حالا باهاش برخورد نکردی بالا ببری.
    مورد اول کاملا شخصی هست و نمیشه اظهار نظری کرد

در مورد دوم من با شما موافق نیستم...خیلی ها دنبال یک کتاب ساده هنوز میگردن.....خیلی موارد مطرح شده اگر کتاب isa رو بچه ها خونده باشن اصلا سوال براشون پیش نمیاد ولی خیلی ها بدون اینکه بفهمن چکار میکن فقط میخوان یه سرویس راه بیاندازن......در مورد موردی که قرمز کدم شما از کجا میدونید این کار و نمیکنن؟
    با احترام

m_golpayegani سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوستان خوبم

ببینید این یک اظهار نظر نیست یکمی دقت به خرج بدید لطفاً از نوشتن جملات تند نسبت به هم خودداری کنید چون ما اینجا همه با هم دوست هستیم . و کسی قصد نداره به دیگری توهین و یا جسارتی بکنه . البته من باید به عنوان یک عضو کوچیک از این فروم بزرگ که دوستان خوبی و استادان بزرگی عضویت دارند در این انجمن چند نکته رو اشاره کنم .

1- علم ما زمانی زیاد میشه که با دیگران مشورت کنیم و اندوخته همامون رو با هم اشتراک بگذاریم .
    2- اینجا همه مدت طولانی هستند که عضویت دارند کاشکی میشد شماره تلفن همه شما رو داشتم و بهتون زنگ میزدم و بهتون میگفتم که از اشنایی با شما خیلی خوشبختم و کاشکی همه دوستان اسمشون رو توی پروفایلشون می نوشتن .
    3- درسته که من زبان انگلیسی خوبی ندارم ولی باور کنید دلیل اصلی زدن اون وبلاگ از طرف من بیهوده بودن خوندن کتاب ها انگلیسی زبان و کمبود منابع فارسی بوده و هست .
    4- جناب رضا بهروزی عزیز دوست و استاد من کمی خونسرد باشید همه دوستان تلاش می کنند که توان فنی خودشون رو بالا ببرن در این اصلاً شکی نیست اولین کسی که دانلود کرد کتاب رو من بودم 80 صفحه از کتاب رو هم مطالعه کردم جذاب بود ولی قدیمی بود .
    5- من از همه معذرت می خوام اگر خدای نکرده نوشته دوستی باعث رنجش دوست دیگری شده .

ولی باور کنید اگر این مراجع انگلیسی رو کنار بزاریم دنیا جذاب تر میشه

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    سلام
    من جسارت و بی ادبی در صحبت هام نمیبینم....در مورد مراجع انگلیسی اگر بزاریم کنار که دیگه چیزی از شبکه نمیونه برامون
    منکه جز 2-3 تا برنامه چیزی سراغ ندارم که کار ایرانی باشه و ما باهاش کار میکنیم....برنامه فرنگی راهنماش هم فرنگی هست

کلا اگر برداشت بدی کردین غرضی در کار نبود...زخمت های دوستون هم که کتاب و برنامه اپلود میکنن بی ارزش نکنیم بد نیست

در مورد اشتراک تجربیات و معلوماتفکر نکنم من کم کاری کرده باشم..هر موقع زمان بهم اجازه داده سعی کرده اموزش بنویسم یا درست کنم

با تشکر..

ویرایش توسط ahuray_mazdaa : 2007-06-24 در ساعت 08:24 PM

نام حقيقي: HAMID ATAEI

عضو غیر فعال شناسه تصویری ataei
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    کاملا موافقم از کتاب هم ممنونم
    دوستان این موارد صرفا نظر یک دوست کوچک شماست

همیشه دنبال مطالب فارسی راحت الحلقوم نباشیم در ضمن این علم جدید و سریع نیاز به مراجع جدید و حتما انگلیسی دارد.
    لطفا مطالب موجود در یک کتاب مرجع و یا حتی یک کتاب ساده را با مطالب فروم مقایسه نکنید.
    مشکل اساسی دانشجویان کامپیوتر در کشور ما مطالعه نکردن کتابهای انگلیسی است البته حتی کتابهای فارسی رو هم نمی خونند و فقط جزوه استاد ( البته برمی گرده به ........... اساتید و دانشجویان)
    در ضمن بیشتر کلاسها و دوره هایی که در زمینه کامپیوتر برگذار می شوند حالت کلیشه ای و مدرک گراست مثلا می گویند دوره MCSE که شاید خیلی از مباحث آن برای کسی که در آن شرکت می کنه بدردش نخوره و آخر کار با کلی دبدبه و کبکبه میاد بیرون در حالی که ........
    بیشتر نیاز به دوره های کاملا کاربردی و عملی نیاز است مانند سرفصلهایی برای راه اندازی کافی نت و یا آی اس پی و غیره .....
    البته این روش هم کم و کاستهایی هم دارد.
    دوستان این موارد صرفا نظر یک دوست کوچک شماست

موفق باشید

نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    دوستان عزیزم توی فروم

امیدوارم با حرفهام نه باعث رنجش خاطر و ناراحتی کسی شده باشم و نه باعث سوء تفاهم. من هدفم از گفتن این حرفها این بود که به خشایار عزیز بگم - به نظر من - این روش عمل کردن شما از نظر فنی شما رو خیلی بالا نمی بره. همین

در مورد حرفهای دوستان دیگه هم من موافقم که اگر بتونیم از سورس های اصلی که مطمئناً به زبان شیرین انگلیسی هستند استفاده کنیم ، از سورس هائی که ممکنه به فارسی موجود باشند صد برابر بهتر هستند. اما اگر بتونیم همین سورس های اصلی رو مبحث به مبحث نه مثل مترجم های کتابها که آب دوغ خیاری ترجمه می کنن ، بطور واضح چکیده مطلب اون مبحث رو در بیاریم و منظور اصلی نویسنده رو بفهمیم و انتقال بدیم روی کاغذ این دیگه نور علا نور هست...

