نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل عدم اتصال به اینترنت بعد از حذف ترمینال سرور ویندوز 2003

عضو عادی شناسه تصویری saeed_si
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon13 مشکل عدم اتصال به اینترنت بعد از حذف ترمینال سرور ویندوز 2003

با سلام خدمت دوستان و اساتید

بنده امروز یک سرور ویندوز 2003 را که ترمینال سرورش مشکل داشت را مجبور شدم این سرویس ها رو از رو ویندوز حذف کنم تا دوباره نصب کنم ولی بعد از حذف و ریستارت سرور متاسفانه هر دو کارت شبکه خود ارتباط با اینترنت و شبکه داخلی رو نداردن و وقتی پینگ می کنم هم اینترنت و هم آی پی شبکه داخلی پیغام Destination unreachable را میده . دوباره ترمینال سرور رو نصب کردم بازم مشکل حل نشد . لطفا دوستان راهنمایی کنند بنده چه باید کنم ؟

با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: amirmohammad

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_si نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید

بنده امروز یک سرور ویندوز 2003 را که ترمینال سرورش مشکل داشت را مجبور شدم این سرویس ها رو از رو ویندوز حذف کنم تا دوباره نصب کنم ولی بعد از حذف و ریستارت سرور متاسفانه هر دو کارت شبکه خود ارتباط با اینترنت و شبکه داخلی رو نداردن و وقتی پینگ می کنم هم اینترنت و هم آی پی شبکه داخلی پیغام Destination unreachable را میده . دوباره ترمینال سرور رو نصب کردم بازم مشکل حل نشد . لطفا دوستان راهنمایی کنند بنده چه باید کنم ؟

با تشکر
    درود
    دوست عزیز کارت شبکه هاتون رو چک کنید ببینید ip ها رو درست ست کردید یا نه و در قسمتgateway حتمن ip مقصد یا همون روتر که اینترنت رو ازش میگیرید رو ست کرده باشید

عضو عادی شناسه تصویری saeed_si
    نوشته
    130
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط usertest نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز کارت شبکه هاتون رو چک کنید ببینید ip ها رو درست ست کردید یا نه و در قسمتgateway حتمن ip مقصد یا همون روتر که اینترنت رو ازش میگیرید رو ست کرده باشید
    با سلام

هیچ تغییری رو کارت شبکه ها انجام ندادم همه چی مثل قبل هست اتصال فیزیکی هم دایر هست رو کارت شبکه ها ، حتای وقتی آی پی ها رو بر می دارین تا از dhcp ای پی بگیره باز هیچ اتفاقی نمی افته !!!

لطفا راهنمایی کنید هر کار می کنم حل نمیشه
    آیا میشه ویندوز رو Repair کرد تا حل بشه ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

اتصال ویندوز سرور ۲۰۰۳ به اینترنت

برچسب برای این موضوع