نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: ارتباط با سرور 2003 از طریق ریموت دسکتاپ کانکشن

نام حقيقي: ساسان

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ارتباط با سرور 2003 از طریق ریموت دسکتاپ کانکشن

با سلام من در یک شرکت کار می کنم که این شرکت سیستم هاش با هم شبکه شده و تمام کلاینت ها از یک برنامه استفاده می کنند که توسط برنامه سیتریکس به اشتراک گذاشته میشه سرور هم ویندوز سرور 2003 نصب شده . برای اولین بار وقتی که ویندوز عوض شد یا اون برنامه پاک شده و میخوایم برنامه رو دوباره از سرور دریافت کنیم ابتدا در موزیلا آدرسی که از طرف ادمین برای ما تعیین شده رو در موزیلا وارد می کنیم مثلا http://192.168.0.1 بعد وارد یک صفحه می شیم که عنوان اون اینه citrix metaframe xp login و اونجا سه گزینه از ما می خواد username، password, domain که برای هر کدم از این ها از طرف ادمین جوابی تعیین شده که وارد می کنیم و برای پسورد 123 تعیین شده که بعد برنامه رو دانلود می کنیم و استفاده می کنیم تا آنجا که من می دونم رمز تعیین شده توسط ادمین همان رمز ADMINISTRATOR سرور است چون فکر نمی کنم برنامه سیتریکس رمز دیگری رو قبول کند. برای ارتباط با سرور ما یک روش دیگه هم داریم و اون Remote desktop connection است در این قسمت هم یک یوزرنیم و پسورد به ما داده شده که یوزرنیم همان ADMINISTRATOR است و پسورد هم مثلا karbar که با آن به سرور وصل میشیم و کارهای لازم رو انجام میدیم. حالا بعد از این توضیحات که امیدوارم کافی بوده باشه پرسش من اینه که چطور تونستن برای این دو روش ارتباط دو رمز متفاوت تعیین کنند چون تاجایی که من می دونم هر دوی این رمزها به شکل اتوماتیک از سرور گرفته می شه مثلا برای برنامه سیتریکس همون رمزی که برای administrator تعیین شده رو میشه وارد کرد و جایی نداره که بشه رمز دیگری رو زد برای ریموت دسکتاپ هم باید برای username اسم کامپیوتر و برای رمز، رمز اکانت کاربر وارد بشه. آیا در ویندوز سرور 2003 جایی هست که بشه برای ریموت دسکتاپ رمز دیگری بغییر از اون چیزی که برای administrator تعیین شده وارد کرد ممنون میشم اگه کمک کنید بابت طولانی شدن مطلب هم پوزش می خوام.