نام حقيقي: babak,karimi

خواننده
    نوشته
    91
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    28
    از همه متشکرم

من اینجا دلیلی برای مخفی کردن هویت خودم نمی بینم البته گفته های جناب آقای بهروزی درسته
    حالا برای اینکه سو تفاهم نشه بنده بابک کریمی 32 ساله و کارمند صدا و سیمای کردستان هستم
    مهندس برق مخابرات هستم و به دلایلی چند ماهیست در واحد IT مشغول به کار شده ام این بود که به طور اتفاقی با این فروم آشنا شدم و چون قبلا در واحد دیگه ای کار میکردم بعد از اومدنم به این واحد نیاز شدیدی به یادگیری مفاهیم انفورماتیک دارم و از مطالب دوستان هم در این فروم الحق والانصاف استفاده فراوانی کرده ام

با تشکر از همه دوستان

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    ما تو انجمن زمانی که اسامی رو هم که نمیدونستیم اینو درک میکردیم که فلانی شخصیتش چطوره؟!
    چون از برخورد اون فرد با سایر اعضا همه چیز مشخص میشد.
    جناب Khashayar هم همیشه انسان مورد احترامی تو انجمن بودند. و بودن یا نبودن اسمشون برای من یکیاز لحاظ شخصیتی تفاوتی نمیکنه. ولی خوشحالم که بیشتر باهاشون آشنا شدم.
    برای همه دوستان هم آرزوی موفقیت دارم.
    کتاب خوب هم هر چی هست(فارسی یا اینگلیسی) معرفی بشه خوبه.
    هر وقت نرم افزاری در حد آیزا نوشتیم میتونیم انتظار داشته باشیم کتابهامونو هم خارجی ها بخونن!!
    (با احترام به جناب پورهاشمی عزیز)

khashaiar سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به تمامی استادان حاضر در انجمن

که همیشه همه شما برای من قابل احترام بوده و هستید بخصوص مدیران انجمن ها و از همه بالاتر دوستانی که در انجمن ISA SERVER مطلب می نویسند . و باید بگویم که بنده شاگرده همه شما ها هستم .

جناب سکاکی خوتون هم خوب میدونید تا ISA هست کسی مثلش رو ایجاد نمیکنه اگر هم بکنه اون فرد اگرهم ایرانی باشه قطعاً تو ایران نیست زیرا اینجا همه میخواهند مجانی برنامه ای رو داشته باشند و یک ریال هم بابتش پول ندهد . ولی بخدا اگر کسی هم بنویسه به خاطر بعضی مشکلات قطعاً میره خارج مثل استادان من در سال های 76 تا 79 که الان دست کم نیمی شون به خارج از ایران سفر کرده اند برای همیشه .

البته من فکر کنم یکمی قدیمی باشم ولی خوب همه رو مشناسم کم و بیش و جناب خشایار عزیز ( بابک کریمی ) رو که خیلی هم براشون احترام قائل هستم و همچنین شما ( البته مخلص بقیه استادان هم هستم ) خوب دوستی مطلبی رو گفت فکر کنم اگر من چیزی ننوشته بودم بحث تمام شده بود باز هم از همه معذرت می خواهم . درست هست که کتاب خوبه معرفی بشه شما درست میگید ولی کی ترجمش کنه کی تست کنه که منتشر کنه من هم قبول دارم کار شبکه بدون زبان بلد بودن ول معطل خواهیم بود .

ولی باور کنید کار جناب کریمی کاری جالب بود بالا هم گفتم من اولین نفری بودم که دانلود کردم و باز هم گفتم که منابع انگلیسی زبان خوب هستند البته این از خصوصیت های اخلاقی منه که هیچ وقت لفظ بلد هستم رو بگار نمی برم . باز هم در اینجا از جناب مهندس کریمی کمال تشکر را دارم بخاطر لینک جذابشون که بعضی از ابهامات من رو در زمینه ISA تا اینجاش که خوندم برطرف کرده .

با تشکر

khashaiar سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    آقای پور هاشمی قربون دستت برو این تاپیک جدیدی رو که زدم در مورد برنامه هائی که پراکسی قابل تنظیم کردن نیستند رو هم یه نگاهی بنداز ببین می تونی جواب بدی ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود کتاب اشنایدر

دانلودکتاب خواندن ودرک مفاهیم(1)

آیزا تام اشنایدر

http:forum.persiannetworks.comf80t16774.html

تام شنایدر

دانلود کتاب سکاکی

برچسب برای این موضوع