نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: بردن ipvalid پشت کش

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

بردن ipvalid پشت کش

با سلام
    من میخوام سرور اکانتینگ (isp util) رو که ipvalid داره (چون در سرور هاست شده ipvalid سروراکانتینگ داده شده ) . پشت کش (isa2004) ببرم حالا چجوری میتونم ipvalid رو پشت کش قرار بدم.

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال شناسه تصویری Sasiimax
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    برو 1 رل تعریف کن و پرت مورد نظر رو باز کن و بعد از اتمام کار properies ش رو بگیر در قسمت source گزینه ی
    send orginal header .... رو انتخاب کن.
    -----------------

اگه مشکل داشتی pm بزن
    samibadboy32@yahoo.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من میخوام یک سرور رو با ipvalid پشت کش ببرم . میشه واضح تر بگی من نمیدونم چه پورتی رو باز کنم وکجا این ip رو بدم

نام حقيقي: میثم پورهاشمی

عضو غیر فعال شناسه تصویری meysam22us
    نوشته
    527
    سپاسگزاری شده
    224
    سپاسگزاری کرده
    220
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_kord
    من میخوام یک سرور رو با ipvalid پشت کش ببرم . میشه واضح تر بگی من نمیدونم چه پورتی رو باز کنم وکجا این ip رو بدم
    دوست عزیزم شما تنها کافیه ببینی رنج IP شما چه نوعی است بعد در قسمت network از همون رنج برای ISA تعریف کنید به سادگی مشکل شما حل میشه .(البته این نظر این بنده حقیره ، که در حضور اساتید ابراز فضل می کنم از این بابت شرمنده ) با این کار به سادگی ایزا به درخواست های کامپیوتر مورد نظر جواب می دهد . حالا واسه اینتکه مشکل IPValid روی کانکشن سرور اکانتینگت یه IP Invalid ست می کنی بعد وارد properties کانکشن مورد نظر می شی بعد روی دکمه Advanced کلیک کن بعد در تب IP setting زیر IPInvalidet با دکمه Add همون IP valid که می خوای رو وارد کن . مشکلت حل میشه به سادگی من خودم همین طوری دارم از اکانتینگم استفاده می کنم کامپیوتر Invalid IP داره ولی خوده اکانتینگ Valid Ip داره .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع