صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 20 از مجموع 20

موضوع: استفاده 15 کاربر از یک سیستم!

نام حقيقي: کریمی

عضو عادی شناسه تصویری taghikarim
    نوشته
    569
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    658
    دوست عزیز بنده احتمال خیلی زیادی میدم شما پهنای باند کم میارید .
    شما باید با تعداد کمتر و اکسس پوینت بیشتری شبکه وایرلستون رو پوشش بدید(در صورتی که تجهیزات حرفه ای نیستند) در صورتی که بتونید از تجهیزات حرفه ای مانند مرو استفاده کنید احتمال قریب به یقین مشکل کندی شما حل خواهد شد.

نام حقيقي: امیررضا

عضو عادی شناسه تصویری amirreza22
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    71
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkspell نمایش پست ها
    ممنون البته فکر کنم این پچ فقط رو ویندوز 7 بدون سرویس پک یک جواب میده...درسته ؟ شما لینک جدید از پچ که روی ویندوز سون sp1 جواب بده دارید ؟ ظمنا کند بودن شاید بخاطر اینکه ارتباطتون وایر لس هستش با کابل امتحان کردید ؟
    ما از UniversalTermsrvPatch روی ویندوز 7 سرویس پک 1 استفاده می‌کنیم مشکلی نداره، حتی Windows Update هم روشن هست و بروزرسانی مایکروسافت روش نصب می‌شه.
    براتون نسخه 32 و 64بیتی‌ش رو آپلود کردم، که روی ویندوز xp,vista,7 جواب می‌ده.

UniversalTermsrvPatch

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza22 نمایش پست ها
    ما از UniversalTermsrvPatch روی ویندوز 7 سرویس پک 1 استفاده می‌کنیم مشکلی نداره، حتی Windows Update هم روشن هست و بروزرسانی مایکروسافت روش نصب می‌شه.
    براتون نسخه 32 و 64بیتی‌ش رو آپلود کردم، که روی ویندوز xp,vista,7 جواب می‌ده.

UniversalTermsrvPatch
    ممنون دوست عزیز...مشکل کندی کلاینها حل شد ؟ یکی از دوستان windows multipoint server رو پیشنهاد داد چرا از این راه حل استفاده نمی کنید ؟

نام حقيقي: امیررضا

عضو عادی شناسه تصویری amirreza22
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    71
    نقل قول نوشته اصلی توسط darkspell نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز...مشکل کندی کلاینها حل شد ؟ یکی از دوستان windows multipoint server رو پیشنهاد داد چرا از این راه حل استفاده نمی کنید ؟
    یکبار دیگه اکسس پوینت WAP4410N رو کانفیگ کردم و این دفعه کاربرها برنامه ++Dev-C رو روی 10 تا سیستم بدون مشکل با وایرلس کار کردن.
    مقدار باری که روی CPU و Ram بود رو هم چک کردم حدود 60% استفاده می‌شد.
    دفعات قبل اغلب کاربرها از مرورگر هم استفاده می‌کردن که احساس می‌کنم همون‌طور که دوستان گفتن مشکل ما کمبود پهنای‌باند بوده.
    در ضمن روی همه User Accountها هم Performance option ویندوز رو تنظیم کردم که باعث شد رم کمتری مصرف بشه.
    متاسفانه فرصت استفاده از
    windows multipoint server نبود.با این حال قرار شد همه تین کلاینت‌های رو با کابل متصل کنیم، نتیجه‌ش رو بهتون اطلاع می‌دم.

darkspell سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza22 نمایش پست ها
    یکبار دیگه اکسس پوینت WAP4410N رو کانفیگ کردم و این دفعه کاربرها برنامه ++Dev-C رو روی 10 تا سیستم بدون مشکل با وایرلس کار کردن.
    مقدار باری که روی CPU و Ram بود رو هم چک کردم حدود 60% استفاده می‌شد.
    دفعات قبل اغلب کاربرها از مرورگر هم استفاده می‌کردن که احساس می‌کنم همون‌طور که دوستان گفتن مشکل ما کمبود پهنای‌باند بوده.
    در ضمن روی همه User Accountها هم Performance option ویندوز رو تنظیم کردم که باعث شد رم کمتری مصرف بشه.
    متاسفانه فرصت استفاده از
    windows multipoint server نبود.با این حال قرار شد همه تین کلاینت‌های رو با کابل متصل کنیم، نتیجه‌ش رو بهتون اطلاع می‌دم.

سلام
    دوست عزیز به نتیجه رسیدید ؟
    مدل تین کلاینها و اکسس پویت و مشخصات سیستمی که برای سرور استفاده می کنید چی هستند ؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع