نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: مخفی شدن local area connection در اثر disable و restart ویندوز xp

نام حقيقي: ابوالفضل غفاری

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مخفی شدن local area connection در اثر disable و restart ویندوز xp

سلام
    آقا من ویندوز xp دارم و local area connection رو از توی network connections غیر فعال کردم (disable) و حواسم نبود فعالش کنم و یه دفعه ای زدم روی ریسیت و وقتی کامپیوتر اومد بالا دیگه local area connection توی اون پوشه نیست که فعالش کنم در واقع انگار مخفی شده
    و توی device manager هم نبود
    دوستان در ضمن قبلا این مشکل رو داشتم و از رفیقم یه کارت شبکه گرفتم وصل کردم دوباره به صورت disable شده پیداش میکرد سیستم و فعالش میکردم
    ولی حالا کارت شبکه ندارم که این کار رو بکنم
    یه دفعه هم یه درایور realtek داشتم به صورت فایل نصبی که با اون راحت uninstall ش میکردم و دوباره نصب میکردم بازم درست میشد که اون برنامه نصب رو هم الان ندارم و رو هارد قبلیم بود
    خواهشا یکی کمکم کنه این local area connection رو به صورت disable شده (خاکستری رنگ) تو اون پوشه بیارمش تا بتونم به نت وصل شم
    با نرم افزار winaudit هم که اسکن میکنم پیداش میکنه ولی تو device manager نیست
    این 2 تا رو پیدا میکنه
    Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC

و
    VIA Rhine II Fast Ethernet Adapter
    که زیر همون درایور local area connection همین via ... رو مینوشت حالا نمیدونم چجوری اون فایل نصبی رو پیدا کنم و uninstall ش کنم
    خواهشا کمک کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    605
    سپاسگزاری شده
    481
    سپاسگزاری کرده
    57
    شما وقتی کارت شبکه رو غیر فعال میکنید احتمالش هست از network connections حذف بشه و دیگه دیده نشه...
    اما امکان نداره در device manager وجود نداشته باشه و کارت شبکه سخت افزاری شما احتمالا Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC هست و می بایست آن را باز کرده و از سربرگ Driver دکمه Enable را فشار دهید تا دستگاه مجدد به حالت اولیه برگردد.

(اگر یک کارت شبکه مجازی به وسیله یک نرم افزار نصب شده دارید ، میبایست از داخل نرم افزار اینکار را انجام دهید و یا مجدد اقدام به نصب برنامه کنید.)

اما اگر کارت شبکه واقعی خودتون دچار این مشکل شده و در device manager و بخش Network آن ، هیچگونه کارت شبکه غیر فعالی ندارید و یا اینکه هیچ درایور ناشناخته ای به صورت علامت سوال در device manager وجود ندارد

دو حالت ممکن است :

1.ممکن است کارت شبکه شما از داخل تنظیمات مادربورد غیر فعال شده باشد که این بخش برای غیرفعال نبودن کارت شبکه و یا غیر فعال نبودن slat های کارت های اضافه بر روی مادربورد باید مورد بازبینی قرار گیرد.

2.ممکن است کارت شبکه شما از نظر سخت افزار از محل خودش جدا شده باشد و یا دچار آسیب یا سوختگی شده باشد . که میبایست با تست آن بر روی دستگاهی دیگر سلامت آن را مورد بررسی قرار دهید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

فعال كردن local area connection

local area connection ویندوز xpغیر غعال شده در

عدم نمایش local area connection

عدم وجود local area connection

نصب local area connection در ویندوز xp

برچسب برای این موضوع