نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 6سپاس
  • 1 توسط exxtreme
  • 4 توسط hamed_mhk
  • 1 توسط halvaei

موضوع: رفع خطای The trust relationship between this workstation and the

dka
    dka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: دنیا

تازه وارد شناسه تصویری dka
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

رفع خطای The trust relationship between this workstation and the

با سلام .من مشکلی دقیقا مثل پست زیر دارم ولی هم پست مذکور بسته است و هم من فقط یک کاربرم که اکانت ادمین لوکالم بازه و نمیدونم چطوری مشکل رو حل کنم.
    بکاپ یک ماه پیش ویندوز 7 خودم که جوین به دومین ویندوز بود را ریکاوری کردم اما حالا به دومین لاگین نمیکنه و پیغام :

the trust relationship between this workstation and primary domain failed

و وقتی داخل اتصال شبکه میرم مثل تصویر زیر میاد . نمیخوام مشکلم رو به ادمین شبکه ام بگم و اگر راه حلی داره خودم حلش کنم .
    ضمنا وقتی با اکانت ادمین لوکال به داخل تنظیمات شبکه ام میرم .
    مثلا در قسمت ادمین ها تصویر زیر قرار داره و بجای اینکه بنویسه nubm/administrator و بقیه کاربرهای ادمین همه نوشته ها بصورت کد شده و به شکل زیر است .
    s-1-5-21-4206909432-.........
    لطفا اگر من در سطح دسترسی که دارم میتونم خودم مشکلم رو حل کنم یا نه
    آیا با پست زیر مشکل من حل میشه . فقط یادتون باشه من یک کاربرم و یوزر و پسورد یوزر شبکه و ادمین لوکال رو دارم.لطفا هم جوابها رو در حد فهم ما بگین و تخصصی نباشه و به زبون قابل فهم بگین .متشکرم
    recover کردن بکاپ و عدم لاگین به دومین کلاینت

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط dka : 2014-01-14 در ساعت 08:12 PM

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511
    هیچ کاریش نمیتونی بکنی فقط disjoin

dka سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    عارضم به حضورت که من مشکلی که دقیقاً پیش اومده رو سعی میکنم به زبون ساده بگم و راه حل هاش رو هم همینطور که هم به درد الان شما بخوره و هم به درد چهار نفر دیگه که بعداً گیر این قضیه میافتن :

یک کامپیوتر که به دومین جوین شده،‌ برای ارتباط با اون دومین نیاز به یک اکانت و یک پسوورد داره. منتها این اکانت و پسوورد با اون چیزی که ماها میشناسیم فرق میکنه. اسم اون کامپیوتر میشه اسم اکانت، و یک چیزی مثل پسوورد مشترک بین اون کامپیوتر و دومین وجود داره (یک چیزی مثل توکن سیکیور شده هست) که اینا با هم ارتباط برقرار میکنن. منتها نکته این که وجود داره اینه که این پسوورده با گذر زمان میتونه عوض بشه. مثلاً اگر شما 3 ماه لاگین نکنی،‌ این پسوورده منقضی میشه. یا یک بکاپ چند وقت پیش رو بازگردونی، اون پسوورد شما قدیمیه پس اینا با هم نمیتونن ارتباط برقرار کنن.
    باز هم توجه داشته باش که این پسوورد با اون چیزی که من و تو میشناسیم فرق میکنه، اینجوری نیست که مثلاً‌ بریم عوض کنیمیش یا ببینیم چیه! یه چیزیه بین اون کامپیوتر که خودش میدونه چیه و اون دومین و حتی مطمئن نیستم خدا میدونه یا نمیدونه !!

پس بلایی که سر شما اومده اینه که سیستم رو ریستور کردی، حالا وقتی کامپیوترت میخواد با دومین ارتباط برقرار کنه، به دلیل عدم همخونی پسووردها، دومین اون رو به رسمیت نمیشناسه. و وقتی میخوای با یوزر پسوورد شخصی ِ خودت لاگین کنی، نمیذاره، میگه من این کامپیوتر رو به رسمیت نمیشناسم، چه برسه به خود ِ تو !!!!

