نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: درخواست کمک درباره Classroom Spy Pro +آموزش تصویری

نام حقيقي: ebr1366

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

درخواست کمک درباره Classroom Spy Pro +آموزش تصویری

سلام دوستان من توی
    Classroom Spy Professional
    برنامه گیر کردم نمی دونم چطور بهاش کار کنم
    این مشکلات رو به صورت تصویری میفرستم
    کسی هست آموزش استفاده از این نرم افزار رو بگزاره؟

- - - ادامه - - -

- - - ادامه - - -

- - - ادامه - - -

لطفا کمکم کنید
    هر کاری کردم نتونستم کانکت بشم و این مساله برام حیاتیه منتظر جوابتونم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حسین

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    15
    اول اینو بگو شبکه که داری domain یا workgroup?
    با توجه به عکس واگر شبکه شما workg باشد خدمت شما عرض کنم تو تصویر اول ک گذاشتی پسوردی که میخاد همون پسورد اولییه که موقع نصب نرم افزار وارد کردی در واقع همون پسورد agent شماست که تنظیمات لازم رو سیستم مورد نظر را انجام میده.پورت به صورت default باشه ولی باید نام کامپیوتر های موجودت رو واست بیاره که نیاورده.
    تو تصویر دوم user و pass همون user و pass کامپیوتر مورد نظر شماست و اینکه نیازی نیست رو کامپیوتر هدف هیچ برنامه ای نصب کنید جز اینکه فایروال رو خاموش کنید مخصوصا اگه فایروال آنتی ویروست فعال باشه .این خطا برمیگرده به اشتباه بودن user و pass شما

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    دوست من این نرم افزار برای مانیتور کردن سیستم کاربران هستش . شما برای چه نوع کاری این نرم افزار رو میخواید
    راستش من توضیحات رو کامل نوشتم بعد یادم افتاد این نرم افزار برای این موضوعه . شما ادمین شبکه هستید آیا . اول از همه .

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش classroom spy professional

آموزش نرم افزار classroom spy professional

آموزش کار با classroom spy professional

اموزش classroom spy

آموزش Classroom Spyآموزش کار با نرم افزار classroom spy professionalآموزش نرم افزار classroom spy proآموزش برنامه spy professional آموزش برنامه classroom spy professional classroom spy آموزشاموزش نحوه استفاده ازclassroom spy professionalطریقه ی کار با نرم افزار classroom spy professionalآموزش کاربا نرم افزارClassroom Spy Proرتهنماي استفاده ازClassroom Spy Professional اموزش کار با برنامه classroom spy proمشکلات classroom spy professionalاموزش استفاده از برنامه classroom spyچگونه با Classroom spy professional کار کنیم؟نحوه کار باclassroom.spy.professional روش کارکردن باclassroom spyclassroom spy pro آموزشنحوه استفاده از برنامه classroom spyاموزش تصویری استفاده ازspyنحوه کار با classroom spy professionalنصب تصويري classroom spy professional

برچسب برای این موضوع