نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: آیا امکان تبدیل DC فعلی به Child یک DC دیگر هست؟

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    13

آیا امکان تبدیل DC فعلی به Child یک DC دیگر هست؟

سلام دوستان

من در حال حاضر بک دامین با عنوان in.thr.ir دارم که قراره بعد از وصل شدن ساختمان ما به ساختمان مرکزی که دامینشون tj.ir هست یه child Domain اینجا راه بندازن و کلاینت ها رو بهش جوین کنند
    آیا راهی هست همین دامین فعلی رو تغییر نام بدیم و بدون نیاز به جوین دوباره کلاینتها همین DC موجود را به عنوان Child سرور دامین کنترلر ساختمان مرکزی قرار بدیم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امیر اسلامزاده

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahd_dc نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در حال حاضر بک دامین با عنوان in.thr.ir دارم که قراره بعد از وصل شدن ساختمان ما به ساختمان مرکزی که دامینشون tj.ir هست یه child Domain اینجا راه بندازن و کلاینت ها رو بهش جوین کنند
    آیا راهی هست همین دامین فعلی رو تغییر نام بدیم و بدون نیاز به جوین دوباره کلاینتها همین DC موجود را به عنوان Child سرور دامین کنترلر ساختمان مرکزی قرار بدیم ؟
    سلام دوست عزیز از حرف شما من اینجور برداشت کردم که سازمان شما یه dc داره و نمی خواهید اون باشه می خواهید dc اختصاصی خودتون رو داشته باشید که به نظر من باید این dc رو هم باید به سرور معرفی بشه تا بتونه وارد سیستم بشه!!! یا باید از مال اونا استفاده کنید یا اینکه مال خودتونو به اونا معرفی کنید!

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    13
    سلام ممنون از توجهتون
    ببینید ما تا الان شبکه ها مون جدا بود الان قراره ما بریم زیر مجموعه شبکه آنها بشیم
    ما الان برای خودمون DC داریم که اسمش با DC آنها فرق داره
    حالا من میخوام تو این تغییر و تحولات مجبور نشم کل کلاینت ها رو دوباره جوین به دامین آنها بکنم بلکه میخوام :
    1- DC که الان دارم رو مطابق اسم DC آنها تغییر نام بدم
    2- DC خودم رو Child دامین بکنم تا نیازی به جوین مجدد کردن کلاینت ها به نداشته باشم

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع