نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15

موضوع: يافتم ..! كرك bandwidth splitter 1.05 for isa 2004

نام حقيقي: Mohammad Reza Panah

عضو غیر فعال شناسه تصویری reza70
    نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    23

يافتم ..! كرك bandwidth splitter 1.05 for isa 2004

سلام به همه دوستان
    من همين الان موفق شدم كرك bandwidth splitter آيزا 2004 رو پيدا كنم
    امتحانش كردم جواب داد
    چون ديدم همه نياز دارن گفتم سريع upload كنم

دریافت Bandwidth Splitter 1.21

hxxp://rapidshare.com/files/192498182/BandwidthSplitter121-107-105.rar

رمز: forum.persiannetworks.com

موضوعات مشابه:

نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    23
    http://www.4shared.com/file/7722618/...2 006_105.html
    لينك دانلود كاملا سالمه

خواننده شناسه تصویری seify
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    آقا براي من علي رغم اينكه تعداد لايسنس به 1024 تغيير كرد ولي بازم وقتي 10 كاربر به اينترنت وصل ميشن
    براي 11 نفر ارور لايسنس ميده

لطفا راهنمايي كنيد

نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام
    دوست عزيز شما كرك رو به طور كامل انجام نداديد
    وقتي اونو كرك مي كرديد احتمالا با يه پيغام خطا روبرو شديد و گزينه NO رو انتخاب كردين
    شما اول از همه Task Manager رو باز كنيد و در Processes Tab گزينه svchost.exe رو پيدا كنيد و end Process رو بزنيد
    حالا يه بار ديگه برنامه رو كرك كنيد و وقتي بهتون پيغام مي ده گزينه Yes رو انتخاب كنيد
    بعد كامپيوتر رو reset كنيد

خواننده شناسه تصویری seify
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    6
    ممنون از لطفتون

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    آقایون ازهمه عذر می خوام من اصلا نرسیدم حالا هم هرچی بگید هم حق دارید

عضو غیر فعال شناسه تصویری Rabinhood
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    14
    agar lotf konid hamoon mailetoon ro baraye man Forward konid mamnoon misham
    akhe in link ha hich kodoom kar nemikonan

Rabinhoodr@yahoo.com

--------------------------------
    bebakhshid in Computeram Farsi nadasht

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    http://rapidshare.com/files/14431566/BWS.rar

پسورد persiannetworks

این لینک هیچ وقت پاک نمی شه شایید جبران مافات بشه

ویرایش توسط mgholami : 2007-02-01 در ساعت 09:58 PM

نام حقيقي: مهدی گلپایگانی

عضو غیر فعال شناسه تصویری m_golpayegani
    نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    دوستان عزیز سلام
    اول خدمتتون بگم که آخرین ورژن این نرم افزار 1.06 هستش که روی سایتش هم موجوده. در ضمن اگر کرک 1.05 و هم 1.06 رو هم دارم . فقط بگید کجا آپلود کنم بتونید تا ازش استفاده کنید. البته همونطور هم که دوستمون گفت نسخه 1.05 با کرک 1024 کلاینت رو پشتیبانی می کنه.

نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام
    ميشه توضيح بدين ورژن 1.06 چه قابليت هايي نسبت به 1.05 داره ؟
    امكانات خاصي اضافه شده ؟
    ممنون

نام حقيقي: مهدی گلپایگانی

عضو غیر فعال شناسه تصویری m_golpayegani
    نوشته
    206
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    22
    دوستان سلام
    والا من هر چی گشتم فرقی بین این نسخه 1.06 با 1.05 پیدا نکردم ولی مشخصات کلی نسخه 1.06 رو می زارم براتون شاید شما بتونید فرقش رو ببینید:

Bandwidth Splitter has the following features:
    Full integration with ISA Server and its management console (remote control is possible as well)
    Managing the traffic of all HTTP, HTTPS and FTP connections (for web proxy clients) and TCP/UDP connections (for FWC, SNAT clients, DMZ servers, and all others that use ISA Server as NAT or router).
    Managing the traffic of published servers
    Setting up the allowable channel bandwidth for individual users (by AD accounts) and hosts (by IP addresses) and groups of users and hosts
    Flexible allocation of bandwidth depending on the time of the day or the day of the week (Schedules) and requested server addresses (Destinations)
    Even channel distribution for users inside groups (in case bandwidth is allocated to a group of users)
    Even distribution of bandwidth for the active connections of each user
    It is possible to set speed limits and quotas separately for incoming and/or outgoing, or total (incoming + outgoing) traffic
    Limiting the number of simultaneous connections from individual users and hosts
    For some types of web pages, you can set the download speed higher than the standard speed not to let the restrictions slow down the normal work of users (HTTP Boost)
    It is possible to set unlimited download speed for cached web content
    Setting traffic quotas for users, hosts, groups of users and groups of hosts per day, week, month or without any time limitations along with a possibility to automatically reallocate the unused traffic to the next period
    It is possible not to take the cached web content into account in traffic usage counters
    It is possible not to take the traffic to specified destinations or at specified time into account in traffic usage counters (this is useful if there is a high-speed connection with some networks and there is no need to limit that traffic while limiting traffic to other destinations)
    Real time monitoring of all users and hosts that access Internet through ISA Server with detailed information on all their connections, including bandwidth usage graphs for individual users and connections
    Transparency for users: you do not need to install any software on client computers
    Users may use special client monitor utility to track consuming bandwidth and traffic quota remainder in real-time
    Support of up to several thousands of simultaneously working users
    High performance and small extra load for the CPU

