نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس

موضوع: ای پی ولید و ای پی این ولید

نام حقيقي: محمدرضا

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ای پی ولید و ای پی این ولید

با سلا م خدمت همه دوستان خواستم بدونم تفاوت ای پی ولید و ای پی این ولید چیست؟قبلا خیلی مطالعه کردم حتی دوره نت ورک پلاس هم رفتم اما بازم خوب برام جا نیفتاد خواهش میکنم اگه میشه با یک مثال این قضیعه رو برام جا بندازید.
    ممنون.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    وقتی یه آدرس بنویسی و یه سابنتی که بهش مربوط نیست رو براش مشخص کنی. این میشه آدرس غیرقابل قبول یا همون invalid .

یا یه آدرسی که با 234 شروع بشه. چون ما فقط می تونیم از 1 تا 233 استفاده کنیم که بصورت A و B و C کلاس بندی شدن. از 233 تا 254 برای کاربردهای خاص یا رزرو شده هستن.

داستان آی پی های ولید و اینولید رو با آی پی های Public و Private قاطی نکنید.

dodvaod و mojtaba461 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadR2 نمایش پست ها
    با سلا م خدمت همه دوستان خواستم بدونم تفاوت ای پی ولید و ای پی این ولید چیست؟قبلا خیلی مطالعه کردم حتی دوره نت ورک پلاس هم رفتم اما بازم خوب برام جا نیفتاد خواهش میکنم اگه میشه با یک مثال این قضیعه رو برام جا بندازید.
    ممنون.
    ببین دوست عزیز اگر بخواهیم درست تر در مورد آدرسهای IP بگیم به نظرم بهتره بگیم آدرس های Public و آدرسهای Private.
    به آدرسهای Public آدرسهای valid هم گفته میشه که منظور آدرسهاییست که در اینترنت قابل شناسایی و درستند و به آدرسهای Private متاسفانه آدرسهای Invalid می گویند که منظور آدرسهاییست که در اینترنت قابل شناسایی نیستند یعنی اگر آنها را در دستگاهی یا سایتی ست کنی نمی توان به آن دسترسی داشت.
    البته در کنار این اصطلاحات باید Static ، InterAnet را نیز اضافه کنیم که منظور آدرسهایی ست که در یک شبکه خاص ولی در وسعت جغرافیایی یک شهر یا کشور استفاده میشود ولی در اینترنت (شبکه جهانی) غیر قابل شناسایی ست.
    این موارد یه قرارداده و از نظر فنی هیچ تفاوتی با هم ندارند ولی سازمانهای جهانی مربوط به استانداردها اومدند و این قراردادها رو تنظیم کردند.
    نا گفته نماند که شرکتهای تولید کننده تجهیزات از این استانداردها تبعیت می کنند.
    شما فقط لازمه دسته بندی اونها رو بدونید.
    قبلا خیلی مطالعه کردم حتی دوره نت ورک پلاس هم رفتم
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    واقعاً دوره Net+ رو رفتید ، خدا به خیر بگذرونه عاقبت این آموزشگاههای بی وجدان رو.
    موفق باشید.

ویرایش توسط dodvaod : 2014-12-14 در ساعت 05:02 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

تفوت ولید آی پی با این ولید آی پی

تفاوت ای پی ولید و اینولید

اینولید

کلاس بندی ای پی های AوBوC

برچسب برای این موضوع