صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 50

موضوع: cash kond

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    لابد تا حالا یه نفر که توی تپش میاد به مادریزرگ ها درس میده دیدین, اتفاقی سخت افزار لپ تاپشو گرفت و من هم داشتم نگاه میکردم
    ram=2gig بقیه چیزا یادم نیست مدل هم hp بود حالا ما بیام برای سرور مثلا 512 بزاریم زشته دیگه بابا

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    رضا جان به نظر خودت این بهتر نیست آدم به جای این سرور غول پیکر که فرمودید بیاد از یه hardware firewall استفاده کنه که هم ارزونتر در میاد هم stable تره؟
    بازم شما که تست کردی حرفت سنده.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    مثلا چی؟ PIX 525 . قیمتش رو داری ؟

یه قیمت بگیر ببین کدوم به صرفه تره.

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    بابا pix که قیمتش تازه از اگه اشتباه نکنم 600 تا شروع میشه میره به بالا تو با این مبلغ می تونی یه PC توپ بذاری

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    حتما نباید PIX باشه. تا فایروال خوب باشه. شما خودت استادی ما هم جسارت میکنیم. اما فایروال کانفیگش مهمه. که با security policy ویندوز هم میشه جلوی خیلی از حفره های امنیتی رو بست حالا دیگه بگیر برو بالا تا PIX.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    آقا 525 رو 6 میلیون خریداریم. 600 جا خودش.

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    من منظورم این مدلش نبود ولی خاطرم بازم میگم اگه اشتباه نکنم کمترینش باید از همین حدود شروع بشه(501)

ویرایش توسط mgholami : 2007-02-19 در ساعت 09:31 PM

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به همه دوستان
    باز هم که از بحث خارج شدید .البته بنده هم صحبت های جناب A R Y A G O H A R مدیر محترم بخش cisco رو کاملاً تائید می کنم « من پیشنهاد می کنم سرور حودتون رو از نوع Intel Xeon Dual processor و هارد دیسک SCSI 15K و مادربرد حتما با چیپ ست های خاص سرور استفاده کنید تا از قدرت ISA لذت ببرید. البته می تونید از platform های اختصاصی ISA که ساخت HP هستن استفاده کنید. البته مال اونور آب هست. شما جدی نگیر» در توصیه های مختلف که در بیشتر موارد آزمایش شده بر روی عملکرد کلیه کش ها آمده لزوم بکارگیری بالاترین سطح پردازش و همچنین استفاده از هارد دیسک های اسکازی و همچنین Ram های مخصوص سرور و در نهایت main های بکاررفته توصیه شده است .در سیستم های کشینگ باید از سرعت فوقالعاده بالایی برخوردار باشند تا بتوانید به سرعت و عملکرد واقعی کش دست پیدا کنیم . من خود برای سرور ISA از main IWILL با باس 800 و همچنین Ram SDDR با باس 800 استفاده می کنم برای پردازشگر هم Intel Xeon Dual processor و هارد دیسک هم 36GB ATLAS V 15K استفاده کرده ام . کندی و کم آوردن در دوره های 90 تا 120 روزه به ندرت و آن هم زمانی که بعد از قطعی های خطوط مخابرات بروز می کند . هزینه کردن برای یک سرور امری ضروری است زیرا ما قصد داریم که بار یک شبکه را بر روی این سیستم قرار دهیم پس زیاد هم عاقلانه نیست با یک کامپیوتر خانگی کار سرور را انجام دهیم .

موفق و پیروز باشید
    میثم پورهاشمی

ویرایش توسط meysam22us : 2007-02-19 در ساعت 09:15 PM

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam22us
    با سلام به همه دوستان
    باز هم که از بحث خارج شدید .البته بنده هم صحبت های جناب A R Y A G O H A R مدیر محترم بخش cisco رو کاملاً تائید می کنم « من پیشنهاد می کنم سرور حودتون رو از نوع Intel Xeon Dual processor و هارد دیسک SCSI 15K و مادربرد حتما با چیپ ست های خاص سرور استفاده کنید تا از قدرت ISA لذت ببرید. البته می تونید از platform های اختصاصی ISA که ساخت HP هستن استفاده کنید. البته مال اونور آب هست. شما جدی نگیر» در توصیه های مختلف که در بیشتر موارد آزمایش شده بر روی عملکرد کلیه کش ها آمده لزوم بکارگیری بالاترین سطح پردازش و همچنین استفاده از هارد دیسک های اسکازی و همچنین Ram های مخصوص سرور و در نهایت main های بکاررفته توصیه شده است .در سیستم های کشینگ باید از سرعت فوقالعاده بالایی برخوردار باشند تا بتوانید به سرعت و عملکرد واقعی کش دست پیدا کنیم . من خود برای سرور ISA از main IWILL با باس 800 و همچنین Ram SDDR با باس 800 استفاده می کنم برای پردازشگر هم Intel Xeon Dual processor و هارد دیسک هم 36GB ATLAS V 15K استفاده کرده ام . کندی و کم آوردن در دوره های 90 تا 120 روزه به ندرت و آن هم زمانی که بعد از قطعی های خطوط مخابرات بروز می کند . هزینه کردن برای یک سرور امری ضروری است زیرا ما قصد داریم که بار یک شبکه را بر روی این سیستم قرار دهیم پس زیاد هم عاقلانه نیست با یک کامپیوتر خانگی کار سرور را انجام دهیم .

