نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط aryaei2000
  • 1 توسط aryaei2000

موضوع: کارنکردن port forwarding در روتر سیم کارت خور

نام حقيقي: محمد مهدی توکلی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

کارنکردن port forwarding در روتر سیم کارت خور

سلام
    یه مودم روتر مدل huawei b68l -25 دارم
    میخوام برای یه کنسول بازی 2 تا از پورت هارو باز کنم یا به اصطلاح port forwarding کنم (خودتون که استادید)
    طبق آموزش های سطح اینترنت جلورفتم و پورت های 3071 و 3072 رو با tcp و udp برای دستگاه بازی باز کردم و upnp هم فعال کردم اما دستگاه نه فعال بودن upnp رو تشخیص میده و نه فروارد شدن پورت هارا، چندین بار سعی در باز کردن پورت ها کردم اما نتیجه ای نداشت!
    دفعه ی بعد پورت هارو برای سیستم خودم بازکردم و از طریق وبسایت canyouseeme.org هم برای تست بازبودن پورت ها اقدام کردم اما با خطایی با مضمون connection time out مواجه شدم.
    از اونجا که مودم من سیم کارت خور هست و الان سیم کارت همراه اول روی اون هست ممکنه که isp من یا همون همراه اول تمامی پورت هارو بسته باشه؟

------
    بعد از اون رفتم سراغ باز کردن پورت ها بدون دسترسی مودم اما اون هم فایده ای نداشت یا شاید من راه رو اشتباه رفتم...!
    اگه کسی می تونه تو این زمینه کمکی بکنه واقعا ممنون میشم الان بیش از یه هفتس دارم سعی میکنم ولی هیچی به هیچی ...!
    دمتون گرم...!

- - - ادامه - - -

تصویری از محیط port forwarding روتر:

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی م.

عضو عادی
    نوشته
    165
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    11
    سلام

دوست عزیز اپراتورهای تلفن همراه اجازه دسترسی برای این کار رو نمیدن. به احتمال زیاد پورت های شما از سمت اپراتور بسته هستند.
    یکی از راه حل های موجود اینه که یک ارتباط vpn با قابلیت مدیریت تهییه کنید. نمیدونم چنین سرویسی در ایران هست یا نه. اما اگر جایی اینترنت ADSL یا هر اینترنتی غیر از اینترنت موبایل در اختیارتون هست میتونین با کمک اون ارتباط این مدل vpn رو راه اندازی کنید و پورت ها رو روی اون ارتباط باز کنید.

موفق باشید

goo99p سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد مهدی توکلی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaei2000 نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز اپراتورهای تلفن همراه اجازه دسترسی برای این کار رو نمیدن. به احتمال زیاد پورت های شما از سمت اپراتور بسته هستند.
    یکی از راه حل های موجود اینه که یک ارتباط vpn با قابلیت مدیریت تهییه کنید. نمیدونم چنین سرویسی در ایران هست یا نه. اما اگر جایی اینترنت ADSL یا هر اینترنتی غیر از اینترنت موبایل در اختیارتون هست میتونین با کمک اون ارتباط این مدل vpn رو راه اندازی کنید و پورت ها رو روی اون ارتباط باز کنید.

موفق باشید
    سلام اگه زنگ بزنم پشتیبانی همراه اول نمیتونن پورت رو باز کنن؟
    فقط همراه اول این مشکل رو داره یا همه اپراتورها؟

متشکرم از پاسختون...!

نام حقيقي: مهدی م.

عضو عادی
    نوشته
    165
    سپاسگزاری شده
    96
    سپاسگزاری کرده
    11
    تماس بگیرین و شرایط رو بگین شاید تونستن کاری بکنن.
    در کل اپراتور های موبایل اینجا و بیشتر اپراتورهای موبایل در کشورهای دیگه این شرایط رو دارن.

goo99p سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

فعال سازی مودم هواوی B68L-25

پورت فوروارد همراه اول

برچسب برای این موضوع