نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط shahani
  • 1 توسط shahani

موضوع: تبدیل مودم به یک ورودی کامل متفاوت

نام حقيقي: Nader

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4

تبدیل مودم به یک ورودی کامل متفاوت

سلام من تو فکرمه که تنظیمات مودم را طوری انجام بدم که بتونم تمامی ورودی و خروجی خودم از مودم را بر روی یک سرور مجازی که خریداری میکنم بندازم

میشه کمکم کنید ببینید به خاطر تحریم شدن تو خیلی از سایت های مالی مثل پی پال و صرافی های خارج
    بنده قصد دارم یک VPS خریداری کنم اما میخواستم ببینم امکانش هست که ورودی و خروجی مودم را جوری تنظیم کنم که به صورت کامل از روی سرور مجازی بگذره و به کامپیوتر برسه؟ یعنی در اصل مودم به عنوان Remote Desktop انجام وظیفه کنه

موضوعات مشابه:

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    کلا اینجا فکر کنم کسی نمیخواد به بقیه کمک کنه

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    یک مودم که قابلیت VPN Client داشته باشه باید داشته باشید و در سرور VPS خودتون یک سرور از همان نوع VPN راه اندازی کنید تا ارتباط برقرار بشه و تمام ترافیک شما به سمت اون سرور بره قبل از دسترسی به اینترنت.

راه بهتر اینه که یک روتر مثل میکروتیک خریداری کنید و در اون VPN بزنید و تمام ترافیک یا ترافیک مشخص شده و مورد نیاز خودتون رو از داخل VPN به سرور ارسال کنید و تا از اینترنت سرور استفاده کنه.
    این روتر رو میتونید به هر نوع مودمی متصل کنید و وقتی از روتر استفاده کنید، میتونید از این اینترنت آزاد بهره مند بشید.

naderv سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    فرقی باهم توی امنیت میکنن؟ بنده میخوام مطمئن باشم به هیچ عنوان حتی در صورت قطعی سرور به اینترنت ایران وصل نشه و مشکلی پیش نیاد

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    با کانفیگ ویندوز هم شما میتونید مطمئن شین که در صورت قطعی وی پی ان، ارتباطی بصورت مستقیم شکل نگیره.

اما از نظر امنیتی قطعا تفاوت داره که روتر میکروتیک داشته باشید یا یک روتر مودم ساده خانگی.
    میکروتیک یک سیستم عامل کامل داره که میتونه توی هر زمینه ای کمک رسان شما باشه و با مودم خانگی قابل مقایسه نیست.
    در نظر داشته باشید که تنظیم میکروتیک سخته و نیاز به تخصص و یا چند ماه آموزش داره حداقل

naderv سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    آموزش های تصویری آن داخل اینترنت پیدا میشن؟
    امکانش هست بفرمایید چه سر فصل مباحثی را از شروع باید دنبال کنیم تا از پایه یاد بگیریم؟
    چون خیلی از سایت ها را دیدم که در ازای مبالغ پایین آموزش های تصویری خوبی میزارن اگر کمک کنید و سر فصل هایی که باید از ابتدا یاد بگیریم بفرمایید بنده ممنون میشم

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    بله وجود داره، همینطور میتونید بصورت آنلاین ویدیو های آموزشی اون رو خریداری کنید و خودتون تنظیم کردن دستگاه رو یاد بگیرید.
    البته به سادگی یک دوست هم میتونه به کامپیوتر شما ریموت بزنه و دستگاهتون رو تنظیم کنه، تا شما نیازمند به اعمال و انجام تغییرات زیاد و پیچیده در مرور زمان نباشید.

هرچند اگه فقط میخواهید ویندوز خودتون رو کاری کنید که به هیچ عنوان بدون VPN به اون سرور اختصاصی خودتون (یا یک سرور VPN عمومی) به اینترنت وصل نشه، بسادگی این کار انجام پذیر هست و نیازی به خرید دستگاه مجزا ندارید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع