صفحه 51 از 51 اولیناولین ... 41 47 48 49 50 51
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 761 از مجموع 761

موضوع: CacheXpress

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام . ممنون از دوستان عزیز و جناب حکیمی که کش اکسپرس رو برای بنده ازسال کردند .
    یه مشکل دارم : زمانی که از قسمت Report قسمت OverView رو باز میکنم مدت زمانی زیادی طول میکشه تا صفحه باز بشه . . . یعنی اصلا صفحه باز نمیشه . در حالی که CPUPerformance هم حدود 15 تا 20 درصد هست . خواستم ببینم مشکل از کجاست ؟
    ممنونم.

در اتتظار تایید
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    آه ببخشید حل شد . مشکل از عدم وجود FlashPlayer بر روی سیستم جهت نمایش نمودار های کش بود .

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تعویض کش سرور

من یه کش سرور اسکویید دارم اگر بخوام جاشو با یه سیستم که روش کش اکسپرس هست عوض کنم.توی روتر باید تعیراتی بدم؟؟؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    خدمت عزیزان سلام من عضو جدید هستم دوست در رابطه با کرک cachexpress version 3 کسی هست کمک من کنه؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان کسی کرک version 3.0.10 cachexpress داره به این آدرس برام میل کنه جبران می کنم
    leisazor@yahoo.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    کوروش جان سلام

آقا کوروش کرک version 3.0.10 cachexpress داره به این آدرس برام میل کنه جبران می کنم
    leisazor@yahoo.com

h2o
    h2o آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من کش رو نصب کردم ولی انو چطور تو کافی نت را بندازم.ipکلاینتها رو چی بدم تا همه کش شن.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نحوه نصب آن در قسمت مقالات موجود است. آن را مطالعه کنید.

عضو غیر فعال شناسه تصویری Sharafi_admin
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام چون براي نسخه 3 پستي باز نبود اينجا مطرح مي کنم:
    اين نسخه 3.0.10 نسبت به نسخه 2.1.11lt قابليت محدود کردن پهناي باند Bandwidth Control Rules را ندارد يا به راحتي نميشه قاعده هاي تعريف شده را بالا و پايين برد تا اولويتهاشون معلوم بشه و ... .
    توي مسير نصب شده برنامه فولدر web کلي فايل asp هست که قابليتهاي زيادي رو نشون ميدن مثلا Network.asp يا Firewall.asp يا Compression.asp يا Bandwidth.asp يا NetSweeper.asp و ... که فکر کنم براي برنامه traffic-express باشند يا شايد هم وقتي نسخه 3.0.10 crack بشه اونا فعال ميشوند؟ به همين خاطر من فکر ميکنم که همان نسخه 2.1.11lt ازاين 3.0.10 بهتر باشه مگر اينکه بشه از اين قابليتها استفاده کرد

عضو عادی شناسه تصویری zolfagharonline
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    من از CacheXpressv2.1.11 استفاده می کنم

اگه بخوام یه سایت رو فیلتر کنم ... به من این پیغام رو میده
    Access to this web page has been blocked by the web filter because of an error: Invalid License Code

و وقتی سیستم رو ریست می کنم ...

همه سایتهایی که برا فیلتر شدن تو بخش Plugins ثبت کرده ام همه ازبین میرن.
    در ضمن در بخش ریجستر هم با توجه به کرک کردن برنامه ...
    یه چیزه دیگه داره به نام Update Key
    نمیدونم باید چی وارد کنم ...
    اگه اطلاعاتی داره لطفاً به من خبر بده ...

zolfagharonline@yahoo.com
    www.zolfaghar.net

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    @ Sharafi_admin
    دقیقا همانطور است که فرمودید. قابلیتهای زیادی دارد که هنوز فعال نشده اند.

@ zolfagharonline
    دوست گرامی،
    لطفا از ارسال چندباره پرسشتان خودداری کنید.

