نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط maff21
  • 1 توسط arshid

موضوع: صفحه آبی و بالا نیومدن ویندوز سرور

نام حقيقي: Arash

خواننده
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    9

صفحه آبی و بالا نیومدن ویندوز سرور

با سلام

دوستان عزیز و مهندسین گرامی سلام

متاسفانه سرور ما که البته یک پی سی معمولی هست و روش وین 2008R2 هست خود به خود برای اولین بار رفت تو صفحه آبی و ریست شد ، حالا وقتی میاد بالا 2 حالت داره ، یک repair کردن ویندوز و دو بالا اومدن بصورت نرمال که وقتی میگم بصورت نرمال بیا باز میره تو صفحه آبی ، متاسفانه برنامه حسابداری شرکت و اکتیو رو این سرور که سرور اول هم هست بود و بدتر اینکه خیلی وقته از DC بکاپ نگرفتم . از شانس یه سرور دوم دارم که با اون Additional هم بودن ، باز خدا روشکر اطلاعات DC تو این یکی هست . به نظرتون مشکل از چیه که رفت تو صفحه آبی و چی کار کنم که بتونم همون سرور رو بدون تعویض وین بیارم بالا .

- - - ادامه - - -

فردا می خوام تست سخت افزاری بگیرم و دو سه تا رم دیگه ببرم رم ها رو تست کنم . ایشاالله که از رم باشه ، از هارد هم یه کپی می گیرم میریزم تو یه هارد دیگه که خیالم راحت باشه ، ولی اگه خدایی نکرده باز بالا نیومد چه جوری ریستور کنم ویندوز رو که اطلاعاتم لطمه نبینه؟
    منتظر تجربیات و کمک هاتون هستم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshid نمایش پست ها
    با سلام

دوستان عزیز و مهندسین گرامی سلام

متاسفانه سرور ما که البته یک پی سی معمولی هست و روش وین 2008R2 هست خود به خود برای اولین بار رفت تو صفحه آبی و ریست شد ، حالا وقتی میاد بالا 2 حالت داره ، یک repair کردن ویندوز و دو بالا اومدن بصورت نرمال که وقتی میگم بصورت نرمال بیا باز میره تو صفحه آبی ، متاسفانه برنامه حسابداری شرکت و اکتیو رو این سرور که سرور اول هم هست بود و بدتر اینکه خیلی وقته از DC بکاپ نگرفتم . از شانس یه سرور دوم دارم که با اون Additional هم بودن ، باز خدا روشکر اطلاعات DC تو این یکی هست . به نظرتون مشکل از چیه که رفت تو صفحه آبی و چی کار کنم که بتونم همون سرور رو بدون تعویض وین بیارم بالا .

- - - ادامه - - -

فردا می خوام تست سخت افزاری بگیرم و دو سه تا رم دیگه ببرم رم ها رو تست کنم . ایشاالله که از رم باشه ، از هارد هم یه کپی می گیرم میریزم تو یه هارد دیگه که خیالم راحت باشه ، ولی اگه خدایی نکرده باز بالا نیومد چه جوری ریستور کنم ویندوز رو که اطلاعاتم لطمه نبینه؟
    منتظر تجربیات و کمک هاتون هستم
    سلام دوست عزیز از بلو اسکرین یه عکس بگیر و بذار تا بهتر بشه کمکت کرد با safe mode تست کردی اونجا هم بالا نمی اومد؟اگر میتونی ریپرش کن احتمال زیاد درست میشه اگه نشد ریستورش کن!

DVD ویندوز رو بذار موقعی که به پنجره ی instal now رسیدی اون پایین نوشته reaper your computer اون رو بزن تا وارد یه صفحه ی مجزا بشه از اون جا ریپیرش کن اگر جواب داد که هیچی اگرنشد ریستورش کن!

arshid سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Arash

خواننده
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    9
    مرسی ازت ولی مشکل اینجاست که وقتی می خوام ریپیر کنم میگه فالی که بکاپ گرفتی رو معرفی کن . منم که بکاپ ندارم . واسه ریستور کردن هم فایل بکاپ رو می خواد که باز من ندارم (

آره تو safe mode بالا میاد

maff21 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    مرسی ازت ولی مشکل اینجاست که وقتی می خوام ریپیر کنم میگه فالی که بکاپ گرفتی رو معرفی کن . منم که بکاپ ندارم . واسه ریستور کردن هم فایل بکاپ رو می خواد که باز من ندارم
    (

آره تو safe mode بالا میاد

عزیز اون چیزی که شما میگی ری استور هست نه ریپیر چون برای ری استور ازت فایل میخواد!
    آقا اگر تو safe mod بالا میاد که خیلی خوبه!راحت میتونی مشکل رو حل کنی!
    اول با msconfig برنامه های استارت آپ رو چک کن!اونایی که ضروری نیستن رو بردار!
    بعد سیستم رو ریست کن روی حالت last good perfermance بیا بالا البته اگر عبارتش رو درست نوشته باشم ولی همچین چیزیه احتمالا درست میشه!

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل صفحه آبی در ویندوز سرور 2008

صفحه آبی ویندوز سرور ۲۰۰۳

بالا‌نیومدن‌ویندوز

برچسب برای این موضوع