نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: اشکال در اتصال در شبکه Workgroup

نام حقيقي: armin alaee

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

اشکال در اتصال در شبکه Workgroup

سلام دوستان.
    من در شبکه شرکت حالت Domain را دارم ولی متأسفانه یکی از کاربران بدلیل اینکه می خواهد از کامپیوتر با ویندوز اورجینال HOME استفاده کند امکان و اجازه نصب Ultimate ya profesional را به من نمی دهد. و تا روز قبل هم بصورت دستی برروی آی پی سرور و فایل شیرینگ وصل بوده است. ولی امروز ایراد در ارتباط و رفتن در سرور را می دهد ! کسی به مشکل برخورد داشته ؟ راه حل ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: NewNet

عضو عادی
    نوشته
    1,840
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    315
    چه پیغامی میده؟؟؟
    run رو باز کن و IP یا Computer name سرور روبزن به این صورت server\\ ببین چی میاره
    اگه نشد تو قسمت usera نام کاربری که یکبار زدی وصل بشی به سرور رو پا ک کن بعدسیستم رو ریست کن و یکبار دیگه امتحان کن ببین به پنجره لاگین میرسه یا نه

arminalaee سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: armin alaee

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    با IP هم وصل نمی شه و ایراد در دسترسی کاربر نمی دهد . بلکه اصلاً اجازه باز شدن نمی ده ... نمی دونم والا ... این اشکال رو قبل هم داشت و انگار یه سرویسی OFF میشه و نمی زاره تا به کامپیوتر وصل بشه .
    بعد لطف می کنی به من یاد بدی که در Windows7 Home کجاش می شه اون کاربر رو که بصورت دستی ست شده پاک کرد ؟ داخل User و Manage نیست ...
    بعد هم این فقط مشکل ارتباط با یک کامپیوتر نیست . بلکه به هر کامپیوتری بخواهیم وصل بشیم ایراد می گیرد ، چه سرور و چه کامپیوتر ها !
    ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

نمايش پنجره لاگين هنگام اتصال به يك كامپيوتر از طريق شبكه در workgroup

برچسب برای این موضوع