نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: دسترسی کاربران در شبکه تحت ویندوز 2003

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197

دسترسی کاربران در شبکه تحت ویندوز 2003

میخوام بدونم سطح دسترسی گروه کاربران در اکتیو دایرکتوری ویندوز رو کجا میشه تنظیم کرد

مثلا گروه power user چه کارهایی بتونه انجام بده یا مثلا goust یا accunt operator
    مخصوصا این آخری
    من یکی از کاربرام رو accont operator تعریف کردم ولی بعد متوجه شدم شده ادمین دومین
    مطمئن هستم که درست تعریف کردم
    میتونه همچین کاری بکنه؟ سطح دسترسی خودش رو تغییر بده؟
    من میخوام فقط بتونه کامپیوتر join کنه و یوزر رو در سطح همون یوزر اضافه کنه

موضوعات مشابه:
    بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

خواننده شناسه تصویری !!!!!!!!!!!!!!!
    نوشته
    576
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط nkm
    میخوام بدونم سطح دسترسی گروه کاربران در اکتیو دایرکتوری ویندوز رو کجا میشه تنظیم کرد

مثلا گروه power user چه کارهایی بتونه انجام بده یا مثلا goust یا accunt operator
    مخصوصا این آخری
    من یکی از کاربرام رو accont operator تعریف کردم ولی بعد متوجه شدم شده ادمین دومین
    مطمئن هستم که درست تعریف کردم
    میتونه همچین کاری بکنه؟ سطح دسترسی خودش رو تغییر بده؟
    من میخوام فقط بتونه کامپیوتر join کنه و یوزر رو در سطح همون یوزر اضافه کنه
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    این گروه هایی که شما فرمودید گروه های Builtin هستنند و نمیتونید سطح دسترسی اونا رو تغییر بدید .
    برای این که بتونید به یک گروه اجازه بدید که کامپیوتر به Domain معرفی کنند میتونید از توی group policy این کارو انجام بدید.
    برای تعریف دسترسی روی قسمت های مختلف میتونید از delegate control استفاده کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f78/t9360.html

تنظیمات کاربران در شبکه

تحقيق در مورد ويندوز 2003

سطح دسترسی کاربران در شبکه

تنظیمات سطوح دسترسی کاربران در شبکهتعریف سطوح دسترسی و policyها در شبکه domainتحقیق در مورد سطح دسترسی در اکتیو دایرکتوریگروه builtin در ویندوز 2003 چیستتنظمیات power در کاربران تحت دامین domainتعریف دسترسی برای گروه تعریف شده ویندوزکنترل دسترسی ویندوز2003power user کردن کاربران تحت شبکه تنظیم سطح دسترسی کاربران در شبکهمقاله در مورد ويندوز 2003دسترسی کاربران در شبکه تحت ویندوز 2003تنظیمات دسترسی شبکح در صهد2003مقاله در مورد سطح دسترسی کاربراندسترسی کاربران تنظیمات شبکه در ویندوز سرور2008تعریف دسترسی در ویندوز سرورتنظیمات دسترسی کابران تحت دومین گروههای builtin در اکتیودایرکتوریسطح دسترسی built-inسطح دسترسي هاي Power userمقاله ای در مورد سطح دسترسی در ویندوزتعریف سطح دسترسی برای گروه ها در دومین

برچسب برای این موضوع