نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13

موضوع: شما حاضرید با MSpico سرور 2012 رو ببرید زیر بار ؟

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63

شما حاضرید با MSpico سرور 2012 رو ببرید زیر بار ؟

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    من از Windows Loader استفاده میکنم ، اما اخرش توی برگه چک لیست و وظایف ذکر میکنم ، در صورت بروز خطا های نامتعارف بنده مسئولیت خطای مذکور را نمیپذیرم .
    واگر سر کار ثابت خودم باشه ، مرغ یک پا دارد ! لایسنس بخرید !!!!!!!

نام حقيقي: مهدی جوادی

خواننده شناسه تصویری undocumented
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
    من از Windows Loader استفاده میکنم ، اما اخرش توی برگه چک لیست و وظایف ذکر میکنم ، در صورت بروز خطا های نامتعارف بنده مسئولیت خطای مذکور را نمیپذیرم .
    واگر سر کار ثابت خودم باشه ، مرغ یک پا دارد ! لایسنس بخرید !!!!!!!
    Windows Loader برای 2012R2 کار نمیکنه و نمیدونم چرا دیگه ورژن جدیدی ازش نمیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط parviz_p_t نمایش پست ها
    اونم واسه سرورهای اصلی تون؟
    تا حالا که از نسخه های کرک شده استفاده میکردیم و ... و ادامه دارد
    غیر از اینه؟

نام حقيقي: وحید محمودی

عضو عادی شناسه تصویری edward71
    نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    عزیز اگر داری شبکه یه سازمان رو کار می کنی لایسنس بخر ، به صورت وضعیتت هم اضافه کن مبلغش رو ، توجیحشون کن که خرید لایسنس چه مزیت هایی داره

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    Windows Loader برای 2012R2 کار نمیکنه و نمیدونم چرا دیگه ورژن جدیدی ازش نمیاد
    عزیزم 1% با خودت فکر نکردی شاید من با این Windows Loader دارم کار میکنم ، یا اصلا یک بار هم که شده نصب کرده باشم و تست کرده باشم و حرف زده باشم ؟

نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
    عزیزم 1% با خودت فکر نکردی شاید من با این Windows Loader دارم کار میکنم ، یا اصلا یک بار هم که شده نصب کرده باشم و تست کرده باشم و حرف زده باشم ؟
    پدرام جان
    من هم با 2.2.1 Loader کار میکنم ولی برای 2012R2 نتونست سرور رو فعال کنه و از KMS استفاده کردم

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    من 3 ماه پیش همه سرورها رو منتقل کردم به 2012 R2.تا الان هیچ مشکلی نبوده و بعید هم میدونم مشکلی پیش بیاد.(با توجه به اینکه مراحل اکتیو کردن با Microsoft Toolkit انجام شده و همونطور که می دونید تو این روش اکتیو کردن سرویس KMS مایکروسافت شبیه سازی میشه)
    در ضمن اکتیو کردن سرور Hyper-V 2012R2 با MTK انجام شده.بقیه سرورها که مجازی هستند با سریال رایگان مایکرسافت برای ویندوزهای مجازی اکتیو شدند.
    تمامی سرورها هم نسخه Data Center هستند شامل Active Directory-DHCP-DNS-WSUS-CA-DFS-RDS-IIS و...

1-KMSpico هم از روش KMSEmulator میکنه.
    2- Windows Loader v2.2.2 در حال حاضر فقط می تونه Windows Server 2012 R2 Standard رو اکتیو کنه.به گفته خود Daz(توسعه دهنده Windows Loader ) فعلا OEM SLP key برای نسخه Data Center موجود نیست.

نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط herus_deus نمایش پست ها
    من 3 ماه پیش همه سرورها رو منتقل کردم به 2012 R2.تا الان هیچ مشکلی نبوده و بعید هم میدونم مشکلی پیش بیاد.(با توجه به اینکه مراحل اکتیو کردن با Microsoft Toolkit انجام شده و همونطور که می دونید تو این روش اکتیو کردن سرویس KMS مایکروسافت شبیه سازی میشه)
    در ضمن اکتیو کردن سرور Hyper-V 2012R2 با MTK انجام شده.بقیه سرورها که مجازی هستند با سریال رایگان مایکرسافت برای ویندوزهای مجازی اکتیو شدند.
    تمامی سرورها هم نسخه Data Center هستند شامل Active Directory-DHCP-DNS-WSUS-CA-DFS-RDS-IIS و...

1-KMSpico هم از روش KMSEmulator میکنه.
    2- Windows Loader v2.2.2 در حال حاضر فقط می تونه Windows Server 2012 R2 Standard رو اکتیو کنه.به گفته خود Daz(توسعه دهنده Windows Loader ) فعلا OEM SLP key برای نسخه Data Center موجود نیست.
    من قبلا با Microsoft Toolkit مجموعه آفیس رو اکتیو میکردم که اون هم بعد از چند ماه دوباره باید مراحل اکتیو رو انجام میدادم
    ورژن برنامه toolkit که استفاده میکنید چیه؟

ویرایش توسط undocumented : 2014-05-16 در ساعت 07:44 PM علت: اصلاح املا

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    همیشه آخرین ورژن رو می تونید از تاپیک رسمی خود توسعه دهنده از لینک زیر دانلود کنید.
    کد:
    http://forums.mydigitallife.info/threads/28669-Microsoft-Toolkit-Official-KMS-Solution-for-Microsoft-Products
    Activation بر اساس KMS باید هر شش ماه Reactive بشه.اگر موقع Activation سرویس KMS رو نصب کنید این کار به صورت خودکار انجام میشه.

نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط herus_deus نمایش پست ها
    همیشه آخرین ورژن رو می تونید از تاپیک رسمی خود توسعه دهنده از لینک زیر دانلود کنید.
    کد:
    http://forums.mydigitallife.info/threads/28669-Microsoft-Toolkit-Official-KMS-Solution-for-Microsoft-Products
    Activation بر اساس KMS باید هر شش ماه Reactive بشه.اگر موقع Activation سرویس KMS رو نصب کنید این کار به صورت خودکار انجام میشه.
    ممنون و موتوشکر
    همیشه تیک نصب سرویس kms رو میزدم ولی باز هم میخاست

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63
    ظاهرا اغلب دوستان حاضر هستن این کار رو انجام بدن
    ولی برا سازمانی ها و اداراتی که جدیدا برا هزینه های ضروری هم برخوردن به مشکل، صحبت از خرید لایسنس و ... بی فایده ست
    ( یادمه چند وقت پیش مدیر یه سازمانی میگفت ما از شبکه مومن انتظار زیادی نداریم(این زیادی رو جوری تلفظ کرد که انگار داره راجع به نیم گرم ماسه حرف میزنه) فقط می خوایم کارامونو باهاش انجام بدیم و قطع نشه
    اینی که من می خوام 2012 رو ببرم زیر بار، یه مشکل روحیه که همیشه می خوام آخرین ورژنها برام در حال کار باشن نه اجبار و درخواست مدیریت ( که ای کاش همچین چیزی وجود داشت )

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    Windows Server 2012 R2 | Microsoft قیمت نداره که ایز این لینک برید بخرید ... بدبختانه دلار گرون شده و گرنه مفت بودااا

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    در مورد خرید لایسنس ویندوز ما لایسنس آنتی ویروس اونم 1 دونه برا سرور رو به زور سازمان رو راضی میکنیم. آخه میگی میخوای لایسنس بخری فکر میکنه باید چیز قابل لمسی باشه ، جنس باشه تا اونقدر ارزش پول خرج کردن داشته باشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع