صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: فيلتر كردن سايت ها با isa

نام حقيقي: نعيم رضاييان

عضو غیر فعال شناسه تصویری naeim_crack
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

فيلتر كردن سايت ها با isa

سلام
    ميشه با نرم افزار isa سايت ها رو فيلتر كرد اگه نميشه يه نرم افزار براي اين كار به من معرفي كنيد

مرسي

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری haj mohsen
    نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط naeim_crack
    سلام
    ميشه با نرم افزار isa سايت ها رو فيلتر كرد اگه نميشه يه نرم افزار براي اين كار به من معرفي كنيد

مرسي
    سلام
    شدنش كه ميشه . شما بايد توي firewall policy رولي رو كه باهاش http رو باز كردي انتخاب كني ، روي http كليك راست كني ، configure HTTP رو انتخاب كنب و توي پنجره اي كه باز ميشه تنظيمات مورد نظرتو انجام بدي .
    من نميدونم چرا وقتي توي اين فروم انگليسي و فارسي رو باهم تايپ مكنم متنهام سرو ته ميشه؟؟؟؟؟ من سرو ته تا

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اون چيزي كه ميخواي ايزا انجام نميده. بايد surfcontrol نصب كني. با ايزا هم كار ميكنه. دانلودش كن آموزش كاملشم توي فروم هست.

نام حقيقي: آرمين فيض الهي

عضو عادی شناسه تصویری armin_net
    نوشته
    165
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    سلام
    این کار با squid بهتر قابل انجامه ولی اگه میخوای این کار رو انجام بدی همینطور که جنابwebgard3 فرمودند کاملا صحیح هستش

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_net
    سلام
    این کار با squid بهتر قابل انجامه ولی اگه میخوای این کار رو انجام بدی همینطور که جنابwebgard3 فرمودند کاملا صحیح هستش
    دوست عزيز از كجا مي دونيد كه سوال كننده موضوع فقط Windows Base كار نمي كنند كه سفارش squid مي ديد؟ در مورد فيلتر كردن سايت هاي خاص به راحتي مي تونيد با ISA هم اينكارو انجام بديد . كافيه يك رول يا بر مبناي URL Sets و يا Domain name در بخش فايروال تعريف كنيد و كليه Requst ها رو به اونها Deny كنيد . و اين رول رو بالاي Access Rule گروهي كه مي خوايد براشون فيلترينگ انجام بديد قرار بديد.

نام حقيقي: آرمين فيض الهي

عضو عادی شناسه تصویری armin_net
    نوشته
    165
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    دوست عزيز از كجا مي دونيد كه سوال كننده موضوع فقط Windows Base كار نمي كنند كه سفارش squid مي ديد؟ در مورد فيلتر كردن سايت هاي خاص به راحتي مي تونيد با ISA هم اينكارو انجام بديد . كافيه يك رول يا بر مبناي URL Sets و يا Domain name در بخش فايروال تعريف كنيد و كليه Requst ها رو به اونها Deny كنيد . و اين رول رو بالاي Access Rule گروهي كه مي خوايد براشون فيلترينگ انجام بديد قرار بديد.
    سلام دوست عزیز من هم نگفتم حتما از squid استفاده کنید گفتم اگه استفاده کنی بهتره ، والی با ایزا هم قابل انجامه

نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin_net
    سلام دوست عزیز من هم نگفتم حتما از squid استفاده کنید گفتم اگه استفاده کنی بهتره ، والی با ایزا هم قابل انجامه
    جناب Wbgard‌فرموده بودن اين كار با آيزا قابل انجام نيست و ظاهراً شما هم تاييد كردين نه؟

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    جناب حاج محسن من عرض كردم اون چيزي كه ميخواي نيست. منظورم اين بود كه فيلترينگش قوي نيست. با surfcontrol شما خيلي دستت بازه براي فيلتر و يه خوبي داره كه از روي category فيلتر ميكنه و ليستشم مدام update ميشه. و اين قابليت رو هم داره كه ليست هم بهش اضافه كني و از همه جالب تر custom error page. كه ميشه دقيقا error page مخابراتو به يوزرها نشون بدي.

نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3
    جناب حاج محسن من عرض كردم اون چيزي كه ميخواي نيست. منظورم اين بود كه فيلترينگش قوي نيست. با surfcontrol شما خيلي دستت بازه براي فيلتر و يه خوبي داره كه از روي category فيلتر ميكنه و ليستشم مدام update ميشه. و اين قابليت رو هم داره كه ليست هم بهش اضافه كني و از همه جالب تر custom error page. كه ميشه دقيقا error page مخابراتو به يوزرها نشون بدي.
    كسي در قابليت هاي surfcontrol شك نداره . صحبت من چيز ديگري بود .

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    اميدوارم دوستمون جوابشونو گرفته باشن.

خواننده
    نوشته
    83
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    9
    اگه خودم با ISA فيلترينگ نميكردم squid و surfcontrol رو بهتر ميدونستم ولي حالا ميگم ISA قويترين فيلترينگ است

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    با سلام به شما دوستان خوبم
    در وبلاگ ISA SERVER2004 سه مبحث عملی درباره فیلتر کردن سایت توسط خوده برنامه ISA ارائه شده که بدون نیاز به نصب حتی یک برنامه کوچک جانبی و تنها با استفاده کردن از ابزار خود برنامه ISA شما می توانید اقدام به اعمال فیلترینگ مورد نظر خود بکنید و دیگر نیاز نیست surfcontrol رو دانلود کنید و کلی دنبال کرک بگردی تنها به این مبحث مراجعه کنید و راه حل مشکل خود را به صورت کاملاً رایگان دریافت کنید

با تشکر

نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil60
    اگه خودم با ISA فيلترينگ نميكردم squid و surfcontrol رو بهتر ميدونستم ولي حالا ميگم ISA قويترين فيلترينگ است
    دوست عزيز مهمترين نكته توي فيلترينگ اينه كه ديتا بيس قوي تري داشته باشيم. 90% اونها كه از web filter استفاده مي كنن به خاطر اينه كه دارن از كانكشن باز مثل ماهواره استفاده ميكنن و ميخوان يه جورايي سه گيري كنن. اونها قطعا نمي تونن بيان 15000 سايت رو تك تك وارد كنن. پس isa براي اين كار ساخته نشده. توي isa حتي اين امكان وجود نداره كه database بهش بدي.

نام حقيقي: میثم

عضو عادی شناسه تصویری saayeban
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6
    سلام
    ببخشید که تاپیک قدیمی رو کشیدم بالا. اما چون سوالم مرتبط هست و گقتم همه سوالات تو یه تاپیک مطرح بشه از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری کردم.
    سوالم اینه که آیا میشه با آیزا یک white List درست کنم. یعنی تنها سایت هایی که من داخل این لیست تعریف میکنم قابل دسترس باشه و تمام سایت های دیگه فیل تر بشه.
    آیا این امکان در آیزا وجود دارد؟ و چطوری ؟

نام حقيقي: میثم

عضو عادی شناسه تصویری saayeban
    نوشته
    58
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط saayeban نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید که تاپیک قدیمی رو کشیدم بالا. اما چون سوالم مرتبط هست و گقتم همه سوالات تو یه تاپیک مطرح بشه از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری کردم.
    سوالم اینه که آیا میشه با آیزا یک white List درست کنم. یعنی تنها سایت هایی که من داخل این لیست تعریف میکنم قابل دسترس باشه و تمام سایت های دیگه فیل تر بشه.
    آیا این امکان در آیزا وجود دارد؟ و چطوری ؟
    از دوستان عزیز کسی نیست راهنمایی کنه؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

بستن سایتهای https در isa

بستن سایتها با isa

فيلتر كردن سايت ها در سرور isa

نحوه فيلتر كردن سايت

طريقه فيلتر كردن سايت

بستن یک سایت در isa

بستن سایت در isa

اموزش فيلتر كردن سايت

بستن سایت در آیزا

طریقه بستن سایت با ISA SERVER

بستن سایت از isa 2006

اموزش قفل کردن یک سایت

آموزش اضافه کردن رول در ISA

فيلتر كردن سايت با isa 2006

http://forum.persiannetworks.com/f80/t14369.html

آموزش تصويري باز كردن سايتهاي فيلتر شده

باز كردن تمامي سايت هافيلتر كليه سايتها توسط ايزا سرور 2004 آموزش فيلتر كردن سايت از سرور پیاده سازی رول در آیزا سرورباز كردن ايميل مسدود شدهفيلتر كردن سايتها با tmgباز كردن فيلتر سايت هافيلتر كردن سايتها در ISAآموزش فعال كردن فيلتر كريو

برچسب برای این موضوع