حالا برای فائق اومدن به این مشکل چند تا راه حل هستش

1 - اون کامپیوتر رو از جوین بودن به دومین خارج کنی، و یه بار دیگه واردش کنی
    این روش به این ابزارها نیاز داره : اول اینکه ادمین لوکال سیستم باشی، دوم اینکه یک یوزر و پسوورد دومینی داشته باشی که نیاز هم نیست ادمین دومین باشه. کامپیوتر رو از جوین بودن درمیاری و Workgroup ش میکنی،‌ که یوزر ادمین لوکال میخواد. بعد از ریستارت کردن،‌ میتونی به دومین جوین کنی. اگر از توپولوژی دومین کنترلرها خبر نداری،‌ محض اطمینان بین این کار (یعنی خروج و دخول) یه ساعت وقت بذار.

2 - راه دوم ریست کردن اون پسوورد کذاییه که باید دومین ادمین باشی حتماً :
    Reset-ComputerMachinePassword

3 - راه سوم هم باز ریست کردن پسوورده البته با یه دستور دیگه که netdom باشه و بازم دومین ادمین باید باشی که روش بهتریه
    Netdom

توجه هم بکنید که این روش ها با هم فرق دارن و بسته به اتفاقی که افتاده باید استفاده بشن.
    مثلاً شما اگر 2 تا دومین کنترلر داشته باشید و یکی رو 2 ماه خاموش کنید، باز همین اتفاق میافته، منتها دیگه دومین کنترلر رو نمیتونید مثل روش اول از جوین به دومین در بیاری و اینا!‌ باید حتماً با netdom اقدام به ریست کردن پسوورد بکنید

mahdi_o، khosroanja، exxtreme و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

dka
    dka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: دنیا

تازه وارد شناسه تصویری dka
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها
    عارضم به حضورت که من مشکلی که دقیقاً پیش اومده رو سعی میکنم به زبون ساده بگم و راه حل هاش رو هم همینطور که هم به درد الان شما بخوره و هم به درد چهار نفر دیگه که بعداً گیر این قضیه میافتن :

یک کامپیوتر که به دومین جوین شده،‌ برای ارتباط با اون دومین نیاز به یک اکانت و یک پسوورد داره. منتها این اکانت و پسوورد با اون چیزی که ماها میشناسیم فرق میکنه. اسم اون کامپیوتر میشه اسم اکانت، و یک چیزی مثل پسوورد مشترک بین اون کامپیوتر و دومین وجود داره (یک چیزی مثل توکن سیکیور شده هست) که اینا با هم ارتباط برقرار میکنن. منتها نکته این که وجود داره اینه که این پسوورده با گذر زمان میتونه عوض بشه. مثلاً اگر شما 3 ماه لاگین نکنی،‌ این پسوورده منقضی میشه. یا یک بکاپ چند وقت پیش رو بازگردونی، اون پسوورد شما قدیمیه پس اینا با هم نمیتونن ارتباط برقرار کنن.
    باز هم توجه داشته باش که این پسوورد با اون چیزی که من و تو میشناسیم فرق میکنه، اینجوری نیست که مثلاً‌ بریم عوض کنیمیش یا ببینیم چیه! یه چیزیه بین اون کامپیوتر که خودش میدونه چیه و اون دومین و حتی مطمئن نیستم خدا میدونه یا نمیدونه !!

پس بلایی که سر شما اومده اینه که سیستم رو ریستور کردی، حالا وقتی کامپیوترت میخواد با دومین ارتباط برقرار کنه، به دلیل عدم همخونی پسووردها، دومین اون رو به رسمیت نمیشناسه. و وقتی میخوای با یوزر پسوورد شخصی ِ خودت لاگین کنی، نمیذاره، میگه من این کامپیوتر رو به رسمیت نمیشناسم، چه برسه به خود ِ تو !!!!

