صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 25

موضوع: کمک فوری در مورد RRAS و win2003

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

کمک فوری در مورد RRAS و win2003

سلام دوستان عزیز
    من به تازگی در این سایت عضو شده ام

مطالب این سایت فوق العاده جالب ومفید میباشد لذا من استفاده های زیادی برده ام اما به تازگی من مشغول کاری هستم که انجامش در این مقطع زمانی برایم خیلی اهمیت دارد وان اینست که ما در اداره مان یک ICP داریم منتهی تنها به کاربران داخلی از طریق شبکه داخلی اینترنت میدهیم .
    انبار ما با خود اداره فاصله دارد وهیچگونه ارتباط شبکه برقرار نیست حال ما میخواهیم در این مقطع بدون هزینه خاصی اینترنت را از طریق خط تلفن به انجا منتقل کنیم البته در اینده نزدیک تجهیزات خاص تلفنی خریداری خواهد شد منتهی هدف ما اینست که از طریق RRAS وویندوز 2003 این کار را انجام بدهیم .
    کارهایی که ما تاکنون انجام داده ایم اینست :
    یک کامپیوتر دارای win 2003 که دارای یک کارت شبکه متصل به اینترنت ویک مودم معمولی متصل به خط تلفن میباشد داریم برروی این کامپیوتر RRAS را در حالت Dial و Nat فعال کرده ایم اما دقیقا تنظیمات را نمیدانیم البته user به سرور متصل میگردد اما قادر به دریافت اینترنت نیست حال میخواستم لطف فرموده در صورت امکان مرا راهنمایی بفرمایید .
    با تشکر
    emil : ebram_s@yahoo.com

موضوعات مشابه:

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    سلام !
    من به نوبه خودم ورود شما رو تبریک میگم !
    فک نکنم با 1 خط زیاد جالب باشه ! چون سرعت خیلی کم میشه ! اگه خط دارین به 2 یا حتی 3 تا افزایش بدین !
    برای اتصال هم کاره خاصی لازم نیست بکنی فقط کافیه RRAS رو روی router and Dial in demand تنظیم کنی!
    اگه مشکلی پیش اومد انجا مطرح کن دوستان هستن !

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام و تشکر

تنظیمrouter and Dial in demand کمکی به من نکرد از طرفی فکر می کنم تنظیم مذکور باید روی کلاینت انجان گیرد بجهت اینکه در روند تنظیم از ما شماره تلفن office رو میخواد .

نام حقيقي: شهاب شاهین پوریان

عضو غیر فعال شناسه تصویری resius92
    نوشته
    251
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    4
    بستگی به شبکه شما داره که DHCP داشته باشه یا نه. من روش بدون DHCP رو میگم. شما میتونید از جایی که Range IP رو میخواد DHCP رو انتخاب کنید.

ابتدا به Routing & Rmote Access در قسمت Administrative Tools بروید. گزینه configure Server یا چیزی شبیه اون رو با Right Click کردن روی سرور انتخاب کنید و برای تنظیمات remote Access (Dial up or VPN رو انتخاب کنید. بعد از انتخاب مجدد Dial Up از شما سوال میشه که این دسترسی ریموت باید به کدام کارت شبکه وصل بشه که اگر یک کارت شبکه دارید که همان را انتخاب کنید. در غیر این صورت کارت شبکه ای که متصل به شبکه ای که اینترنت داره رو انتخاب میکنید.
    در مرحله بعد ازتون IP که قراره به دستگاه ریموت اختصاص داده بشه رو میژرسه و شما میتونید DHCP رو انتخاب کنید و یا یک رنج IP رو مشخص کنید که در لحظه کانکت شدن از اون رنج انتخاب کنه.
    در مرحله آخر هم باید نوع Authentication آیدی و پسورد رو مشخص کنید که بذارید با RAS باشه. (یعنی Radius رو انتخاب نکنید)

ضمنا دادن دسترسی Dial in رو هم در Active Directory به یوزر رو هم فراموش نکنید.

امیدوارم که مرحله ای رو جا ننداخته باشم..... ولی روش کلی کار همین بود. اگر مشکلی بود مطرح کنید.

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21

سوال جدید

سلام دوستان ميخوام يه سوال جديد مطرح كنم اين دوستمون در مورد برقراري اينترنت از طريق Ras سوال كرده بودند حالا اگه هدف از برقراري توسط Ras دسترسي به منابع شبكه باشه چي مثلا" فرض كنيد از اين طريق بخوايد نتورك خودتونو Manage كنيد.
    در ضمن لطفا در مورد win2003sp1 بحث بفرماييد.

