نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل آنتی ویروس7 eset با شبکه

نام حقيقي: علی

تازه وارد
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    19

مشکل آنتی ویروس7 eset با شبکه

سلام
    چند تا کامپیوتر رو شبکه کردم و همه چیز درست کار می کرد . اما از وقتی که آنتی ویروس eset smart 7 رو نصب کردم ، نه شبکه وصل میشه و نه اینترنت شیر میشه.
    البته وقتی فایروال آنتی ویروس ها رو غیر فعال می کنم ، مشکل حل میشه
    ولی میخوام فایر وال هم فعال باشه .
    آیا راهی هست که در حین اینکه فایروال فعال باشه ، شبکه کار کنه و اینترنت هم شیر بشه ؟
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: هژیر کریمی

عضو عادی شناسه تصویری hajir2k
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    38
    سپاسگزاری کرده
    29
    با سلام خدمت شما دوست عزيز !
    روي آيكون eset كنار ساعت راست كليك كن و وارد advanced setup شو از اونجا personal firewall رو بزار روي interactive mode حالا در مورد هر گونه تبادل اطلاعات ازت سوال ميپرسه كه بايد تيك بزني و remember كني .اينطوري يه قسمتي از مشكلاتت حل ميشه در ارتباط با كامپيوترهاي ديگه.راه اصولي ترش اينه كه بري تو همون advanced setup و بري تو personal firewall و در قسمت zone بياي شبكه خودت رو تعريف بكنب و اجازه كاركرد بدي بهش.الته يكم تنظيماتش سخت به نظر مياد.
    يه پيشنهاد ديگه هم دارم برات و اونم اين كه از نسخه آنتي ويروس eset استفاده كني و smart security رو بيخيال شي اگر خيلي به تنظيمات شبكه وارد نيستي.

neetwork سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی

تازه وارد
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط hajir2k نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزيز !
    روي آيكون eset كنار ساعت راست كليك كن و وارد advanced setup شو از اونجا personal firewall رو بزار روي interactive mode حالا در مورد هر گونه تبادل اطلاعات ازت سوال ميپرسه كه بايد تيك بزني و remember كني .اينطوري يه قسمتي از مشكلاتت حل ميشه در ارتباط با كامپيوترهاي ديگه.راه اصولي ترش اينه كه بري تو همون advanced setup و بري تو personal firewall و در قسمت zone بياي شبكه خودت رو تعريف بكنب و اجازه كاركرد بدي بهش.الته يكم تنظيماتش سخت به نظر مياد.
    يه پيشنهاد ديگه هم دارم برات و اونم اين كه از نسخه آنتي ويروس eset استفاده كني و smart security رو بيخيال شي اگر خيلي به تنظيمات شبكه وارد نيستي.
    سلام و ممنون
    این قسمت zone در کجا هستش ؟
    آخه نسخه اسمارت سکوریتی بهتر هستش و برای ما که کافی نت داریم یه جورایی مهم هستش.

نام حقيقي: محمد

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام خدمت دوست عزیز
    شما می تونی حالت اموزشی رو فعال کنی بعدش بری قسمت zone و حالت ها رو ببینی که چه طوری اند . ( در حالت اموزشی همه چیز درسته ) بعد دوباره بر می گردونی به حالت قبلی و zone ها رو همون طور ه دیدی تعریف می کنی .

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل eset با شبکه

پسوردآنتی ویروس ESETsmart7

تنظیمات فایروال eset برای شبکه

تنظیمات eset برای شبکه

مشکل انتی ویروس اسمارت 7 در شبکه

مشکل nod32 باشبکه

حل مشکل شبکه با eset

برچسب برای این موضوع