در مورد سوال اون دوستمون هم چشم . من براتون ایمیل می کنم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    مثل اينكه دير اومدم چون لينك Expire شده ،به هر صورت كي كار كرده؟ جوابش خوب بوده يا كه نه؟ دستگاه هنگ نكرد؟
    ممنون ميشم بگيد

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    سلام به همه دوستان خوبم

آقا من دانلود کردم و نصب هم کردم و الان هم زیر بار داره کار میکنه من باهاش توانستم 186 IP را بلوک کنم و 5 ایستگاه وایرلس خودم را با رنج های مختلف تنظیم کنم امروز 15 روزه که دارم باهاش کار می کنم دستگاه هنگ نکرده و حتی کند هم نشده فقط یه سوال دارم میخواهم بدانم مشکل از تنظیمات من است یا اصولاً این برنامه همین طوری کار میکنه .
    کابرای وایرلس من زمانی که با مسنجر کار میکنند برنامه هیچ محدودیتی برای آنها ایجاد نمیکند ولی به محض بارگذاری صفحات بخوبی پهنای باند آنها را لیمیت می کند . حالا می خواهم بدانم مشکل از تنظیمات من است یا اصولاً برنامه اینگونه عمل می کند

نوشته
    237
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    23
    با سلام به همه اساتيد
    اولا من مدت هاست دارم با سرور آيزا كار مي كنم بدون هيچ مشكلي ....
    ولي هيچ وقت كلاينت هاي من نتونستند سايت هاي HTTPS رو باز كنند يعني آيزا اصلا اجازه نمي ده سايت هايي مثل :
    https://www.e-gold.com
    https://www.goldmineint.com
    باز شه و من نمي دونم مشكل از كشه يا ه خاطر مسايل امنيتي اين جور سايت ها .....

دوما وقتي ما يه سايت رو باز مي كنيم اگه اون سايت كش شده باشه ، وقتي كه History و coocki اينترنت اكسپلور رو پاك مي كنيم . دوباره بخوايم اون سايت رو باز كنيم بايد از كش خونده بشه و خيلي سريع اون سايت رو باز كنه ولي عملا همچين اتفاقي نميوفته

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما
    دوست من شما باید دز زمانی که مشغول ساختن Cache Rule هستید گزینه انتقال کلیه SSL ها را به کش در حالت انتخاب شده قرار دهید تا بتوانید به دون مشکل سایت هایی که از https استفاده می کنند را درون کش گرفتار کنید

موفق باشد

کلمات کلیدی در جستجوها:

hxxp:rapidshare.comfiles192498182BandwidthSplitter121-107-105.rar

Bandwidth Splitter 1.05چگونه bandwith splitter2004 کرک کنیمدانلود bandwidth splitter 1.05Bandwidth Splitterhttp://forum.persiannetworks.com/f80/t14557.htmlbandwidth splitter تنظیماتدانلود با کرک ورِن 1.05 bandwidth spliterhttp:rapidshare.comfiles192498182bandwidthsplitter121-107-105.rarدانلود bandwidth splitter for isa 2004bandwidth splitter isa2006کرک آیزاdownload bandwidthsplitter121-107-105دانلود لایسنس bandwidth splitterدانلود کرک bandwidth splitter 1.05bandwidth splitter 1.05 for isa دانلودBandwidthSplitter121-107-105 دانلودhttp:rapidshare.comfiles192498182bandwidthsplitter121-107-105.rar -search engine -results found -recent files -weebly -parent directory -similar downloads -advanced search -popular searches -search for sharedکرک bandwith spliter isaکرک bandwidth splitter 1.05bandwidth splitter2004 patchکرک bandth with splitter isa2004تنظیمات bandwidth splitterhttp://forum.persiannetworks.com/f80/t14557-2.htmlدانلود band width splitterولایسنس

برچسب برای این موضوع