موفق و پیروز باشید
    میثم پورهاشمی
    البته از انجایی که خیلی علاقه به گفته های ماکروسافت هست با سیستمهای پایین تر هم میشه
    http://www.microsoft.com/isaserver/p...uirements.mspx

ویرایش توسط mgholami : 2007-02-19 در ساعت 09:40 PM

نام حقيقي: Reza Behroozi

عضو غیر فعال شناسه تصویری ahuray_mazdaa
    نوشته
    1,154
    سپاسگزاری شده
    227
    سپاسگزاری کرده
    115
    بیل عزیز که شکر زیاد میخوره مثلا میگه ویندوز xp 128 کافیه ولی من حاضر نیستتم طرف این مقدار هم برم

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahuray_mazdaa
    بیل عزیز که شکر زیاد میخوره مثلا میگه ویندوز xp 128 کافیه ولی من حاضر نیستتم طرف این مقدار هم برم
    این یکی رو دیگه پایتم حسابی،چرت زیاد میکه .

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    سلام به همه دوستان
    البته من خودم این صفحه رو قبلاً خوندم
    Processor
    PC with a 733 MHz Pentium III or higher processor.
    Operating System
    Microsoft Windows Server 2003 operating system with Service Pack 1 (SP1) or Microsoft Windows Server 2003 R2.
    Memory
    512 megabytes (MB) of RAM or more is recommended.
    Hard Disk
    NTFS-formatted local partition with 150 MB of available hard-disk space; additional space will be required for Web cache content.

ولی شما هم مثل من خودت یه تست بکن ببین با همچین پردازشگری کش سرور شما چطوری عمل میکنه . ما در اینجا داریم از سرور صحبت می کنیم نه از کامپیوتر های خانگی که بعضاً حتی توان راه اندازی با قدرت ویندوز XP رو هم ندارند . از آنجایی که بیشتر حجم کاری برنامه کشینگ مرتبط با RAM و H.D.D و CPU است باید در انتخاب دقت زیادی شود . در ضمن یک نکته نباید دور از توجه قرار بگیرد افزایش کاربری دیگری نیز هست که دور از توجه قرار گرفته است . کارت شبکه برای ارتقاء کاری برنامه ISA و همچنین کش سرور های دیگر فوق العاده مهم است استادان این فن همه توصیه می کنند که از کارت های 1000MG بر روی کش سرور استفاده شود و این به خاطر داشتن کانال با عرض مطلوب است .
    با تشکر
    میثم پورهاشمی

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    عزيز جان
    اين كه ميگه 128 مگ، فقط براي اجرا شدن هست، خودتون كه ديدين

در مورد ISA كاملا حق با دوستان هست

من كه اينجا يك شركت ولتي هست و اگه يك روز هم اينترنت قطع بشه زمين و زمان را به هم ميريزن ولي زبان من دراز ميگم قطع هست كه هست، با اين وجود حساسيت بر انگيز هست

واي به حال شركتهاي خصوصي كه درآمدشون از اين طريق هست

كاربر شما اگه 2بار وصل شد و ديد سرعت خوب نيست، هرچند هم كه همون لحظه اين مشكل را داشته باشيد، ديگه طرف شما نمياد.

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    من خودم تو شبکه یه فایروال FortiGate 200A گذاشتم. اما این دلیل نمیشه که از ISA و امکانات فوق العاده اون استفاده نکنم. و یا از Mikrotik و قابلیت های ویژه اون و یا Squid. وقتی شبکه بزرگ و سرویس ها متنوع میشه باید از امکانات متنوعی هم استفاده کرد!

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    من اصلا در مورد سخت افزار بحث نمیکنم میخوام بگم خیلی مواقع خیلی چیزایی که تجربی بهش میرسیم خیلی بهتر از اونی که اونا میگن این رو نوشتم تا بگم اگه قراره به گفته ماکروسافت گوش کنیم همیشه این کار رو کنیم ولی ماکروسافت خیلی وقتا میپرونه . ما میگیم کش رو طبق فرمول ماکروسافت و بقیه از یه جای دیگه من نمی گم همبندی بده اما منظورم اینه که متوجه شیم همیشه اونا درست نمیگن از سایز کش گرفته تا ...همه چیز، چون اهدافمون متفاوته

ویرایش توسط mgholami : 2007-02-20 در ساعت 10:48 AM

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

بهترین سایز cash برای آیزا

آراکس باغومیان

برچسب برای این موضوع