ویرایش توسط irarkh : 2005-06-16 در ساعت 10:07 AM

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بسم الله
    سلام، تا اونجا که من فهمیدم شما ارتباطون با انبار با یه خط تلفن داخلی هست که گفتید هزینه ای نداره
    خب در این صورت با خرج حدود یک میلیون میتوان کاریران انبار رو با همون سرعتیکه کاربران لن وصل می شن به اینترنت متصل کرد فقط باید یه زوج سیم مستقیم بین دو مرکز بکشید(از سیمهای یکی از خطها هم میشه استفاده کرد) و بعد دو تا مودم پرسرعت patton بگیرد و یک سر مودمهارو به سوئیچ و خط رو به سوکت دیگرش وصل کنید و یه ارتباط دائم با سرعت لن داشته باشید
    مودمها هرکدوم حدود پونصد تومنه

نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    آقا كسي نيست پاسخ ما رو بده ؟

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط irarkh
    سلام دوستان ميخوام يه سوال جديد مطرح كنم اين دوستمون در مورد برقراري اينترنت از طريق Ras سوال كرده بودند حالا اگه هدف از برقراري توسط Ras دسترسي به منابع شبكه باشه چي مثلا" فرض كنيد از اين طريق بخوايد نتورك خودتونو Manage كنيد.
    در ضمن لطفا در مورد win2003sp1 بحث بفرماييد.
    جای شما خالی Win2k3SP1 رو با حجم 329MB داونلود کردم. اما وقتی اومدم نصب کنم با پر رویی تمام رو کرد به من و گفت آقا Valid key نداری.
    راستی می شه بیشتر در مورد جزئیاتی که می خوای تو RAS اونارو مدیریت کنی بگی؟

نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    سلام ميلاد جان
    من بيشتر منظورم دسترسي به حالتي شبيه Remote desktop هستش
    اگه اينطوري بشه كه همه چيز حله و در كل منظور من دسترسي به منابع Lan و كلا" مديريت اون از طريق Ras هستش
    در ضمن ممنون از پاسختون

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    می تونی روی My computer کلید سمت راست رو بزنی و از تب Remote گزینه Remote Desktop رو تیک بزنی.
    یادت باشه که سیستمت حتما باید پسورد داشته باشه.

نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    خوب اين موضوع براي Winxp هستش من مورد بحثم يه Web سرور هستش كه روش Win2003sp1 نصبه به همراه اكتيو دايركتوري و همچنين ISA2004 خوب حالا چي ؟ در ضمن ترمينال سرويس فعاله و تو Lan مشكلي ندارم فقط با Ras , Dialup از تو خونه ميخوام ريموت داشته باشم همين

ویرایش توسط irarkh : 2005-06-20 در ساعت 03:43 PM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اگر در LAN مشکلی ندارید و می توانید Remote به سیستم مورد نظر متصل شوید، با اتصال Dialup هم قاعدتا نباید مشکلی داشته باشید.

البته نرم افزار های کنترل از راه دیگری هم وجود دارند که مورد استفاده قرار می گیرند: VNC، RAdmin، Dameware و . . .

نام حقيقي: حسن غریب زاده

عضو عادی شناسه تصویری OPAC
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    همچنین می تونی از نرم افزارهائی مانند Symantec’s pcAnywhere ویا RemotelyAnywhere استفاده کنی که کار با آنها بسیار ساده هستش و قابلیتهای فراوانی دارن.

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    dns رو چک کردی؟
    ببین بعد از دایال میتونی آی پی پینگ کنی؟
    مثلا 4.2.2.4

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    فكر كنم مشكلم همون DNS باشه چون IP ميگيرم ولي نميتونم پينگ كنم در ضمن اينكه ترجيح ميدم از امكانات خود ويندوز استفاده كنم تا نرم افزار هايي كه مثل آبكش ميمونند . راستي يه مورد ديگه اينكه فكر نميكنيد ISA با RAS مشكل داشته باشه ؟ من به راحتي ميتونم كانكت بشم و آي پي بگيرم و كليه فرامين Net رو ميتونم از سرور جواب بگيرم ولي پينگ ندارم و ريموت هم ميگه اكتيو نيست ! وقتي هم ميخوام به دامين Join بشم ميگه دامين كنترلر پيدا نميكنه ! در ضمن DHCP روي يه سرور ديگست . به هر حال ممنون از جواب هاتون

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

در مورد rras

RRAS هدف

http://forum.persiannetworks.com/f78/t9107.html

با1خط تلفن 2تامودم وصل کنیم

rras in win2003

در مورد وب کش wingate

برچسب برای این موضوع