نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: تنظيم ويندوز ME براي استفاده از اينترنت

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تنظيم ويندوز ME براي استفاده از اينترنت

من میخوام یه ویندوز ام ای رو تو یه کافی نت که از ویندوز اکس پی و آی سی اس واسه نت استفاده میکنن بیارم تو سرویس ولی به مشکل برخوردم
    اول اومدم آی پی آدرس رو رو اتوماتیکالی گذاشتم و گت وی و دن اس رو هم ست نکردم (مثه ویندوز اکس پی که پشت آی سی اس قرار میگیره) تو این حالت میتونستم عمل پینگ رو انجام بدم . مثلا 192.9.9.3 پینگ میشد ولی صفحه اینترنتی باز نمیشد.بار بعد اومدم آی پی و مسک و گت وی ست کردم اما تو ست کردن دی ان اس مشکل پیدا کردم و نمی دونستم که تو قسمت هاست و دامین چی باید بنویسم و وقتی هم دی ان اس ست میکردم باز هم پینگ انجام میشد ولی صفحه باز نمیشد.
    لطفا منو راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    شما تنظيمات كارت شبكه كلاينتت رو باز كن و بهش يه آي پي همرنج آي پي ويندوز ايك پي كه قراره اينتنرت رو شير كنه بده . بعد يه گيت وي بهش بده كه اين گيت وي ميشه همون آدرسش آي پي سيستم سرويس دهندت كه همون ايكس پي باشه .
    يه دي ان اس تعريف كن به ارزش : 192.9.9.3
    اگه روي ويندوز ايكس پيت نرم افزار جانبي اي چيزي نصب كردي كه پروكسي بيس باشه / روي كلاينتت آدرس پروكسي و پورت رو هم تنظيم كن .

اينجوري هم پينگ بايد كار كنه هم وب .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده شناسه تصویری KgbCia
    نوشته
    658
    سپاسگزاری شده
    29
    سپاسگزاری کرده
    81
    فکر کنم بشه با ست کردن آی پی سرور به 192.168.0.1 و بقیه کلاینت ها به 192.168.0.2 و الخ اینترنت رو درست شیر کرد با آی سی اس.و یه دی ان اس رو هم برا همه ست کن مثل 192.9.9.3 خوبه؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    همه این کارهایی که شما گفتین من انجام دادم ولی باز مشکل به قوت خودش باقیه.همونطور که قبلا هم اشاره کردم تو تب دی ان اس تو بخش هاست و دامین نمیدونم چی وارد کنم و فکر هم میکنم که مشکل از همین جا باشه !! متاسفانه چون همه از اکس پی استفاده میکنن کسی نیست که ازش بپرسم

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظيم ويندوز 7 برای استفاده از اینترنت

برچسب برای این موضوع