نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: کمک ! خواهش می کنم کمکم کنین!

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon13 کمک ! خواهش می کنم کمکم کنین!

دوستان خواهشمندم کمک کنید من رو
    من یک پروژه شبکه دارم در مورد راه اندازی و کانیفیگیور آیزا سرور کش
    دوستان اگه ممکنه در موردش یک کم توضیح بدین اصلا چی هست و چه طوری میشه راه اندازی کرد

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوست من

اولاً شما اگه یه لطفی در حق خودتون کرده و یه نگاهی به انجمن بندازید مباحث جذابی در این مورد ارائه شده
    دوماً اگه به وبلاگ blogfa.com.-------------------- مراجعه کنید توضیحات کاملی ارائه شده .
    سوماً امیدوارم که در پروژه با موفقیت روبرو شوید .

با تشکر میثم پورهاشمی

ویرایش توسط meysam22us : 2007-03-25 در ساعت 03:52 PM

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    سلام جناب پور هاشمی . بلی استاد پور هاشمی در این وبلاگ بطور کامل توضیح دادن که ما و دوستان استفاده کردیم از فرمایشات ایشون

ویرایش توسط wazet : 2007-03-24 در ساعت 02:01 PM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    چند نکته:

در قوانین انجمن آمده است که عنوان نوشته ها باید نشانگر مضمون آن باشد. ولی می بینیم که با کم دقتی نویسنده این پرسش، عنوان به هیچ وجه درست انتخاب نشده است.

بارها و بارها این موضوع مورد اشاره قرار گرفته است که به جای ارجاع به وب لاگ ها و وب سایت های دیگر، مطلب را در انجمن بنویسید تا برای همیشه به صورت یکپارچه در اختیار همگان باشد، ولی باز هم می بینیم که دوست خوبمان جناب پورهاشمی به وب لاگشان اشاره می کنند و دست پیش را هم می گیرند و از انتقادها انتقاد می کنند!

کاش همه مان کمی بیشتر دقت می کردیم.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    جناب کورش بهتر بود یک تذکر هم به آغازگر این تاپیک میدادین یا این تاپیک رو می بستین یا.. چون یه کم این دوست ما می گشت حتما پیدا می کرد توی همین pn مطالب گفته شده

ویرایش توسط wazet : 2007-03-24 در ساعت 03:12 PM

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام به شما دوست من

اولاً شما اگه یه لطفی در حق خودتون کرده و یه نگاهی به انجمن بندازید مباحث جذابی در این مورد ارائه شده
    دوماً اگه به وبلاگ isa-server.blogfa.com مراجعه کنید توضیحات کاملی ارائه شده . ( البته اگه باز کسی نگه دار تبلیغ میکنه واسه وبلاگ در پیتش )
    سوماً امیدوارم که در پروژه با موفقیت روبرو شوید .

با تشکر میثم پورهاشمی
    ممنون از راهنمایی شما دوسته من

چند نکته:

در قوانین انجمن آمده است که عنوان نوشته ها باید نشانگر مضمون آن باشد. ولی می بینیم که با کم دقتی نویسنده این پرسش، عنوان به هیچ وجه درست انتخاب نشده است.

بارها و بارها این موضوع مورد اشاره قرار گرفته است که به جای ارجاع به وب لاگ ها و وب سایت های دیگر، مطلب را در انجمن بنویسید تا برای همیشه به صورت یکپارچه در اختیار همگان باشد، ولی باز هم می بینیم که دوست خوبمان جناب پورهاشمی به وب لاگشان اشاره می کنند و دست پیش را هم می گیرند و از انتقادها انتقاد می کنند!

کاش همه مان کمی بیشتر دقت می کردیم.
    ok
    سعی می کنم دیگه مناسب تر عنوان رو انتخاب کنم شرمنده
    جناب کورش بهتر بود یک تذکر هم به آغازگر این تاپیک میدادین یا این تاپیک رو می بستین یا.. چون یه کم این دوست ما می گشت حتما پیدا می کرد توی همین pn مطالب گفته شده
    شرمنده به نمای 2

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به جناب کوروش عزیز

دوست من مطالبی که من در وبلاگ ارائه کرده ام متاسفانه بسیار ناقص بوده و نمی توانم در این انجمن وارد کنم زیرا می ترسم که مبادا به خاطر مطالب ناقص این بنده حقیر خدای ناکرده خدشه ای به اعتبار انجمن وزین و پربار پرشین نت ورک وارد شود « این مطلب عین واقعیت است »

در این انجمن دوستان بسیاری مطالب خود را منتشر می کنند که از نظر دانایی و توان فنی از این بنده بسیار با سواد تر و آگاه تر هستند . چشم اشاره شما را نیز رعایت کرده سعی می کنم دیگر ارجاعی به مطالب خودم در وبلاگ ندهم . تا مبادا که به فال بد دیده نشود و شما نیز از دست من دیگر دلخور نشوید .

امیدوارم که سال پر باری داشته باشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

نمی توانم برای خودم ایمیل باز کنم کمکم کنید

استاد پور هاشمی

برچسب برای این موضوع