نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط hamedzargham
  • 1 توسط Mask
  • 1 توسط jozef
  • 1 توسط smeysamhen

موضوع: جلوگیری از نصب نرم افزار توسط کاربر ویندوز7

نام حقيقي: jamal

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    15

جلوگیری از نصب نرم افزار توسط کاربر ویندوز7

اساتید سلام

من یک سیستم دارم (Win7)که بنابه دلایلی مجبورم سطح دسترسی admin بدم.ولی نمیخوام کاربرش امکان نصب نرم افزار داشته باشه. گزینه windiws installert رو هم تو gpedit فعال کردم ولی اصلا جواب نداد. نرم افزار stop software install هم خیلی ضعیفه. بنظرتون چه کار دیگه ای میتونم بکنم؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: a-portal

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط jamalm نمایش پست ها
    اساتید سلام

من یک سیستم دارم (Win7)که بنابه دلایلی مجبورم سطح دسترسی admin بدم.ولی نمیخوام کاربرش امکان نصب نرم افزار داشته باشه. گزینه windiws installert رو هم تو gpedit فعال کردم ولی اصلا جواب نداد. نرم افزار stop software install هم خیلی ضعیفه. بنظرتون چه کار دیگه ای میتونم بکنم؟؟؟
    با سلام

اعطای دسترسی ادمین به یک کاربر، به کل روشی اشتباه میباشد (حال دلیل آن هر چه که باشد ) و باید بررسی کنید که علت اینکه به کاربر مجبورید دسترسی ادمین دهید چیست و با چه روش جایگزینی میتوان این نیاز را رفع کرد.
    زمانی که به یک کاربر دسترسی ادمین میدهید آن شخص بر کل سیستم کنترل کامل دارد و حتی اگر شما از Registry و Group policy بتوانید تنظیماتی را برای محدود کردن آن کاربرانجام دهید ، او میتواند همان تنظیمات را به حالت اولیه در آورد و محدودیتها را حذف نماید.

برخی از افراد برای اجرای یک نرم افزار ، چنین دسترسی را به کاربر میدهند که در خیلی از این موارد ، به جای این کار ، گزینه run this program as administrator موجود در سربرگ compatibility نرم افزارها میتواند راهگشا باشد.

jamalm سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mask

خواننده شناسه تصویری Mask
    نوشته
    553
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    98
    در کنار صحبتهای میتوان روشهای نرم افزاری و برنامه نویسی دیگه ای هم پیشنهاد کرد.
    در برنامه نویسی روشی به نام هوک کردن هست . که به وسیله اون میتوان کلیه اعمال ویندوزی را کنترل کرد.

نام حقيقي: saeid

خواننده شناسه تصویری jozef
    نوشته
    261
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    278
    دوست گرامی
    یکی از قدرتمندترین HIPS های لیست سفید نرم افزار رایگان Malware Defender میباشد که خوشبختانه در ویندوز سون نیز قابل استفاده میباشد
    پس از نصب نرم افزار جزئی ترین Event های ویندوز ( حتی اجرای فایلهای exe ) نیز قابل قابل کنترل کاربر قرار میگیرد و دسترسی به خود نرم افزار را نیز میتوان توسط پسورد محدود نمود
    تنظیم اولیه نرم افزار اندکی دشوار میباشد و باید با دقت فراوان و با بهره گیری از قابلیت Learning Mode صورت گیرد ... همچنین در زمان نصب اولیه نرم افزار نیازمند دسترسی به نت و دانلود برخی درایورهای کرنل از سایت میکروسافت میباشد

Malware Defender Download

https://defense.blogsky.com/

نام حقيقي: jamal

عضو عادی
    نوشته
    256
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedzargham نمایش پست ها
    با سلام

اعطای دسترسی ادمین به یک کاربر، به کل روشی اشتباه میباشد (حال دلیل آن هر چه که باشد ) و باید بررسی کنید که علت اینکه به کاربر مجبورید دسترسی ادمین دهید چیست و با چه روش جایگزینی میتوان این نیاز را رفع کرد.
    زمانی که به یک کاربر دسترسی ادمین میدهید آن شخص بر کل سیستم کنترل کامل دارد و حتی اگر شما از Registry و Group policy بتوانید تنظیماتی را برای محدود کردن آن کاربرانجام دهید ، او میتواند همان تنظیمات را به حالت اولیه در آورد و محدودیتها را حذف نماید.

برخی از افراد برای اجرای یک نرم افزار ، چنین دسترسی را به کاربر میدهند که در خیلی از این موارد ، به جای این کار ، گزینه run this program as administrator موجود در سربرگ compatibility نرم افزارها میتواند راهگشا باشد.

ممنون از راهنماییتون.
    من به دلیل اینکه نرم افزاری که باید ازش استفاده کنن هر چند روز آپدیت میشه و برای آپدیت شدن هم دسترسی ادمین میخواد کجبور شدم دسترسی ادمین بدم. ولی میخوام کاربر دیگه هر نرم افاری دلش میخواد نصب نکنه.

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط jamalm نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    من به دلیل اینکه نرم افزاری که باید ازش استفاده کنن هر چند روز آپدیت میشه و برای آپدیت شدن هم دسترسی ادمین میخواد کجبور شدم دسترسی ادمین بدم. ولی میخوام کاربر دیگه هر نرم افاری دلش میخواد نصب نکنه.
    یه batch فایل بنویس که برنامه ای که مورد نظر هست رو runas کنه
    راهنمایی خوبی میتونی برای چطور نوشتنش اینجا پیدا کنی

jozef سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

جلوگیری از نصب نرم افزار در ویندوز 7

برچسب برای این موضوع