نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 3سپاس

موضوع: Solution شما برای ارتقا این شبکه چیست -2 ؟

نام حقيقي: junior

عضو عادی
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    15

Solution شما برای ارتقا این شبکه چیست -2 ؟

سلام به همه
    در راستای ارتقا از 2003 به 2012 ...و تصمیم برای ایجاد دامین جدید ..میخوام شما دوستان همچنان همراهی کنید ...

یعنی هیچ راهی نداره اون isa 2004 که روی سرور 2003 نصبه یه جوری با سرور 2012 جدید اوکی باشه؟

- - - ادامه - - -

ممنون میشم در مورد کریو هم اینجا راهنمایی کنید

http://forum.persiannetworks.com/f61/t71711.html

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام دوست عزیز
    حال شما خوبه؟
    من موضوع شما رو توی تاپیک قبلی متوجه شدم .
    1- نمیخوام من هم مثل بقیه آیه ی یاس بخونم
    2- طبق قوانین انجمن شما باید برای یک موضوع یا مشکل خاص تاپیک باز کنی و نه برای یک پروژه ی عمومی
    3- این داستان آبرو رو من متوجه نشدم که شما چند بار بهش اشاره کردی . اینکه شما بگی من بلد نیستم و نمی تونم بهتر از این نیست که بعد ها در کاری که تسلط ندارید موجب خرابی بیشتر شوید ؟ این آبرو ریزی بزرگتری نیست ؟
    4- ببینید .شما یک دامین دارید که میخواهید آن را ارتقا دهید . حالا یا روی سخت افزار قدیمی ( چیزی که الان هست ) یا روی یک سخت افزار و سولوشن جدید که احیانا خرید سرور و مجازی سازی است .
    5- برای دامین خب میتونید به لینک زیر مراجعه کنید . آپگرید 2003 به 2012 هم خیلی متفاوت نیست . در ضمن نیازی هم نیست که کلاینت ها رو از دامین خارج کنید . کلاینت ها هیچ تغییری را متوجه نخواهند شد .
    اموزش کامل و جامع مهاجرت از 2003 به 2008 R2- آپگرید DC ها و انتقال Role ها
    6- در مورد اکسچنچ هم ابزار وجود داره که بتونید مستقیم از 2003 به 2012 برید .
    7- در مورد ایزا خب حتما با 2003 کار میکنه .خب چه نیازی هست که غیر از این باشه ؟ اگر با ایزا راحت هستید و نیاز های شما رو برطرف خواهد کرد همین ایزا را با همین مخصات ادامه دهید . چه ایرادی دارد ؟ اگر هم دوست دارید سولوشنی مثل کریو را استفاده کنید خب بحثی دیگر
    8- داستان شما نه می توانم بگویم که بسیار سخت است و نه می توانم بگویم سخت نیست . موارد Backup و کار در روز Off و بقیه ی دوستان که اشاره کردند را فراموش نکنید .به شخصه جای شما بودم از مشاوره ی یک فرد با تجربه استفاده می کردم .
    9 با همه ی تفاسیر، بسم الله

mehrzadmo، dodvaod و user99 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: junior

عضو عادی
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    15
    جناب طبق راهنمایی دوستان قرار بر این شد که ارتقا به صورت reconstruction و راه اندازی از ابتدا روی سخت افرار جدید باشه
    حالا با این اوصاف برای آیزا باید چه کار کنم ؟ میشه با همون سیستم با دامین جدید کار کنه یا خیر

- - - ادامه - - -

جناب طبق راهنمایی دوستان قرار بر این شد که ارتقا به صورت reconstruction و راه اندازی از ابتدا روی سخت افرار جدید باشه
    حالا با این اوصاف برای آیزا باید چه کار کنم ؟ میشه با همون سیستم با دامین جدید کار کنه یا خیر

همچنین امکان مهاجرت مستقیم از 2003 به 2012 که نیست ....

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.