نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: کمک ایزا

عضو غیر فعال شناسه تصویری ben611b
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    0

کمک ایزا

سلام دوستان
    من یک ایزا سرور استاندارد دارم با سه کارت شبکه دو تا غیرحقیقی و یکی حقیقی که به اینترنت متصل است
    ایزا بخوبی کار می کند ولی یک مشکل دارم
    یک اینترانت دارم تو شبکه با رنج ای پی ولید ایزا اما یوزر ها تو شبکه نمی تواند این ای پی رو پینگ بکنن و همچنین صفحه رو باز نمی کنه .تمامی کامپیوترها با پروکسی به ایزا متصل می باشند
    سوال
    ایا کامپیوترها مگه nat نمیشن اگه می شن پس باید سرور اینترانت منو ببینن چرا نمیشه دید
    کارت اول:192.168.30.1
    کارت دوم:192.168.40.1
    کارت ولید که در اصل آن هم غیر حقیقی و در دستگاه فایروال نت میشود:172.20.1.1 می باشد
    اینترانت من:172.20.1.2
    حالا باید چکار کنم
    ممنون میشم کمکم کنید

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری ben611b
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    0
    هیچکی نبود

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    سلام البته من اطلاعات خیلی کمی در این زمینه دارم ولی تا اونجایی که من درباره ایزا می دونم شما نمی تونید با کارت شبکه غیر واقعی نتایج جذابی با این سرور بدست بیارید . ولی اکه شما دوئ تا کارت شبکه واقعی روش نصب کنی یکی رو اصلی و یکی فرعی تعریف کنید به راحتی میتونید برنامه رو کانفیگ کنید . دوماً به سادگی میشه که هر چند تا رنج IP که نیاز دارید روی کارت دوم یا همون کارت فرعی تعریف کنید و به همشون اجازه دسترسی به اینترنت و با اینترانت رو بدید فقط بتا تعریف یک Rule جدید .
    ولی خدایش من تا الان هنوز سه تا کارت شبکه به ذهنم نرسیده بود که وصل کنم کلی طلبه شدم که برم رو یه سرور آزاد که دارم سه تا کارت شبکه نصب کنم ببین رفلکس ها چه جوریاً

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    تو ایزا یکی اصلی و هر تعداد میخواهی فرعی نصب کن و رنج های مختلف بده و تو لت ایزا add کن با این کار خیلی راحت میتونی شبکه های مختلفت را با یه سرور و ایزا از هم جدا کنی و هیچ کدوم هم نتونن همدیگر را ببینند مثل dialup , lan و وایرلس .

عضو غیر فعال
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست عزیز
    شما با dns و http رو فیلتر کنی تا مشکل اینترانت حل بشه در غیر اینصورت این مشکل هست

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع