نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: share کردن اینترنت ماهواره ای با ISA SERVER

نام حقيقي: امید مهاجرانی

عضو عادی
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    725
    سپاسگزاری کرده
    79

share کردن اینترنت ماهواره ای با ISA SERVER

سلام:

من اینجا یک کامپیوتر متصل به اینترنت دارم که send اون از طریق modem و Recive اون از طریق کارت dvb است که به مرکز تهران vpn میزنم .(سرویس اینترنت ماهواره ای opensky) و می خوام این اینترنت رو روی شبکه داخلی share کنم .این کارو میشه با share کردن vpn connection یعنی همون ICS انجام داد ولی من رو شبکه ام چند تا دستگاه دارم که آی پی valid داره (توی رنج 167.254.3.000) .بنا براین نمی تونم از ICS استفاده کنم.

از NAT ویندوز 2000 هم نمیتوانم استفاده کنم چون در قسمتی که می پرسه Internet Connection را مشخص کنید فقط connection مربوط به کارت DVB میاد (که فقط receive من از ِDVB هست ) .

لطفا من رو در share کردن با ISA SERVER یا 000 غیره راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Pooya

عضو عادی شناسه تصویری professor
    نوشته
    447
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    19
    من دقیقا همین کار رو با winrout pro انجام دادم هیچ مشکلی هم برام به وجود نیومد.... چون winrout pro میتونه همزمان از چند تا connection به صورته NAT شده استفاده کنه وقتی نصبش کردی در قسمت setting --- interface table اونجا همه connection هات میاد بعد میتونی هر چند تا connectio رو که بخوای NAT کنی.

ویرایش توسط ARM : 2009-05-31 در ساعت 06:39 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    من میخوام سند و رسیوم رو از هم جدا کنم مثلا سند با دایال آپ باشه و رسیو با ای دی اس ال
    ممنون

ویرایش توسط ARM : 2009-05-31 در ساعت 06:36 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز
    شما بعد از نصب isa میتونی کانکشن dialup رو به عنوان External network قرار بدی و برای dvb در isa یک interface جدید تعریف کنی و بعد request ها رو با استفاده از قانون nat در isa بیرون بیاری

کلمات کلیدی در جستجوها:

شیر کردن اینترنت ماهواره ای

شیر اینترنت ماهواره ای

http://forum.persiannetworks.com/f80/t10870.html

شیر کردن اینترنت ماهوارهای

share کردن اینترنت ماهواره ای

شیر کردن اینترنت dvb

شر کردن اینترنت ماهواره ای

شبکه کردن اینترنت ماهواره ای

نحوه شیر کردن اینترنت ماهواره اییاینترنت ماهواره ایشیر اینترنت ماهوارهایشیر کردن اینترنت ماهواره ای در شبکهشر کردن اینترنت ماهوارهشر کردن اینرنت ماهوارهآموزش شیر کردن اینترنت ماهواره ایشیر کردن اینترنت ماهوارهشیر کردن کارت رسیورنحوه share کردن اینترنت ماهواره ای آموزش شبکه کردن اینترنت ماهوارهایآموزش شیر کردن یرذروش شیر کردن اینترنت dvbشبکه کردن کارت ماهوارهشر کردن اینترنت dvb نحوه شیر کردن اینترنت ماهواره ایشیر کردن ماهواره

برچسب برای این موضوع