صفحه 51 از 51 اولیناولین ... 41 47 48 49 50 51

کلمات کلیدی در جستجوها:

CacheXpress

behzad.safamanesh@gmail.com

داهنمای سکوید

نتايج كشينگ در اسكوئيد در webmin

کاهش حجم فایلهای تصویریmrt

- شرح خطا : شماره421 : IP نامعتبر است

لیستhttp proxy server list

افزودنی هاproxy list

CacheXpressدانلود نرم افزار تحت ویندوز

cachexpress 3 0 14 zip

cachexpress stable

CacheXpress kerio

ارور This page has been blocked by Kerio Control! برای چیه ؟

مقایسه نرم افزار مانیتورینگ بینا با prtg

behzad safamanesh

behzadsafamanesh@gmail.com

this page has been blocked by kerio control مشکل

natست کردن

دانلود برنامه cachexpress

www.kerio.pinarnet.comlogin

ويندوز ويست ادمين2

hessamsh

http://forum.persiannetworks.com/f79/t4745.html

OpenVPN 2.0.7

CacheXpress bandweight

برچسب برای این موضوع

2 کارت شبکه, 2003, 60%, access, access-list, active, add, application, archive, attach, authenticate, authentication, automatic, backup, cach, cache isa, cachexpress, configuration, control, cpu, cpu usage, crack, date, default gateway, delete, denied, destination, dhcp server, dial-up, disable, dns cache, dns server, download, email, enable, event viewer, fail, failover, failure, fedora, filter, forum, ftp server, gateway, google, group-async, hardware, host, html, http, https, hub, icmp, invalid ip, ip address, ip base, ip invalid, ip valid, ise, kerio winroute, lan, leased line, license, local, local area connection, login, man, memory, mirror, monitoring, my computer, network connections, offline, page, patch, php, ping, policy, port 80, pos, prtg, radius, raid, raid 5, ram, ras, record, recovery, redirect, refresh, remo, report, reset, restart, round robin, route, routing, routing and remote access, rpm, rule, run, secure, send, services, share کردن, shutdown, smtp, software, sql, sql server, start, static, stop, switch, target, tenor, time, tracert, traffic, update, upload, upnp, user, username, فايروال, قدم به قدم, كمك, كارت شبكه, لینوکس, مقایسه, مهم, موازی, مودم, ماژول, مجازی, محتوا, محدود کردن, مدير, مساوی, مشكل, نام کاربری, نتورک, نرم افزار, نصب برنامه, نصب شده, هارد, هستش, ويندوز سرور, وی پی ان, ویندوز, وب سایت, وبلاگ, ورود, یوزر, کلاینت, کلاینتها, کمک, کنترل, کندی, کافی نت, کامپیوتر, کانفیگ, کانکشن, کابل, کابل شبکه, کار, کارها, کاربر, کاربران, کارت شبکه, کرک, کردن, کش سرور, گوگل, گیت وی, گزارش, پورت, پيشنهاد, پیشنهاد, پروژه, پراکسی, پرشین, پشتیبانی, valid ip, virtual, voice, vpn, vpn server, wan, web, web caching, web filter, webbase, windows, windows server, windows update, windows xp, آموزش, آی پی, انتقال, انجمن, اولین, اينترنت ماهواره اي, ایمیل, ایران, اتصال, ارور, ارتقا, استاندارد, استاد, اشتراك, اشتراک, اشغال, اطلاعات, بلاک, بهترین, بک آپ, بالای, بازار, برنامه, برای, برد, بررسی, تفاوت, تماس, تنور, تنظیمات, تهران, تانل, تبدیل, تجهیزات, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, تست, تعویض, تغییر, حجمی, حداقل, حذف, خودش, خرید, خطا, دو کارت شبکه, دانلود, درایور, درخواست, دستور, دسترسي, روی, روتر, روزانه, روش, ريست, راهنمایی, راهی, زمانی, سیستم, سایت, ساعتی, ست کردن, سخت افزار, سرور, سرور 2003, سرعت, شما, شبكه محلي, شبکه مجازی, صفحه

نمایش برچسب ها