این روش به این ابزارها نیاز داره : اول اینکه ادمین لوکال سیستم باشی، دوم اینکه یک یوزر و پسوورد دومینی داشته باشی که نیاز هم نیست ادمین دومین باشه. کامپیوتر رو از جوین بودن درمیاری و Workgroup ش میکنی،‌ که یوزر ادمین لوکال میخواد. بعد از ریستارت کردن،‌ میتونی به دومین جوین کنی. اگر از توپولوژی دومین کنترلرها خبر نداری،‌ محض اطمینان بین این کار (یعنی خروج و دخول) یه ساعت وقت بذار.

3 - راه سوم هم باز ریست کردن پسوورده البته با یه دستور دیگه که netdom باشه و بازم دومین ادمین باید باشی که روش بهتریه
    Netdom

توجه هم بکنید که این روش ها با هم فرق دارن و بسته به اتفاقی که افتاده باید استفاده بشن.
    مثلاً شما اگر 2 تا دومین کنترلر داشته باشید و یکی رو 2 ماه خاموش کنید، باز همین اتفاق میافته، منتها دیگه دومین کنترلر رو نمیتونید مثل روش اول از جوین به دومین در بیاری و اینا!‌ باید حتماً با netdom اقدام به ریست کردن پسوورد بکنید

از لطفتون ممنونم .من هم پسورد ادمین لوکال رو دارم و هم یوزر و اکانت پسورد شبکه خودم رو و فکر میکنم راه اولتون عالیه ولی مشکلم اینه که دقیقا باید چه کار کنم . ضمنا بگم من با همه کامپیوترهای شبکه میتونم از شبکه استفاده کنم غیر سیستم خودم . خیلی ممنون میشم برام راه حلش رو بزارین یا جایی رو معرفی کنید تا همون کاری که گفتید رو واسم بگه و من انجام بدم تا فردا چک کنم ببینم میتونم راهش بندازم.اگر نشد دوباره پیغام میدم .ممنونم

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    از این بهتر نمی شد برادر حامد توضیح بدن
    شما یک بار باید کامپیوتر رو از دامین خارج کنی اصطلاحا دیس جوین گفته میشه .
    و دوباره همون رو join به دامین کنی
    آموزش :
    Configuring your Windows computer to connect to IU's ADS domain - Knowledge Base

- - - ادامه - - -

آموزش تصویری join:
    http://www.elmajdal.net/win7/Joining_Windows_7_To_Domain.aspx

exxtreme سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها

Netdom

حامد جان جالبه من چند باری به سیستم هایی برخوردم که کمتر از 1 هفته بود لاگین نکرده بودند.

نام حقيقي: م الف

عضو عادی
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    82
    سلام
    من این روش 2 و 3 رو متوجه نشدم
    وقتی مجوز لاگین حتی با یوزر ادمین رو هم نمی ده، این دستورات رو به چه صورتی باید اجرا کرد؟

ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

رفع مشکی خطای در شبکه the trust relationship beetwen

مشکل The trust relationship between this workstation and the primary domain failed

the trust relationship between domain & workstation

رفع مشکل The trust relationship between this workstation and the primary ...

رفع مشکل the trust relationship between this workstation and the primary domain failed

خطای the trust relation ship between workstation

خطای the trust relationship

حل مشکل the trust relationship between

رفع خطای the trust relation ship between

رفع مشکل the trust relationship between this workstation and ...

خارج کردن یوزر با دستور netdom remove

پیغام the truust relationship between this workstation and the primary domain failed

the trust relationship between this workstation and the primary domain failed پیغام

حل مشکل trust relation ship

حل مشکل خطای the trust relationship between this workstation and the primary domain failed

خطای relationship between this workstation and the primary domain failed

مشكل the trust ralationship

the trust relationship between this workstation and the domain یعنی چی

پیغام The trust relationship between this workstation and the primary domain failed

رفع مشکل trust relationship

خطای عدم اطمبنان بین کامپیوتر و دومین

برچسب برای این موضوع