تو گروپ پالسی دومین یه GPO ساخته شده بود که به مشکل خورد و دردسرساز شد.به خاطر رول هایی اشتباهی که تو فایروالش ست شده بود به مشکل خورد.یه سری رول های firewall که اکشن encrypt داشتن به کل شبکه اعمال شده بود و ip ها و پورت های آزاد رو با مشکل ایجاد کرد.دیگه هیچ کلاینتی آپدیت پالسی دریافت نمیکرد.الانم وضیعیت طوری شد که کلا پالسی های اون GPO از کلاینت ها حذف نمیشد.
.
اومدم یه GPO دیگه (جدید) ساختم و لینکش دادم به روت دومین اما حالا دیگه کلاینت ها اصلا group policy آپدیت نمیشه.هر چی رو کلاینت ها دستور gpupdate /force یا sync یا همه سوییچ های مربوط به کامند gpupdate رو میزنم اصلا آپدیت نمیشن. حتی فایروال دومین و کلاینت ها رو هم خاموش کردم و دستور gpupdate رو میزنم بازم افاقه نمیکنه.

الان هر چی GPO جدید که به قول معروف خامه و هیچ پالسی توش ایجاد نشده بسازم باز همین بساطه.نمیدونم چکارش کنم که کلاینت ها از گروپ پالسی دومین آپدیت بشن.
آدرس DNS ُسرور تمام کلاینت ها روی آدرس dns دومین ست شده.یعنی مشکلی بابت آدرس DNS نیست.
در صمن دومین ما یه ادیشنال دومین هم داره که متاسفانه گروپ پالسی ادیشنال رو هم با مشکل ایجاد کرده.
ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار کنم تا مثل سابق کلاینت ها آپدیت بگیرن.